Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmacija Open 2018 i Prvenstvo Dalmacije 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE - Mlađi seniori
KUMITE - Mlađe seniorke
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Ml. učenice
KATA TEAM-Učenice
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kata - Mlađi učenici (K3)
Kata - Mlađi učenici - 9-8 Kyu (P5)
Kata - Mlađi učenici - 7-6 Kyu (P7)
Kata - Mlađi učenici (K3)
365
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
365
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
278
0
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
11
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
117
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
9
ANTONIO MIKULIĆ (KAKATO)
365
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
11
0
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
117
0
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
9
0
ANTONIO MIKULIĆ (KAKATO)
11
0
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
117
0
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
9
ANTONIO MIKULIĆ (KAKATO)
Medalists
1. MATO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
2. DALI MACANOVIĆ, Kakato
3. MATEJ KLJUSURIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. ANTONIO MIKULIĆ, Kakato
Kata - Mlađi učenici - 9-8 Kyu (P5)
413
0
JURE MARASOVIĆ (FIGHT)
35
0
LUKA MARINIĆ (KKGALEB)
441
0
ERIK BLAGOJEVIĆ (SPLIT)
413
0
JURE MARASOVIĆ (FIGHT)
35
LUKA MARINIĆ (KKGALEB)
364
0
GABRIJEL BEBIĆ (KKKDM)
168
0
ANDRIJA GALIĆ (POSUŠJE)
38
ROKO BAKOTA (KKGALEB)
441
0
ERIK BLAGOJEVIĆ (SPLIT)
35
0
LUKA MARINIĆ (KKGALEB)
364
0
GABRIJEL BEBIĆ (KKKDM)
38
0
ROKO BAKOTA (KKGALEB)
441
0
ERIK BLAGOJEVIĆ (SPLIT)
364
0
GABRIJEL BEBIĆ (KKKDM)
38
0
ROKO BAKOTA (KKGALEB)
168
0
ANDRIJA GALIĆ (POSUŠJE)
Medalists
1. ERIK BLAGOJEVIĆ, KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
2. GABRIJEL BEBIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. LUKA MARINIĆ, KK Galeb
3. ANDRIJA GALIĆ, KK Posušje
Kata - Mlađi učenici - 7-6 Kyu (P7)
128
0
ŠIME KRSTULOVIĆ-RELIJA (KK SOKO)
181
0
JOSIP BORZIĆ (KK SOKO)
128
0
ŠIME KRSTULOVIĆ-RELIJA (KK SOKO)
180
0
IVAN ĆOSIĆ (KK SOKO)
12
0
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
128
0
ŠIME KRSTULOVIĆ-RELIJA (KK SOKO)
181
JOSIP BORZIĆ (KK SOKO)
182
0
KARLO KONTAK (KK SOKO)
279
0
IVAN KAJIC (KKSOLIN)
180
IVAN ĆOSIĆ (KK SOKO)
10
0
ANTONIO MIKULIĆ (KAKATO)
280
0
DINO ANTIĆ (KKSOLIN)
112
LOVRE RADIĆ (KK SOKO)
119
0
NIKO VICKOV (KK SOKO)
170
0
ANTONIO JUKIĆ (POSUŠJE)
106
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
12
0
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
181
0
JOSIP BORZIĆ (KK SOKO)
279
0
IVAN KAJIC (KKSOLIN)
180
0
IVAN ĆOSIĆ (KK SOKO)
10
0
ANTONIO MIKULIĆ (KAKATO)
112
0
LOVRE RADIĆ (KK SOKO)
170
0
ANTONIO JUKIĆ (POSUŠJE)
106
0
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
12
0
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
180
0
IVAN ĆOSIĆ (KK SOKO)
112
0
LOVRE RADIĆ (KK SOKO)
106
0
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
12
0
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
106
0
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
170
ANTONIO JUKIĆ (POSUŠJE)
112
0
LOVRE RADIĆ (KK SOKO)
170
0
ANTONIO JUKIĆ (POSUŠJE)
Medalists
1. ANDRIJA MIŠE, KK SOKOL
2. DALI MACANOVIĆ, Kakato
3. IVAN ĆOSIĆ, KK SOKOL
3. LOVRE RADIĆ, KK SOKOL