Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici +46 (C6)
Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
Kata - Mlađi učenici (K3)
Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P9)
Kata - Ml. kadetkinje - 9-8 Kyu (P14)
Kumite - Učenici +46 (C6)
292
0
ROKO ŽAPER (DAL)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
206
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
253
MARINO BONAČIĆ (DAL)
232
JAKOV CIVADELIĆ (OBI KAŠ)
261
1
IVAN RAMLJAK (DAL)
181
0
JURE ILIĆ (KKKDM)
191
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
146
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
61
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
206
0
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
253
1
MARINO BONAČIĆ (DAL)
232
0
JAKOV CIVADELIĆ (OBI KAŠ)
261
1
IVAN RAMLJAK (DAL)
191
0
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
61
0
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
253
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
261
0
IVAN RAMLJAK (DAL)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
53
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
Osvajači medalja
1. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. BRUNO MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. IVAN RAMLJAK, DALMACIJA
3. MARINO BONAČIĆ, DALMACIJA
Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
69
0
DENI OSTOJIĆ (PORTO)
213
3
FERDINAND LISICA (PETRINA)
207
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
72
0
JOSIP ROHAČ (PORTO)
221
3
ŠIME VUICA (PETRINA)
198
3
NIKO MATKOVIĆ (KKSOLIN)
124
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
213
0
FERDINAND LISICA (PETRINA)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
221
3
ŠIME VUICA (PETRINA)
198
0
NIKO MATKOVIĆ (KKSOLIN)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
221
0
ŠIME VUICA (PETRINA)
Osvajači medalja
1. JAKOV ZOVKO, KK Knez Domagoj Metković
2. ŠIME VUICA, Karate Klub Petrina
3. FERDINAND LISICA, Karate Klub Petrina
3. NIKO MATKOVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
71
3
EMA OBRADOVIĆ (PORTO)
125
0
MARTA GRGIĆ (CROHEC)
178
0
GABRIJELA BEBIĆ (KKKDM)
195
3
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
189
3
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
222
0
NOEMI KUNCE (PETRINA)
179
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
71
0
EMA OBRADOVIĆ (PORTO)
195
3
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
189
0
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
179
3
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
195
0
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
179
3
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
Osvajači medalja
1. PETRA IVANKOVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
2. TONKA SIMIC, DALMACIJA-CEMENT
3. LUCIJA BEBIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. EMA OBRADOVIĆ, PORTO TOLERO
Kata - Mlađi učenici (K3)
142
3
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
167
0
JURAJ ŠKEMBER (ŠIBENIK)
129
3
LUKA VISKOVIĆ (KK SOKO)
193
0
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
301
0
LOVRE RADIĆ (KK SOKO)
0
142
0
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
0
129
0
LUKA VISKOVIĆ (KK SOKO)
301
0
LOVRE RADIĆ (KK SOKO)
142
0
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
301
0
LOVRE RADIĆ (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. ANDRIJA MIŠE, KK SOKOL
2. LOVRE RADIĆ, KK SOKOL
3. ----
3. LUKA VISKOVIĆ, KK SOKOL
Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P9)
204
0
NIKOLA MAJIĆ (KKSOLIN)
170
3
ŠIMUN RAMADŽA (ŠIBENIK)
297
TONI VLAHOV (FIGHT)
170
1
ŠIMUN RAMADŽA (ŠIBENIK)
297
0
TONI VLAHOV (FIGHT)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN RAMADŽA, ŠIBENIK
2. TONI VLAHOV, Velebit
3. NIKOLA MAJIĆ, DALMACIJA-CEMENT
3. ----
Kata - Ml. kadetkinje - 9-8 Kyu (P14)
194
0
MARTA SIMIC (KKSOLIN)
192
3
KATARINA SUSMELJ (KKSOLIN)
Osvajači medalja
1. KATARINA SUSMELJ, DALMACIJA-CEMENT
2. MARTA SIMIC, DALMACIJA-CEMENT
3. ----
3. ----