Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cicibanke +26 (PA4)
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
Kata - Cicibani (K1)
Kata - Mlađi učenici (K3)
Kata - Mlađe učenice (K4)
Kata - Učenici (K5)
Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P11)
Kata - Učenice (K6)
Kumite - Cicibanke +26 (PA4)
136
0
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
229
1
ANTONIA LOZOVINA (OBI KAŠ)
Medalists
1. ANTONIA LOZOVINA, OBI Kaštela
2. ROZA MARKOVIĆ, KK SOKOL
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
83
1
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
103
0
OLIVER JOVIĆ (BBIOGRD)
105
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
132
BORNA KASALO (KK SOKO)
113
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ (BBIOGRD)
83
0
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
105
1
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
132
0
BORNA KASALO (KK SOKO)
113
1
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ (BBIOGRD)
105
1
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
113
0
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ (BBIOGRD)
Medalists
1. ŠIME STRPIĆ, "B"Biograd
2. ROKO NIKOLA GALEŠIĆ, "B"Biograd
3. NIKOLA KRASIĆ, CROHERC
3. BORNA KASALO, KK SOKOL
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
2
0
LEON VUDRAG (AT05101)
190
1
MARKO SURIĆ (ZADAR)
275
IVAN MARKOTIĆ (DAL)
251
DUJE TOPIĆ (DAL)
78
BEPO KATIĆ (PORTO)
272
KRISTIAN GABRIĆ (DAL)
127
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
267
NINO MATIJAŠ (DAL)
24
LOVRE ROGULJA (ZADAR)
190
0
MARKO SURIĆ (ZADAR)
275
1
IVAN MARKOTIĆ (DAL)
251
1
DUJE TOPIĆ (DAL)
78
0
BEPO KATIĆ (PORTO)
272
0
KRISTIAN GABRIĆ (DAL)
127
1
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
267
1
NINO MATIJAŠ (DAL)
24
0
LOVRE ROGULJA (ZADAR)
275
0
IVAN MARKOTIĆ (DAL)
251
1
DUJE TOPIĆ (DAL)
127
1
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
267
0
NINO MATIJAŠ (DAL)
251
1
DUJE TOPIĆ (DAL)
127
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
Medalists
1. DUJE TOPIĆ, DALMACIJA
2. KARLO PLAZIBAT, KK SOKOL
3. IVAN MARKOTIĆ, DALMACIJA
3. NINO MATIJAŠ, DALMACIJA
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
44
1
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
130
0
IVO BOKAN (KK SOKO)
304
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
44
1
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
304
0
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
Medalists
1. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANTONIO BOBANOVIĆ, "B"Biograd
3. IVO BOKAN, KK SOKOL
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
65
0
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
196
1
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
22
0
IVAN OLIĆ (ZADAR)
235
1
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
88
1
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
131
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
21
1
FABIO BOŽIĆ (ZADAR)
109
0
ROKO PAVLOVIĆ (PORTO)
196
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
235
1
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
88
1
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
21
0
FABIO BOŽIĆ (ZADAR)
235
1
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
88
0
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
Medalists
1. BRUNO BAKOTA, KK Galeb
2. PETAR GLAVAŠ, CROHERC
3. ADAM ILIĆ, TIGAR KNIN
3. FABIO BOŽIĆ, Zvonimir Zadar
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
246
1
MIA OPAČAK (OBI KAŠ)
145
0
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
276
KASJA BAN (DAL)
246
1
MIA OPAČAK (OBI KAŠ)
276
0
KASJA BAN (DAL)
Medalists
1. MIA OPAČAK, OBI Kaštela
2. KASJA BAN, DALMACIJA
3. KORINA VRANDEČIĆ, KK SOKOL
3. ----
Kata - Cicibani (K1)
141
0
FRAN ŠIMIĆ (KK SOKO)
208
3
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
271
ALJOŠA KULJIŠ (DAL)
135
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
223
ŠIMUN SORIĆ (PETRINA)
208
1
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
271
0
ALJOŠA KULJIŠ (DAL)
135
3
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
223
0
ŠIMUN SORIĆ (PETRINA)
208
3
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
135
0
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
Medalists
1. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN
2. LOVRO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
3. ALJOŠA KULJIŠ, DALMACIJA
3. ŠIMUN SORIĆ, Karate Klub Petrina
Kata - Mlađi učenici (K3)
142
3
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
167
0
JURAJ ŠKEMBER (ŠIBENIK)
129
3
LUKA VISKOVIĆ (KK SOKO)
193
0
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
301
0
LOVRE RADIĆ (KK SOKO)
0
142
0
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
0
129
0
LUKA VISKOVIĆ (KK SOKO)
301
0
LOVRE RADIĆ (KK SOKO)
142
0
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
301
0
LOVRE RADIĆ (KK SOKO)
Medalists
1. ANDRIJA MIŠE, KK SOKOL
2. LOVRE RADIĆ, KK SOKOL
3. ----
3. LUKA VISKOVIĆ, KK SOKOL
Kata - Mlađe učenice (K4)
74
0
BRUNA GALIĆ (PORTO)
133
1
ENA VITKOVIĆ (KK SOKO)
280
0
ALANI ODAK (DAL)
138
1
PETRA PAROVIĆ (KK SOKO)
12
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
137
0
LUCIJA ČVELJO (KK SOKO)
139
FANI KARABATIĆ (KK SOKO)
133
1
ENA VITKOVIĆ (KK SOKO)
138
0
PETRA PAROVIĆ (KK SOKO)
12
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
139
0
FANI KARABATIĆ (KK SOKO)
133
0
ENA VITKOVIĆ (KK SOKO)
12
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
Medalists
1. MARTA BJELICA, Kakato
2. ENA VITKOVIĆ, KK SOKOL
3. FANI KARABATIĆ, KK SOKOL
3. PETRA PAROVIĆ, KK SOKOL
Kata - Učenici (K5)
289
0
TINO JOVIĆ (DAL)
134
3
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
260
IVAN TARLE (DAL)
270
0
JOSIP MATKOVIĆ (DAL)
238
3
LUKAS BAČIĆ (KKGALEB)
10
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
134
3
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
260
0
IVAN TARLE (DAL)
238
0
LUKAS BAČIĆ (KKGALEB)
10
3
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
134
0
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
10
3
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
Medalists
1. MARKO RADIVOJEVIĆ, Kakato
2. MATO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
3. LUKAS BAČIĆ, KK Galeb
3. IVAN TARLE, DALMACIJA
Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P11)
67
3
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
128
0
IVAN ĆOSIĆ (KK SOKO)
6
ANTONIO MIKULIĆ (KAKATO)
67
3
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
6
0
ANTONIO MIKULIĆ (KAKATO)
Medalists
1. DALI MACANOVIĆ, Kakato
2. ANTONIO MIKULIĆ, Kakato
3. IVAN ĆOSIĆ, KK SOKOL
3. ----
Kata - Učenice (K6)
8
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
281
0
ADRIANA MAROVIĆ (DAL)
286
0
MIHAELA DILBER (DAL)
126
3
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
287
0
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
182
3
KARMEN KRALJEVIĆ (KKKDM)
282
0
SANDRA MIŠE (DAL)
163
3
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
8
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
126
0
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
182
0
KARMEN KRALJEVIĆ (KKKDM)
163
3
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
8
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
163
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
Medalists
1. ASIA VLAŠIĆ, Kakato
2. ANA PENTEK, ŠIBENIK
3. KLARA PLAZIBAT, KK SOKOL
3. KARMEN KRALJEVIĆ, KK Knez Domagoj Metković