Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmacija Open 2018 i Prvenstvo Dalmacije 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"Forum"
Brač
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KBV GRBAVICA
KK "OSVIT"
KK DO - Tuzla
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KK/Nera/Mostar
KNIN
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
OKIT
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
Široki Brijeg
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
Kumite - Učenici +46 (C6)
Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
Kata - Mlađi učenici (K3)
Kata - Mlađi učenici - 7-6 Kyu (P7)
Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P6)
Kata - Učenici (K5)
Kata - Ml. kadetkinje - 9-8 Kyu (P18)
Kata - Mlađi učenici - 7-6 Kyu (P7)
128
0
ŠIME KRSTULOVIĆ-RELIJA (KK SOKO)
181
0
JOSIP BORZIĆ (KK SOKO)
128
0
ŠIME KRSTULOVIĆ-RELIJA (KK SOKO)
180
0
IVAN ĆOSIĆ (KK SOKO)
12
0
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
128
0
ŠIME KRSTULOVIĆ-RELIJA (KK SOKO)
181
JOSIP BORZIĆ (KK SOKO)
182
0
KARLO KONTAK (KK SOKO)
279
0
IVAN KAJIC (KKSOLIN)
180
IVAN ĆOSIĆ (KK SOKO)
10
0
ANTONIO MIKULIĆ (KAKATO)
280
0
DINO ANTIĆ (KKSOLIN)
112
LOVRE RADIĆ (KK SOKO)
119
0
NIKO VICKOV (KK SOKO)
170
0
ANTONIO JUKIĆ (POSUŠJE)
106
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
12
0
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
181
0
JOSIP BORZIĆ (KK SOKO)
279
0
IVAN KAJIC (KKSOLIN)
180
0
IVAN ĆOSIĆ (KK SOKO)
10
0
ANTONIO MIKULIĆ (KAKATO)
112
0
LOVRE RADIĆ (KK SOKO)
170
0
ANTONIO JUKIĆ (POSUŠJE)
106
0
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
12
0
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
180
0
IVAN ĆOSIĆ (KK SOKO)
112
0
LOVRE RADIĆ (KK SOKO)
106
0
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
12
0
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
106
0
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
170
ANTONIO JUKIĆ (POSUŠJE)
112
0
LOVRE RADIĆ (KK SOKO)
170
0
ANTONIO JUKIĆ (POSUŠJE)
Medalists
1. ANDRIJA MIŠE, KK SOKOL
2. DALI MACANOVIĆ, Kakato
3. IVAN ĆOSIĆ, KK SOKOL
3. LOVRE RADIĆ, KK SOKOL