Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cicibani -26 (PA1)
Kumite - Young Cadets (male) +57 (E7)
Kumite - Young Cadets (female) +55 (F5)
Kumite - Cadets (female) -54 (H2)
Kumite - Cadets (female) +54 (H3)
Kata - Cicibani (K1)
Kata - Kids (M) (K1)
Kumite - Cicibani -26 (PA1)
294
0
ALJOŠA KULJIŠ (DAL)
200
1
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
48
1
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
33
0
FILIP KAJTEZOVIĆ (ZADAR)
273
1
LOVRE LADIĆ (DAL)
25
0
LUKA ĆOSIĆ (ZADAR)
106
0
LUKA STRPIĆ (BBIOGRD)
305
1
BORNA KENK (DAL)
200
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
48
1
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
273
1
LOVRE LADIĆ (DAL)
305
0
BORNA KENK (DAL)
48
1
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
273
0
LOVRE LADIĆ (DAL)
Medalists
1. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LOVRE LADIĆ, DALMACIJA
3. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN
3. BORNA KENK, DALMACIJA
Kumite - Young Cadets (male) +57 (E7)
65
0
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
196
1
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
22
0
IVAN OLIĆ (ZADAR)
235
1
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
88
1
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
131
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
21
1
FABIO BOŽIĆ (ZADAR)
109
0
ROKO PAVLOVIĆ (PORTO)
196
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
235
1
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
88
1
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
21
0
FABIO BOŽIĆ (ZADAR)
235
1
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
88
0
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
Medalists
1. BRUNO BAKOTA, KK Galeb
2. PETAR GLAVAŠ, CROHERC
3. ADAM ILIĆ, TIGAR KNIN
3. FABIO BOŽIĆ, Zvonimir Zadar
Kumite - Young Cadets (female) +55 (F5)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
32
0
LANA LJOKA (ZADAR)
199
GORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
174
ANA BEBIĆ (KKKDM)
254
NINA ELPEZA (DAL)
244
MARTA KERUM (KKGALEB)
112
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
201
JOVANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
40
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
199
0
GORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
174
0
ANA BEBIĆ (KKKDM)
254
1
NINA ELPEZA (DAL)
244
0
MARTA KERUM (KKGALEB)
112
1
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
201
0
JOVANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
40
1
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
254
0
NINA ELPEZA (DAL)
112
0
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
40
1
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
40
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO
2. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. NINA ELPEZA, DALMACIJA
3. GITA PELICARIĆ, "B"Biograd
Kumite - Cadets (female) -54 (H2)
203
1
MILANA VUKMIROVIĆ (TIGAR.K)
108
0
MARINA ŠTRBIĆ (PORTO)
228
1
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
107
0
LARA JOVANOVIĆ (PORTO)
203
0
MILANA VUKMIROVIĆ (TIGAR.K)
228
1
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
Medalists
1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. MILANA VUKMIROVIĆ, TIGAR KNIN
3. LARA JOVANOVIĆ, PORTO TOLERO
3. MARINA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
Kumite - Cadets (female) +54 (H3)
143
1
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
234
0
IVANA MARINOVIĆ (OBI KAŠ)
205
ZORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
100
0
ANA REŠETAR (PORTO)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
227
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
157
1
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
43
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
197
DRAGANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
202
LAURA KLEPICA (TIGAR.K)
230
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
143
1
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
205
0
ZORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
227
0
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
157
1
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
197
0
DRAGANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
202
0
LAURA KLEPICA (TIGAR.K)
230
2
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
143
0
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
157
1
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
230
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
157
0
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
Medalists
1. BARBARA GRGIĆ, CROHERC
2. LUCIJA UTOVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. DOMINA BABIĆ, KK JADRAN
3. LANA LOZOVINA, OBI Kaštela
Kata - Cicibani (K1)
141
0
FRAN ŠIMIĆ (KK SOKO)
208
3
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
271
ALJOŠA KULJIŠ (DAL)
135
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
223
ŠIMUN SORIĆ (PETRINA)
208
1
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
271
0
ALJOŠA KULJIŠ (DAL)
135
3
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
223
0
ŠIMUN SORIĆ (PETRINA)
208
3
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
135
0
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
Medalists
1. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN
2. LOVRO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
3. ALJOŠA KULJIŠ, DALMACIJA
3. ŠIMUN SORIĆ, Karate Klub Petrina
Kata - Kids (M) (K1)
69
0
DENI OSTOJIĆ (PORTO)
213
3
FERDINAND LISICA (PETRINA)
207
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
72
0
JOSIP ROHAČ (PORTO)
221
3
ŠIME VUICA (PETRINA)
198
3
NIKO MATKOVIĆ (KKSOLIN)
124
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
213
0
FERDINAND LISICA (PETRINA)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
221
3
ŠIME VUICA (PETRINA)
198
0
NIKO MATKOVIĆ (KKSOLIN)
180
3
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
221
0
ŠIME VUICA (PETRINA)
Medalists
1. JAKOV ZOVKO, KK Knez Domagoj Metković
2. ŠIME VUICA, Karate Klub Petrina
3. FERDINAND LISICA, Karate Klub Petrina
3. NIKO MATKOVIĆ, DALMACIJA-CEMENT