Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
Kumite - Ml. učenice +36 (B4)
Kumite - Učenice -44 (D4)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
Kumite - Kadeti +70 (G5)
Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
Kata - Mlađe učenice (K4)
Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P4)
Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P6)
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
2
0
LEON VUDRAG (AT05101)
190
1
MARKO SURIĆ (ZADAR)
275
IVAN MARKOTIĆ (DAL)
251
DUJE TOPIĆ (DAL)
78
BEPO KATIĆ (PORTO)
272
KRISTIAN GABRIĆ (DAL)
127
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
267
NINO MATIJAŠ (DAL)
24
LOVRE ROGULJA (ZADAR)
190
0
MARKO SURIĆ (ZADAR)
275
1
IVAN MARKOTIĆ (DAL)
251
1
DUJE TOPIĆ (DAL)
78
0
BEPO KATIĆ (PORTO)
272
0
KRISTIAN GABRIĆ (DAL)
127
1
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
267
1
NINO MATIJAŠ (DAL)
24
0
LOVRE ROGULJA (ZADAR)
275
0
IVAN MARKOTIĆ (DAL)
251
1
DUJE TOPIĆ (DAL)
127
1
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
267
0
NINO MATIJAŠ (DAL)
251
1
DUJE TOPIĆ (DAL)
127
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
Medalists
1. DUJE TOPIĆ, DALMACIJA
2. KARLO PLAZIBAT, KK SOKOL
3. IVAN MARKOTIĆ, DALMACIJA
3. NINO MATIJAŠ, DALMACIJA
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
188
0
PETAR ILIĆ (KKKDM)
35
1
ANTE KALEB (ŠI 1066)
1
ANTE PRGIN (AT05101)
269
TONI LUPI (DAL)
77
JURE KARAMATIĆ (PORTO)
35
1
ANTE KALEB (ŠI 1066)
1
0
ANTE PRGIN (AT05101)
269
0
TONI LUPI (DAL)
77
1
JURE KARAMATIĆ (PORTO)
35
1
ANTE KALEB (ŠI 1066)
77
0
JURE KARAMATIĆ (PORTO)
Medalists
1. ANTE KALEB, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. JURE KARAMATIĆ, PORTO TOLERO
3. ANTE PRGIN, KK "OSVIT"
3. TONI LUPI, DALMACIJA
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
150
1
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
84
0
PATRIK VUČIĆ (CROHEC)
224
1
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
26
0
MARJAN JURLINA (ZADAR)
162
0
JOSIP BARISIC (DRNIS)
90
1
NEVENKO PEHAR (CROHEC)
47
1
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
76
0
DUJE ŠUNJIĆ (PORTO)
150
1
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
224
0
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
90
1
NEVENKO PEHAR (CROHEC)
47
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
150
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
90
1
NEVENKO PEHAR (CROHEC)
Medalists
1. NEVENKO PEHAR, CROHERC
2. DUJE ŽDERIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ILIJA SUČIĆ, DRNIŠ
Kumite - Ml. učenice +36 (B4)
160
0
MARIJA BARAN (DRNIS)
79
1
MARIJA MARINOVIĆ (PORTO)
Medalists
1. MARIJA MARINOVIĆ, PORTO TOLERO
2. MARIJA BARAN, DRNIŠ
3. ----
3. ----
Kumite - Učenice -44 (D4)
115
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
54
1
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
116
1
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
262
0
MIA SOLDIC (DAL)
54
1
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
116
0
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
Medalists
1. MARTA DŽELALIJA, DRNIŠ
2. ILIJANA NAKIĆ, CROHERC
3. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
3. MIA SOLDIC, DALMACIJA
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
65
0
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
196
1
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
22
0
IVAN OLIĆ (ZADAR)
235
1
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
88
1
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
131
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
21
1
FABIO BOŽIĆ (ZADAR)
109
0
ROKO PAVLOVIĆ (PORTO)
196
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
235
1
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
88
1
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
21
0
FABIO BOŽIĆ (ZADAR)
235
1
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
88
0
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
Medalists
1. BRUNO BAKOTA, KK Galeb
2. PETAR GLAVAŠ, CROHERC
3. ADAM ILIĆ, TIGAR KNIN
3. FABIO BOŽIĆ, Zvonimir Zadar
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
101
1
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
302
0
STELA BILAVER (FIGHT)
66
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
97
1
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
101
1
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
97
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
Medalists
1. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
2. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC
3. STELA BILAVER, Velebit
3. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
32
0
LANA LJOKA (ZADAR)
199
GORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
174
ANA BEBIĆ (KKKDM)
254
NINA ELPEZA (DAL)
244
MARTA KERUM (KKGALEB)
112
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
201
JOVANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
40
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
199
0
GORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
174
0
ANA BEBIĆ (KKKDM)
254
1
NINA ELPEZA (DAL)
244
0
MARTA KERUM (KKGALEB)
112
1
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
201
0
JOVANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
40
1
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
254
0
NINA ELPEZA (DAL)
112
0
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
40
1
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
