Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Eurocup Istria 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE - 2013/14 (M)
KUMITE - 2013/14 (Ž)
KUMITE - 2011/12 (M)
KUMITE - 2011/12 (Ž)
KUMITE - 2009/10 (M)
KUMITE - 2009/10 (Ž)
KUMITE - 2007/08 (M)
KUMITE - 2007/08 (Ž)
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniorke (U21)
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KUMITE-Kadetkinje-47
KUMITE-Kadetkinje-54
KUMITE-Kadetkinje+54
KUMITE-Kadetkinje-47
419
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
628
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
419
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
489
0
LEGITTIMO LUDOVICA (ITA NT)
692
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
489
0
LEGITTIMO LUDOVICA (ITA NT)
269
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
677
0
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
419
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
65
0
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
628
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
706
0
ANA KARADŽA (CRO)
490
0
EMMA COLLETTI (ITA NT)
417
0
TEA KAVAN GREGURIC (KK IPON)
332
0
GRETA GANDOLA (CAOCANT)
323
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
77
0
ROCCA MARGHERITA (TALARIC)
275
ANA LUJIĆ (0354451)
489
0
LEGITTIMO LUDOVICA (ITA NT)
677
0
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
65
0
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
628
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
490
0
EMMA COLLETTI (ITA NT)
417
0
TEA KAVAN GREGURIC (KK IPON)
323
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
275
0
ANA LUJIĆ (0354451)
489
0
LEGITTIMO LUDOVICA (ITA NT)
65
0
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
490
0
EMMA COLLETTI (ITA NT)
275
0
ANA LUJIĆ (0354451)
65
0
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
275
0
ANA LUJIĆ (0354451)
323
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
490
0
EMMA COLLETTI (ITA NT)
323
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
Medalists
1. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
2. PIOVANO CECILIA, ASD TALARICO KARATE TEAM
3. LEGITTIMO LUDOVICA, ITALY NATIONAL TEAM
3. EMMA COLLETTI, ITALY NATIONAL TEAM
KUMITE-Kadetkinje-54
684
MAGDALENA VAJDA (HKS)
684
0
MAGDALENA VAJDA (HKS)
491
0
ANGELA BRIGANTI (ITA NT)
684
0
MAGDALENA VAJDA (HKS)
402
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
215
0
PETRA BANDIĆ (ZRINSKI)
491
0
ANGELA BRIGANTI (ITA NT)
851
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
684
MAGDALENA VAJDA (HKS)
416
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
631
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
88
0
GRANATIERO SOFIA (TALARIC)
270
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
402
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
259
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
763
0
BARBARA KOLOBARIĆ (HR.DRAG)
143
0
TANCAU SARA (TALARIC)
171
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
697
PETRA SOTOŠEK (CHMPRI)
625
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
389
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
319
0
ELISA CATTANEO (CAOCANT)
444
DOROTEA IVANČIĆ (KKHZG)
799
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
844
FRANCESCA GIRALDI (MILLENN)
491
0
ANGELA BRIGANTI (ITA NT)
851
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
684
0
MAGDALENA VAJDA (HKS)
416
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
88
0
GRANATIERO SOFIA (TALARIC)
270
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
402
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
259
0
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
763
0
BARBARA KOLOBARIĆ (HR.DRAG)
171
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
697
0
PETRA SOTOŠEK (CHMPRI)
625
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
389
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
444
0
DOROTEA IVANČIĆ (KKHZG)
799
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
844
0
FRANCESCA GIRALDI (MILLENN)
491
0
ANGELA BRIGANTI (ITA NT)
416
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
270
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
402
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
171
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
625
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
444
0
DOROTEA IVANČIĆ (KKHZG)
844
0
FRANCESCA GIRALDI (MILLENN)
416
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
402
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
171
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
844
0
FRANCESCA GIRALDI (MILLENN)
416
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
844
0
FRANCESCA GIRALDI (MILLENN)
799
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
444
0
DOROTEA IVANČIĆ (KKHZG)
799
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
171
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
444
0
DOROTEA IVANČIĆ (KKHZG)
Medalists
1. RAFAELA RUMENJAK, IPON ZAGREB
2. FRANCESCA GIRALDI, ASD Millennium Karate
3. MAGDALENA VAJDA, HKS
3. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela
KUMITE-Kadetkinje+54
665
ERMELINDA DE VIVO (SHIRAI)
665
0
ERMELINDA DE VIVO (SHIRAI)
569
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
569
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
626
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
626
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
67
0
SAMMARCO REBECCA (TALARIC)
696
0
IVONA HORVAT (CHMPRI)
624
0
BASMA CHEROUAQI (91174)
265
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
487
0
GIADA CORNOLO' (ITA NT)
709
VERONIKA RAC (CRO)
431
0
IVONA SAMBOL (KKHZG)
665
0
ERMELINDA DE VIVO (SHIRAI)
691
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
569
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
369
0
GIORGIA DUCA (91174)
743
MIA MILAS (CBSPULA)
441
0
SARA TOMIĆ (KKHZG)
61
0
MONTEBELLO CARLOTTA (TALARIC)
699
EMMA ZEJNIĆ (CHMPRI)
622
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
130
0
AURORA VERONESE (CAOCANT)
708
TEA KREŠIĆ (CRO)
261
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
488
0
ANNA PIA DESIDERIO (ITA NT)
214
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
756
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
372
0
LAVINIA RIFUGIO (91174)
459
NIKA BAF (FINIDA)
626
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
696
0
IVONA HORVAT (CHMPRI)
487
0
GIADA CORNOLO' (ITA NT)
709
0
VERONIKA RAC (CRO)
665
0
ERMELINDA DE VIVO (SHIRAI)
691
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
569
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
743
0
MIA MILAS (CBSPULA)
441
0
SARA TOMIĆ (KKHZG)
699
0
EMMA ZEJNIĆ (CHMPRI)
622
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
708
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
488
0
ANNA PIA DESIDERIO (ITA NT)
214
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
756
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
459
0
NIKA BAF (FINIDA)
626
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
487
0
GIADA CORNOLO' (ITA NT)
691
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
569
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
441
0
SARA TOMIĆ (KKHZG)
622
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
488
0
ANNA PIA DESIDERIO (ITA NT)
756
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
626
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
691
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
441
0
SARA TOMIĆ (KKHZG)
488
0
ANNA PIA DESIDERIO (ITA NT)
691
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
488
0
ANNA PIA DESIDERIO (ITA NT)
214
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
261
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
756
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
214
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
441
0
SARA TOMIĆ (KKHZG)
214
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
Medalists
1. ANNA PIA DESIDERIO, ITALY NATIONAL TEAM
2. KATJA JURKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. EMA FILKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. SARA TOMIĆ, Hercegovina-Zagreb