Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
DALMATINSKA KARATE LIGA - 3. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA - Seniori
KATA - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice -32 (D1)
Kumite - Učenice -36 (D2)
Kumite - Učenice -40 (D3)
Kumite - Učenice -44 (D4)
Kumite - Učenice +44 (D5)
Kumite - Učenice -32 (D1)
378
ANA ZRNO (ZRINSKI)
355
MARIJA SOFIJA JURIČIĆ (CROHEC)
46
FRANKA STEGIĆ (ŠI 1066)
117
PETRA SESAR (ŠIROKI)
502
LILI MARKULIN (FIGHT)
279
MARTA ĆERLEK (METKOVI)
167
ANTEA MANDIĆ (ŠI 1066)
375
LARA PEHAR (ZRINSKI)
372
SARA PAPONJA (CROHEC)
44
MAŠA PERIŠIĆ (ŠI 1066)
126
KARLA PERIŠA (ŠI 1066)
257
BRUNA GUJINOVIĆ (METKOVI)
371
GABRIJELA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
167
ANTEA MANDIĆ (ŠI 1066)
44
MAŠA PERIŠIĆ (ŠI 1066)
371
GABRIJELA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
Kumite - Učenice -36 (D2)
63
NIKA MAKARIN (ŠI 1066)
369
JOSIPA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
159
CVITA PROTEGA (ŠI 1066)
127
MATIJA JURKOVIĆ (ŠI 1066)
541
IVANA SUTON (PORTO)
376
RAFAELA ĆORIĆ (ZRINSKI)
62
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
347
EVA KRASIĆ (CROHEC)
409
ELA BEZER (METKOVI)
30
MIA RENJE (ŠI 1066)
491
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
501
LAURA BEGONJA (FIGHT)
159
CVITA PROTEGA (ŠI 1066)
376
RAFAELA ĆORIĆ (ZRINSKI)
409
ELA BEZER (METKOVI)
501
LAURA BEGONJA (FIGHT)
Kumite - Učenice -40 (D3)
468
ANTONIJA BENKOVIĆ (OKIT)
342
LEONA PEHAR- TRIPALO (DAL)
352
MARTA PRSKALO (CROHEC)
284
PETRA TOMIĆ (DRNIS)
370
EMA MUSA (CROHEC)
39
MATIJA JURKOVIĆ (ŠI 1066)
538
GEA JURIŠIĆ (PORTO)
325
MAGDALENA SOLDO (CROHEC)
154
TARA VUDRAG (ŠI 1066)
353
ELENA RAIČ (CROHEC)
116
PETRA KNEZOVIĆ (ŠIROKI)
354
IVANA JURIČIĆ (CROHEC)
59
ŽANA GONČIN (ŠI 1066)
297
DORIS KLEPO (DAL)
538
GEA JURIŠIĆ (PORTO)
297
DORIS KLEPO (DAL)
Kumite - Učenice -44 (D4)
239
PAOLA RANČIĆ (OBI KAŠ)
197
KARMEN SUČIĆ (DRNIS)
141
CVITA TABULA (ŠI 1066)
334
NINA VUJEVIĆ (DAL)
271
MILA VEKIĆ (METKOVI)
64
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
299
ALANI ODAK (DAL)
535
ANA PACAJ (PORTO)
57
MARTA BOGUT (ŠI 1066)
26
MARTA BJELICA (KAKATO)
202
NIKA BUZOV (DRNIS)
141
CVITA TABULA (ŠI 1066)
64
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
57
MARTA BOGUT (ŠI 1066)
26
MARTA BJELICA (KAKATO)
202
NIKA BUZOV (DRNIS)
Kumite - Učenice +44 (D5)
417
EMA BODLOVIĆ (KK ZANS)
195
KAJA PAULA HRGA (DRNIS)
533
MARIJA MARINOVIĆ (PORTO)
107
MARTA KNEZOVIĆ (ŠIROKI)
531
BRUNA GALIĆ (PORTO)
437
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
163
ELENA ŠIMIĆ TANFARA (ŠI 1066)
231
ANTONIA LOZOVINA (OBI KAŠ)
438
GABRIJELA GRUBELIĆ (OKIT)
144
LUCIJA JAKOVLJEVIĆ (ŠI 1066)
540
DORA RAKUŠIĆ (PORTO)
304
NALA ŠIŠKOV (DAL)
207
MARIJA BARAN (DRNIS)
163
ELENA ŠIMIĆ TANFARA (ŠI 1066)
144
LUCIJA JAKOVLJEVIĆ (ŠI 1066)
207
MARIJA BARAN (DRNIS)