Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
DALMATINSKA KARATE LIGA - 3. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Bibinje
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KNIN
OBI Kaštela
OKIT
PIROVAC
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
Kata - Mlađi kadeti (K7)
Kata - Kadetkinje (K10)
KATA - Seniori
KATA - Seniorke
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
309
DUJE TOPIĆ (DAL)
95
GABRIJEL BOŠNJAK (ŠIROKI)
250
IVAN MILIĆEVIĆ (ZRINSKI)
476
OLIVER JOVIĆ (PIROVAC)
184
DAVID BARBARIĆ (ŠIROKI)
525
JURAJ ŠKENBER (ŠIBENIK)
250
IVAN MILIĆEVIĆ (ZRINSKI)
525
JURAJ ŠKENBER (ŠIBENIK)
Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
305
ANTONIA JURLIN (DAL)
61
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
259
EMA GALOV (METKOVI)
100
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
252
PETRA BANDIĆ (ZRINSKI)
97
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
270
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
122
BARBARA KOLOBARIĆ (ŠIROKI)
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
200
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
138
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
24
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
101
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
506
STELA BILAVER (FIGHT)
453
NORA JUKIĆ (OKIT)
20
EVA ŠANJE (KAKATO)
20
EVA ŠANJE (KAKATO)
Kata - Mlađi kadeti (K7)
444
BORNA BILUŠ (OKIT)
6
FILIP BJELICA (KAKATO)
83
JURAJ ŠKEMBER (ŠIBENIK)
512
TEDI IVAN PERICA (FIGHT)
16
LEO MACANOVIĆ (KAKATO)
232
IVANO RUŽIĆ (OBI KAŠ)
153
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
513
TONI VLAHOV (FIGHT)
4
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
83
JURAJ ŠKEMBER (ŠIBENIK)
512
TEDI IVAN PERICA (FIGHT)
16
LEO MACANOVIĆ (KAKATO)
232
IVANO RUŽIĆ (OBI KAŠ)
153
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
513
TONI VLAHOV (FIGHT)
4
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
Kata - Kadetkinje (K10)
402
LEA ŠOLIĆ (KKGALEB)
262
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
218
LANA SORIĆ (#)
78
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
15
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
265
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
150
LORA BALJKAS (ŠI 1066)
457
MARE MEŠTROV (OKIT)
164
NIKA LJUBIĆ (ŠIBENIK)
213
LUCIJA FUZUL (#)
5
EVA ŠANJE (KAKATO)
263
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
218
LANA SORIĆ (#)
265
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
164
NIKA LJUBIĆ (ŠIBENIK)
263
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
KATA - Seniori
82
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)
514
FRANE HERENDA (FIGHT)
269
BRUNO KOLOPER (ŠIBENIK)
267
ŠIMUN RAMADŽA (ŠIBENIK)
80
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
269
BRUNO KOLOPER (ŠIBENIK)
267
ŠIMUN RAMADŽA (ŠIBENIK)
80
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
KATA - Seniorke
11
MILKA MARIA VARELA (KAKATO)
321
NINA ELPEZA (DAL)
165
BRUNA BARANIĆ (ŠIBENIK)
2
ARNELA OVČINA (KAKATO)
322
ANA MATAS (DAL)
165
BRUNA BARANIĆ (ŠIBENIK)
2
ARNELA OVČINA (KAKATO)
322
ANA MATAS (DAL)