Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cicibani -26 (PA1)
Kumite - Cicibani +26 (PA3)
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
Kumite - Učenici -34 (C2)
Kumite - Učenici -38 (C3)
Kumite - Učenici -42 (C4)
Kumite - Učenici +46 (C6)
Kumite - Učenice -32 (D1)
Kumite - Učenice -36 (D2)
Kumite - Učenice -40 (D3)
Kumite - Učenice -44 (D4)
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
Kata - Cicibani (K1)
Kata - Mlađe učenice (K4)
Kata - Učenici (K5)
Kata - Učenice (K6)
Kata - Mlađi kadeti (K7)
Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
Kata - Kadeti (K9)
Kumite - Cicibani -26 (PA1)
294
0
ALJOŠA KULJIŠ (DAL)
200
1
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
48
1
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
33
0
FILIP KAJTEZOVIĆ (ZADAR)
273
1
LOVRE LADIĆ (DAL)
25
0
LUKA ĆOSIĆ (ZADAR)
106
0
LUKA STRPIĆ (BBIOGRD)
305
1
BORNA KENK (DAL)
200
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
48
1
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
273
1
LOVRE LADIĆ (DAL)
305
0
BORNA KENK (DAL)
48
1
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
273
0
LOVRE LADIĆ (DAL)
Medalists
1. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LOVRE LADIĆ, DALMACIJA
3. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN
3. BORNA KENK, DALMACIJA
Kumite - Cicibani +26 (PA3)
295
1
BORNA KENK (DAL)
29
0
TEO JANČI (ZADAR)
Medalists
1. BORNA KENK, DALMACIJA
2. TEO JANČI, Zvonimir Zadar
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
2
0
LEON VUDRAG (AT05101)
190
1
MARKO SURIĆ (ZADAR)
275
IVAN MARKOTIĆ (DAL)
251
DUJE TOPIĆ (DAL)
78
BEPO KATIĆ (PORTO)
272
KRISTIAN GABRIĆ (DAL)
127
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
267
NINO MATIJAŠ (DAL)
24
LOVRE ROGULJA (ZADAR)
190
0
MARKO SURIĆ (ZADAR)
275
1
IVAN MARKOTIĆ (DAL)
251
1
DUJE TOPIĆ (DAL)
78
0
BEPO KATIĆ (PORTO)
272
0
KRISTIAN GABRIĆ (DAL)
127
1
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
267
1
NINO MATIJAŠ (DAL)
24
0
LOVRE ROGULJA (ZADAR)
275
0
IVAN MARKOTIĆ (DAL)
251
1
DUJE TOPIĆ (DAL)
127
1
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
267
0
NINO MATIJAŠ (DAL)
251
1
DUJE TOPIĆ (DAL)
127
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
Medalists
1. DUJE TOPIĆ, DALMACIJA
2. KARLO PLAZIBAT, KK SOKOL
3. IVAN MARKOTIĆ, DALMACIJA
3. NINO MATIJAŠ, DALMACIJA
Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
5
0
LOVRE VUČAK (AT05101)
245
1
MIRKO MATIĆ (METKOVI)
277
TOMA MARIN (DAL)
274
0
IVAN KOSTELAC (DAL)
34
1
ANTE POLIĆ (ZADAR)
252
IVAN BOŽINOVIĆ (DAL)
245
0
MIRKO MATIĆ (METKOVI)
277
1
TOMA MARIN (DAL)
34
0
ANTE POLIĆ (ZADAR)
252
1
IVAN BOŽINOVIĆ (DAL)
277
0
TOMA MARIN (DAL)
252
1
IVAN BOŽINOVIĆ (DAL)
Medalists
1. IVAN BOŽINOVIĆ, DALMACIJA
2. TOMA MARIN, DALMACIJA
3. ANTE POLIĆ, Zvonimir Zadar
3. MIRKO MATIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
188
0
PETAR ILIĆ (KKKDM)
35
1
ANTE KALEB (ŠI 1066)
1
ANTE PRGIN (AT05101)
269
TONI LUPI (DAL)
77
JURE KARAMATIĆ (PORTO)
35
1
ANTE KALEB (ŠI 1066)
1
0
ANTE PRGIN (AT05101)
269
0
TONI LUPI (DAL)
77
1
JURE KARAMATIĆ (PORTO)
35
1
ANTE KALEB (ŠI 1066)
77
0
JURE KARAMATIĆ (PORTO)
Medalists
1. ANTE KALEB, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. JURE KARAMATIĆ, PORTO TOLERO
3. ANTE PRGIN, KK "OSVIT"
3. TONI LUPI, DALMACIJA
Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
290
0
MIA KOVAČEVIĆ (DAL)
38
1
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
258
DORIS KLEPO (DAL)
257
0
NIKOLINA TVRDE (DAL)
3
1
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
49
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
38
1
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
258
0
DORIS KLEPO (DAL)
3
1
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
49
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
38
1
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
3
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
Medalists
1. GABRIJELA BURIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. TEODORA ANTIĆ, KK "OSVIT"
3. DORIS KLEPO, DALMACIJA
3. FRANKA SAVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
