Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
Kumite - Učenici -42 (C4)
Kumite - Učenice -32 (D1)
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
Kata - Mlađe učenice (K4)
Kata - Učenici (K5)
Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P11)
Kata - Učenice (K6)
Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)
Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
56
0
KARMEN SUČIĆ (DRNIS)
42
1
LANA ŠUŠA (ŠI 1066)
285
0
KAJA PAULA HRGA (DRNIS)
62
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
42
1
LANA ŠUŠA (ŠI 1066)
62
0
MARTA BJELICA (KAKATO)
Medalists
1. LANA ŠUŠA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. MARTA BJELICA, Kakato
3. KARMEN SUČIĆ, DRNIŠ
3. KAJA PAULA HRGA, DRNIŠ
Kumite - Učenici -42 (C4)
268
0
MARKO GAĆE (DAL)
82
1
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
92
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
28
1
RAFAEL BOŽIĆ (ZADAR)
58
0
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
85
TOMISLAV SENKIĆ (CROHEC)
82
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
92
1
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
28
1
RAFAEL BOŽIĆ (ZADAR)
85
0
TOMISLAV SENKIĆ (CROHEC)
92
1
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
28
0
RAFAEL BOŽIĆ (ZADAR)
Medalists
1. DANE JURIČIĆ, CROHERC
2. RAFAEL BOŽIĆ, Zvonimir Zadar
3. MIHAEL MILIČEVIĆ, CROHERC
3. TOMISLAV SENKIĆ, CROHERC
Kumite - Učenice -32 (D1)
225
0
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
95
1
STELA BULIĆ (CROHEC)
284
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
60
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
36
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
95
0
STELA BULIĆ (CROHEC)
284
1
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
60
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
36
1
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
284
0
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
36
1
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
Medalists
1. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANTEA NIKOLIĆ, DALMACIJA
3. ASIA VLAŠIĆ, Kakato
3. STELA BULIĆ, CROHERC
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
101
1
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
302
0
STELA BILAVER (FIGHT)
66
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
97
1
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
101
1
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
97
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
Medalists
1. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
2. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC
3. STELA BILAVER, Velebit
3. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato
Kata - Mlađe učenice (K4)
74
0
BRUNA GALIĆ (PORTO)
133
1
ENA VITKOVIĆ (KK SOKO)
280
0
ALANI ODAK (DAL)
138
1
PETRA PAROVIĆ (KK SOKO)
12
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
137
0
LUCIJA ČVELJO (KK SOKO)
139
FANI KARABATIĆ (KK SOKO)
133
1
ENA VITKOVIĆ (KK SOKO)
138
0
PETRA PAROVIĆ (KK SOKO)
12
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
139
0
FANI KARABATIĆ (KK SOKO)
133
0
ENA VITKOVIĆ (KK SOKO)
12
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
Medalists
1. MARTA BJELICA, Kakato
2. ENA VITKOVIĆ, KK SOKOL
3. FANI KARABATIĆ, KK SOKOL
3. PETRA PAROVIĆ, KK SOKOL
Kata - Učenici (K5)
289
0
TINO JOVIĆ (DAL)
134
3
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
260
IVAN TARLE (DAL)
270
0
JOSIP MATKOVIĆ (DAL)
238
3
LUKAS BAČIĆ (KKGALEB)
10
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
134
3
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
260
0
IVAN TARLE (DAL)
238
0
LUKAS BAČIĆ (KKGALEB)
10
3
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
134
0
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
10
3
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
Medalists
1. MARKO RADIVOJEVIĆ, Kakato
2. MATO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
3. LUKAS BAČIĆ, KK Galeb
3. IVAN TARLE, DALMACIJA
Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P11)
67
3
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
128
0
IVAN ĆOSIĆ (KK SOKO)
6
ANTONIO MIKULIĆ (KAKATO)
67
3
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
6
0
ANTONIO MIKULIĆ (KAKATO)
Medalists
1. DALI MACANOVIĆ, Kakato
2. ANTONIO MIKULIĆ, Kakato
3. IVAN ĆOSIĆ, KK SOKOL
3. ----
Kata - Učenice (K6)
8
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
281
0
ADRIANA MAROVIĆ (DAL)
286
0
MIHAELA DILBER (DAL)
126
3
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
287
0
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
182
3
KARMEN KRALJEVIĆ (KKKDM)
282
0
SANDRA MIŠE (DAL)
163
3
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
8
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
126
0
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
182
0
KARMEN KRALJEVIĆ (KKKDM)
163
3
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
8
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
163
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
Medalists
1. ASIA VLAŠIĆ, Kakato
2. ANA PENTEK, ŠIBENIK
3. KLARA PLAZIBAT, KK SOKOL
3. KARMEN KRALJEVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)
165
3
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
218
0
LUCIJA FUZUL (PETRINA)
14
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
165
3
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
14
0
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
Medalists
1. MIRTA LEMAC, ŠIBENIK
2. NIKOLETA POPOVIĆ, Kakato
3. LUCIJA FUZUL, Karate Klub Petrina
3. ----
Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
259
0
ANA MATAS (DAL)
16
3
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
291
IVA ŠARIĆ (DAL)
283
JOSIPA ČAGALJ (DAL)
241
MIHAELA BEŠLIĆ (KKGALEB)
16
3
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
291
0
IVA ŠARIĆ (DAL)
283
0
JOSIPA ČAGALJ (DAL)
241
3
MIHAELA BEŠLIĆ (KKGALEB)
16
3
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
241
0
MIHAELA BEŠLIĆ (KKGALEB)
Medalists
1. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato
2. MIHAELA BEŠLIĆ, KK Galeb
3. IVA ŠARIĆ, DALMACIJA
3. JOSIPA ČAGALJ, DALMACIJA