Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Boys -34 (C2)
Kumite - Boys -38 (C3)
Kata - Cicibani (K1)
Kata - Kids (M) (K1)
Kata - Cicibanke (K2)
Kata - Kids (F) (K2)
Kata - Young Boys - 7,8 Kyu (P1)
Kata - Young Girls - 7,8 Kyu (P2)
Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)
Kumite - Boys -34 (C2)
219
0
MATIJA SORIĆ (PETRINA)
81
1
MIHAEL VASILJ (CROHEC)
255
1
DOMINIK KLEPO (DAL)
17
0
BARTUL PAPIĆ (ZADAR)
81
0
MIHAEL VASILJ (CROHEC)
255
1
DOMINIK KLEPO (DAL)
Medalists
1. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
2. MIHAEL VASILJ, CROHERC
3. BARTUL PAPIĆ, Zvonimir Zadar
3. MATIJA SORIĆ, Karate Klub Petrina
Kumite - Boys -38 (C3)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
288
0
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
4
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
217
LEON LJUBEZ (PETRINA)
250
IVANO BEADER (DAL)
161
1
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
186
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
118
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
99
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
249
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
4
0
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
217
1
LEON LJUBEZ (PETRINA)
250
0
IVANO BEADER (DAL)
161
1
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
118
0
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
99
1
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
249
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
217
0
LEON LJUBEZ (PETRINA)
161
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
99
1
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
99
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
Medalists
1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
2. ANDRIJA MRĐEN, "B"Biograd
3. LEON LJUBEZ, Karate Klub Petrina
3. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ
Kata - Cicibani (K1)
141
0
FRAN ŠIMIĆ (KK SOKO)
208
3
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
271
ALJOŠA KULJIŠ (DAL)
135
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
223
ŠIMUN SORIĆ (PETRINA)
208
1
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
271
0
ALJOŠA KULJIŠ (DAL)
135
3
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
223
0
ŠIMUN SORIĆ (PETRINA)
208
3
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
135
0
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
Medalists
1. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN
2. LOVRO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
3. ALJOŠA KULJIŠ, DALMACIJA
3. ŠIMUN SORIĆ, Karate Klub Petrina
Kata - Kids (M) (K1)
69
0
DENI OSTOJIĆ (PORTO)
213
3
FERDINAND LISICA (PETRINA)
207
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
72
0
JOSIP ROHAČ (PORTO)
221
3
ŠIME VUICA (PETRINA)
198
3
NIKO MATKOVIĆ (KKSOLIN)
124
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
213
0
FERDINAND LISICA (PETRINA)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
221
3
ŠIME VUICA (PETRINA)
198
0
NIKO MATKOVIĆ (KKSOLIN)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
221
0
ŠIME VUICA (PETRINA)
Medalists
1. JAKOV ZOVKO, KK Knez Domagoj Metković
2. ŠIME VUICA, Karate Klub Petrina
3. FERDINAND LISICA, Karate Klub Petrina
3. NIKO MATKOVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
Kata - Cicibanke (K2)
216
3
LARA FUZUL (PETRINA)
210
0
BEATA KUNCE (PETRINA)
Medalists
1. LARA FUZUL, Karate Klub Petrina
2. BEATA KUNCE, Karate Klub Petrina
3. ----
3. ----
Kata - Kids (F) (K2)
71
3
EMA OBRADOVIĆ (PORTO)
125
0
MARTA GRGIĆ (CROHEC)
178
0
GABRIJELA BEBIĆ (KKKDM)
195
3
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
189
3
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
222
0
NOEMI KUNCE (PETRINA)
179
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
71
0
EMA OBRADOVIĆ (PORTO)
195
3
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
189
0
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
179
3
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
195
0
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
179
3
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
Medalists
1. PETRA IVANKOVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
2. TONKA SIMIC, DALMACIJA-CEMENT
3. LUCIJA BEBIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. EMA OBRADOVIĆ, PORTO TOLERO
Kata - Young Boys - 7,8 Kyu (P1)
242
1
ROKO BAKOTA (KKGALEB)
214
0
GABRIEL DELIJA (PETRINA)
Medalists
1. ROKO BAKOTA, KK Galeb
2. GABRIEL DELIJA, Karate Klub Petrina
3. ----
3. ----
Kata - Young Girls - 7,8 Kyu (P2)
156
1
LUCA MASLAĆ (METKOVI)
211
0
EVA MIRKOV (PETRINA)
240
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
75
NORA BARBIR (PORTO)
212
FANI ZDRILIĆ (PETRINA)
156
0
LUCA MASLAĆ (METKOVI)
240
1
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
75
0
NORA BARBIR (PORTO)
212
3
FANI ZDRILIĆ (PETRINA)
240
1
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
212
0
FANI ZDRILIĆ (PETRINA)
Medalists
1. MARTINA BUBIĆ, KK Galeb
2. FANI ZDRILIĆ, Karate Klub Petrina
3. LUCA MASLAĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. NORA BARBIR, PORTO TOLERO
Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)
165
3
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
218
0
LUCIJA FUZUL (PETRINA)
14
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
165
3
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
14
0
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
Medalists
1. MIRTA LEMAC, ŠIBENIK
2. NIKOLETA POPOVIĆ, Kakato
3. LUCIJA FUZUL, Karate Klub Petrina
3. ----