68
0
ANA MIHALJEVIĆ (DRNIS)
264
1
HEYIZHEN ZHAO (DAL)
55
0
LUCIJA LOJIĆ (DRNIS)
293
1
JELENA PIPUNIC (DAL)
264
1
HEYIZHEN ZHAO (DAL)
293
0
JELENA PIPUNIC (DAL)
Medalists
1. HEYIZHEN ZHAO, DALMACIJA
2. JELENA PIPUNIC, DALMACIJA
3. ANA MIHALJEVIĆ, DRNIŠ
3. LUCIJA LOJIĆ, DRNIŠ
Kumite - Učenici -34 (C2)
219
0
MATIJA SORIĆ (PETRINA)
81
1
MIHAEL VASILJ (CROHEC)
255
1
DOMINIK KLEPO (DAL)
17
0
BARTUL PAPIĆ (ZADAR)
81
0
MIHAEL VASILJ (CROHEC)
255
1
DOMINIK KLEPO (DAL)
Medalists
1. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
2. MIHAEL VASILJ, CROHERC
3. BARTUL PAPIĆ, Zvonimir Zadar
3. MATIJA SORIĆ, Karate Klub Petrina
Kumite - Učenici -38 (C3)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
288
0
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
4
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
217
LEON LJUBEZ (PETRINA)
250
IVANO BEADER (DAL)
161
1
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
186
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
118
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
99
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
249
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
4
0
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
217
1
LEON LJUBEZ (PETRINA)
250
0
IVANO BEADER (DAL)
161
1
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
118
0
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
99
1
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
249
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
217
0
LEON LJUBEZ (PETRINA)
161
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
99
1
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
99
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
Medalists
1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
2. ANDRIJA MRĐEN, "B"Biograd
3. LEON LJUBEZ, Karate Klub Petrina
3. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ
Kumite - Učenici -42 (C4)
268
0
MARKO GAĆE (DAL)
82
1
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
92
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
28
1
RAFAEL BOŽIĆ (ZADAR)
58
0
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
85
TOMISLAV SENKIĆ (CROHEC)
82
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
92
1
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
28
1
RAFAEL BOŽIĆ (ZADAR)
85
0
TOMISLAV SENKIĆ (CROHEC)
92
1
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
28
0
RAFAEL BOŽIĆ (ZADAR)
Medalists
1. DANE JURIČIĆ, CROHERC
2. RAFAEL BOŽIĆ, Zvonimir Zadar
3. MIHAEL MILIČEVIĆ, CROHERC
3. TOMISLAV SENKIĆ, CROHERC
Kumite - Učenici +46 (C6)
292
0
ROKO ŽAPER (DAL)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
206
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
253
MARINO BONAČIĆ (DAL)
232
JAKOV CIVADELIĆ (OBI KAŠ)
261
1
IVAN RAMLJAK (DAL)
181
0
JURE ILIĆ (KKKDM)
191
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
146
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
61
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
206
0
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
253
1
MARINO BONAČIĆ (DAL)
232
0
JAKOV CIVADELIĆ (OBI KAŠ)
261
1
IVAN RAMLJAK (DAL)
191
0
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
61
0
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
253
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
261
0
IVAN RAMLJAK (DAL)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
53
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
Medalists
1. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. BRUNO MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. IVAN RAMLJAK, DALMACIJA
3. MARINO BONAČIĆ, DALMACIJA
Kumite - Učenice -32 (D1)
225
0
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
95
1
STELA BULIĆ (CROHEC)
284
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
60
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
36
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
95
0
STELA BULIĆ (CROHEC)
284
1
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
60
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
36
1
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
