Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Dalmacija Open 2018 i Prvenstvo Dalmacije 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Forum"
Brač
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KBV GRBAVICA
KK "OSVIT"
KK DO - Tuzla
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KK/Nera/Mostar
KNIN
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
OKIT
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
Široki Brijeg
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
Kumite - Učenici -30 (C1)
Kumite - Učenici -38 (C3)
Kumite - Učenici -46 (C5)
Kumite - Učenici +46 (C6)
Kumite - Učenice -32 (D1)
Kumite - Učenice -36 (D2)
Kumite - Učenice -40 (D3)
Kumite - Učenice +44 (D5)
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
Kumite - Kadeti -70 (G4)
Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
Kumite - Juniori -76 (J4)
Kumite - Juniorke -53 (L2)
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
234
0
BAKIR GOLOŠ (NERAMO)
301
0
BRUNO ŠUTIĆ (METKOVI)
301
0
BRUNO ŠUTIĆ (METKOVI)
481
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
85
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
234
0
BAKIR GOLOŠ (NERAMO)
86
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
383
0
ANTONIO DAVID MARKIĆ (HR.DRAG)
174
BORIS VICULIN JURIĆ (KK SOKO)
301
0
BRUNO ŠUTIĆ (METKOVI)
85
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
86
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
174
0
BORIS VICULIN JURIĆ (KK SOKO)
85
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
86
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
174
0
BORIS VICULIN JURIĆ (KK SOKO)
383
0
ANTONIO DAVID MARKIĆ (HR.DRAG)
Osvajači medalja
1. MILE MATIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. BRUNO ŠUTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. BORIS VICULIN JURIĆ, KK SOKOL