40
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO
2. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. NINA ELPEZA, DALMACIJA
3. GITA PELICARIĆ, "B"Biograd
Kumite - Kadeti +70 (G5)
256
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
123
1
IVAN ŠIMOVIĆ (CROHEC)
Medalists
1. IVAN ŠIMOVIĆ, CROHERC
2. LUKA RADIĆ, PORTO TOLERO
3. ----
3. ----
Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
203
1
MILANA VUKMIROVIĆ (TIGAR.K)
108
0
MARINA ŠTRBIĆ (PORTO)
228
1
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
107
0
LARA JOVANOVIĆ (PORTO)
203
0
MILANA VUKMIROVIĆ (TIGAR.K)
228
1
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
Medalists
1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. MILANA VUKMIROVIĆ, TIGAR KNIN
3. LARA JOVANOVIĆ, PORTO TOLERO
3. MARINA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
143
1
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
234
0
IVANA MARINOVIĆ (OBI KAŠ)
205
ZORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
100
0
ANA REŠETAR (PORTO)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
227
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
157
1
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
43
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
197
DRAGANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
202
LAURA KLEPICA (TIGAR.K)
230
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
143
1
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
205
0
ZORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
227
0
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
157
1
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
197
0
DRAGANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
202
0
LAURA KLEPICA (TIGAR.K)
230
2
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
143
0
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
157
1
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
230
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
157
0
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
Medalists
1. BARBARA GRGIĆ, CROHERC
2. LUCIJA UTOVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. DOMINA BABIĆ, KK JADRAN
3. LANA LOZOVINA, OBI Kaštela
Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
69
0
DENI OSTOJIĆ (PORTO)
213
3
FERDINAND LISICA (PETRINA)
207
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
72
0
JOSIP ROHAČ (PORTO)
221
3
ŠIME VUICA (PETRINA)
198
3
NIKO MATKOVIĆ (KKSOLIN)
124
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
213
0
FERDINAND LISICA (PETRINA)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
221
3
ŠIME VUICA (PETRINA)
198
0
NIKO MATKOVIĆ (KKSOLIN)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
221
0
ŠIME VUICA (PETRINA)
Medalists
1. JAKOV ZOVKO, KK Knez Domagoj Metković
2. ŠIME VUICA, Karate Klub Petrina
3. FERDINAND LISICA, Karate Klub Petrina
3. NIKO MATKOVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
71
3
EMA OBRADOVIĆ (PORTO)
125
0
MARTA GRGIĆ (CROHEC)
178
0
GABRIJELA BEBIĆ (KKKDM)
195
3
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
189
3
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
222
0
NOEMI KUNCE (PETRINA)
179
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
71
0
EMA OBRADOVIĆ (PORTO)
195
3
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
189
0
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
179
3
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
195
0
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
179
3
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
Medalists
1. PETRA IVANKOVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
2. TONKA SIMIC, DALMACIJA-CEMENT
3. LUCIJA BEBIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. EMA OBRADOVIĆ, PORTO TOLERO
Kata - Mlađe učenice (K4)
74
0
BRUNA GALIĆ (PORTO)
133
1
ENA VITKOVIĆ (KK SOKO)
280
0
ALANI ODAK (DAL)
138
1
PETRA PAROVIĆ (KK SOKO)
12
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
137
0
LUCIJA ČVELJO (KK SOKO)
139
FANI KARABATIĆ (KK SOKO)
133
1
ENA VITKOVIĆ (KK SOKO)
138
0
PETRA PAROVIĆ (KK SOKO)
12
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
139
0
FANI KARABATIĆ (KK SOKO)
133
0
ENA VITKOVIĆ (KK SOKO)
12
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
Medalists
1. MARTA BJELICA, Kakato
2. ENA VITKOVIĆ, KK SOKOL
3. FANI KARABATIĆ, KK SOKOL
3. PETRA PAROVIĆ, KK SOKOL
Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P4)
156
1
LUCA MASLAĆ (METKOVI)
211
0
EVA MIRKOV (PETRINA)
240
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
75
NORA BARBIR (PORTO)
212
FANI ZDRILIĆ (PETRINA)
156
0
LUCA MASLAĆ (METKOVI)
240
1
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
75
0
NORA BARBIR (PORTO)
212
3
FANI ZDRILIĆ (PETRINA)
240
1
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
212
0
FANI ZDRILIĆ (PETRINA)
Medalists
1. MARTINA BUBIĆ, KK Galeb
2. FANI ZDRILIĆ, Karate Klub Petrina
3. LUCA MASLAĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. NORA BARBIR, PORTO TOLERO
Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P6)
237
1
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
73
0
DORA RAKUŠIĆ (PORTO)
239
0
MARINA BUBIĆ (KKGALEB)
187
1
NOA ANTUNOVIĆ (KKKDM)
237
1
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
187
0
NOA ANTUNOVIĆ (KKKDM)
Medalists
1. ANTEA KNEZOVIĆ, KK Galeb
2. NOA ANTUNOVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. DORA RAKUŠIĆ, PORTO TOLERO
3. MARINA BUBIĆ, KK Galeb