Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
DALMATINSKA KARATE LIGA - 1. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje -47 (H1)
Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
Kumite - Kadetkinje -47 (H1)
490
0
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
367
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
655
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
678
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
647
0
MIA MUSA (CROHEC)
679
0
EMA GALOV (METKOVI)
311
GABRIJELA BARBIR (PORTO)
367
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
678
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
679
0
EMA GALOV (METKOVI)
311
0
GABRIJELA BARBIR (PORTO)
678
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
679
0
EMA GALOV (METKOVI)
Medalists
1. EMA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. KATJA JERKOVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. ----
3. ANJA POKRAJAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
325
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
567
0
LUCA BAUS (PIROVAC)
114
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
217
DORA REZIĆ (ZRINSKI)
60
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
219
PETRA BANDIĆ (ZRINSKI)
494
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
444
ANTONIA JURLIN (DAL)
59
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
325
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
114
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
217
0
DORA REZIĆ (ZRINSKI)
60
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
219
0
PETRA BANDIĆ (ZRINSKI)
494
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
444
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
59
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
325
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
60
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
494
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
444
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
325
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
494
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
Medalists
1. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela
2. TONKA BERIŠA, KK JADRAN
3. ANTONIA JURLIN, DALMACIJA
3. KLARA LAKOŠ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
220
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
259
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
340
ANTONIJA BOKO (KKSOLIN)
650
LEA DŽIDA (CROHEC)
6
EVA ŠANJE (KAKATO)
284
STELA BILAVER (FIGHT)
339
MARTA ŠIMIĆ (KKSOLIN)
639
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
34
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
220
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
340
0
ANTONIJA BOKO (KKSOLIN)
650
0
LEA DŽIDA (CROHEC)
6
0
EVA ŠANJE (KAKATO)
284
0
STELA BILAVER (FIGHT)
339
0
MARTA ŠIMIĆ (KKSOLIN)
639
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
34
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
220
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
6
0
EVA ŠANJE (KAKATO)
284
0
STELA BILAVER (FIGHT)
639
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
220
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
639
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
Medalists
1. MANDIĆ MARIJA, ZRINSKI
2. MARTA STOJIĆ, CROHERC
3. EVA ŠANJE, Kakato
3. STELA BILAVER, Velebit