284
0
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
36
1
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
Medalists
1. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANTEA NIKOLIĆ, DALMACIJA
3. ASIA VLAŠIĆ, Kakato
3. STELA BULIĆ, CROHERC
Kumite - Učenice -36 (D2)
173
0
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
31
1
NINA ČAČIĆ (ZADAR)
279
0
ANA DESPALATOVIĆ (DAL)
41
1
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
147
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
45
1
MARE MILETA (ŠI 1066)
247
1
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
176
0
ERIKA VASILJ (KKKDM)
31
0
NINA ČAČIĆ (ZADAR)
41
1
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
45
1
MARE MILETA (ŠI 1066)
247
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
41
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
45
1
MARE MILETA (ŠI 1066)
Medalists
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. KLARA LAKOŠ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
3. NINA ČAČIĆ, Zvonimir Zadar
Kumite - Učenice -40 (D3)
155
1
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
19
0
ENA BRKIĆ (ZADAR)
94
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
177
GABRIELA BUBALO (KKKDM)
233
MIRNA DRNASIN (OBI KAŠ)
183
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
172
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
117
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
248
LANA PLAZIBAT (DAL)
155
0
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
94
1
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
177
0
GABRIELA BUBALO (KKKDM)
233
1
MIRNA DRNASIN (OBI KAŠ)
183
1
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
172
0
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
117
1
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
248
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
94
1
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
233
0
MIRNA DRNASIN (OBI KAŠ)
183
0
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
117
1
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
94
1
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
117
0
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
Medalists
1. MARTA STOJIĆ, CROHERC
2. IVA LOVRIĆ, CROHERC
3. MIRNA DRNASIN, OBI Kaštela
3. LUCIJA PLEĆAS ( LULU ), KK Knez Domagoj Metković
Kumite - Učenice -44 (D4)
115
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
54
1
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
116
1
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
262
0
MIA SOLDIC (DAL)
54
1
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
116
0
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
Medalists
1. MARTA DŽELALIJA, DRNIŠ
2. ILIJANA NAKIĆ, CROHERC
3. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
3. MIA SOLDIC, DALMACIJA
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
121
1
MARTIN MANDŽO (CROHEC)
278
0
LOVRE DESPALATOVIĆ (DAL)
Medalists
1. MARTIN MANDŽO, CROHERC
2. LOVRE DESPALATOVIĆ, DALMACIJA
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
246
1
MIA OPAČAK (OBI KAŠ)
145
0
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
276
KASJA BAN (DAL)
246
1
MIA OPAČAK (OBI KAŠ)
276
0
KASJA BAN (DAL)
Medalists
1. MIA OPAČAK, OBI Kaštela
2. KASJA BAN, DALMACIJA
3. KORINA VRANDEČIĆ, KK SOKOL
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
32
0
LANA LJOKA (ZADAR)
199
GORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
174
ANA BEBIĆ (KKKDM)
254
NINA ELPEZA (DAL)
244
MARTA KERUM (KKGALEB)
112
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
201
JOVANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
40
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
199
0
GORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
174
0
ANA BEBIĆ (KKKDM)
254
1
NINA ELPEZA (DAL)
244
0
MARTA KERUM (KKGALEB)
112
1
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
201
0
JOVANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
40
1
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
254
0
NINA ELPEZA (DAL)
112
0
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
40
1
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
40
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO
2. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. NINA ELPEZA, DALMACIJA
3. GITA PELICARIĆ, "B"Biograd
Kata - Cicibani (K1)
141
0
FRAN ŠIMIĆ (KK SOKO)
208
3
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
271
ALJOŠA KULJIŠ (DAL)
135
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
223
ŠIMUN SORIĆ (PETRINA)
208
1
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
271
0
ALJOŠA KULJIŠ (DAL)
135
3
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
223
0
ŠIMUN SORIĆ (PETRINA)
208
3
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
135
0
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
Medalists
1. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN
2. LOVRO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
3. ALJOŠA KULJIŠ, DALMACIJA
3. ŠIMUN SORIĆ, Karate Klub Petrina
Kata - Mlađe učenice (K4)
74
0
BRUNA GALIĆ (PORTO)
133
1
ENA VITKOVIĆ (KK SOKO)
280
0
ALANI ODAK (DAL)
138
1
PETRA PAROVIĆ (KK SOKO)
12
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
137
0
LUCIJA ČVELJO (KK SOKO)
139
FANI KARABATIĆ (KK SOKO)
133
1
ENA VITKOVIĆ (KK SOKO)
138
0
PETRA PAROVIĆ (KK SOKO)
12
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
139
0
FANI KARABATIĆ (KK SOKO)
133
0
ENA VITKOVIĆ (KK SOKO)
12
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
Medalists
1. MARTA BJELICA, Kakato
2. ENA VITKOVIĆ, KK SOKOL
3. FANI KARABATIĆ, KK SOKOL
3. PETRA PAROVIĆ, KK SOKOL
Kata - Učenici (K5)
289
0
TINO JOVIĆ (DAL)
134
3
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
260
IVAN TARLE (DAL)
270
0
JOSIP MATKOVIĆ (DAL)
238
3
LUKAS BAČIĆ (KKGALEB)
10
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
134
3
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
260
0
IVAN TARLE (DAL)
238
0
LUKAS BAČIĆ (KKGALEB)
10
3
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
134
0
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
10
3
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
Medalists
1. MARKO RADIVOJEVIĆ, Kakato
2. MATO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
3. LUKAS BAČIĆ, KK Galeb
3. IVAN TARLE, DALMACIJA
Kata - Učenice (K6)
8
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
281
0
ADRIANA MAROVIĆ (DAL)
286
0
MIHAELA DILBER (DAL)
126
3
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
287
0
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
182
3
KARMEN KRALJEVIĆ (KKKDM)
282
0
SANDRA MIŠE (DAL)
163
3
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
8
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
126
0
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
182
0
KARMEN KRALJEVIĆ (KKKDM)
163
3
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
8
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
163
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
Medalists
1. ASIA VLAŠIĆ, Kakato
2. ANA PENTEK, ŠIBENIK
3. KLARA PLAZIBAT, KK SOKOL
3. KARMEN KRALJEVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
Kata - Mlađi kadeti (K7)
185
3
MARKO ILIĆ (KKKDM)
296
0
LOVRE DESPALATOVIĆ (DAL)
266
JERE DUPLANČIĆ (DAL)
185
1
MARKO ILIĆ (KKKDM)
266
0
JERE DUPLANČIĆ (DAL)
Medalists
1. MARKO ILIĆ, KK Knez Domagoj Metković
2. JERE DUPLANČIĆ, DALMACIJA
3. LOVRE DESPALATOVIĆ, DALMACIJA
3. ----
Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
259
0
ANA MATAS (DAL)
16
3
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
291
IVA ŠARIĆ (DAL)
283
JOSIPA ČAGALJ (DAL)
241
MIHAELA BEŠLIĆ (KKGALEB)
16
3
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
291
0
IVA ŠARIĆ (DAL)
283
0
JOSIPA ČAGALJ (DAL)
241
3
MIHAELA BEŠLIĆ (KKGALEB)
16
3
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
241
0
MIHAELA BEŠLIĆ (KKGALEB)
Medalists
1. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato
2. MIHAELA BEŠLIĆ, KK Galeb
3. IVA ŠARIĆ, DALMACIJA
3. JOSIPA ČAGALJ, DALMACIJA
Kata - Kadeti (K9)
298
0
ANTONIO JOZIĆ (FIGHT)
265
0
ANDRIJA PERIBONIO (DAL)
Medalists
1. ANTONIO JOZIĆ, Velebit
2. ANDRIJA PERIBONIO, DALMACIJA
3. ----
3. ----