Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Eurocup Istria 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE - 2013/14 (M)
KUMITE - 2013/14 (Ž)
KUMITE - 2011/12 (M)
KUMITE - 2011/12 (Ž)
KUMITE - 2009/10 (M)
KUMITE - 2009/10 (Ž)
KUMITE - 2007/08 (M)
KUMITE - 2007/08 (Ž)
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniorke (U21)
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KATA - Dječaci 2013. OPEN
KATA - Dječaci 2012. (9-7kyu)
KATA - Dječaci 2012. OPEN
KATA - Dječaci 2011. (9-6kyu)
KATA - Dječaci 2011. OPEN
KATA - Dječaci 2010. (9-6kyu)
KATA - Dječaci 2010. OPEN
KATA - Dječaci 2009. OPEN
KATA - Dječaci 2008. OPEN
KATA - Dječaci 2007. OPEN
Kata - Kadeti
Kata - Juniori
Kata-Ml.seniori U21
Kata - Seniori
Kata - Veterani 35-50
Kata - Veterani +50
Kata-Ml.seniori U21
476
0
DARIE RACLAU (BKP)
601
0
ALESSANDRO GENTILINI (TARGET)
476
0
DARIE RACLAU (BKP)
588
0
CRISTIAN VILLANO (UTK)
476
0
DARIE RACLAU (BKP)
486
0
ALESSIO GHINAMI (ITA NT)
601
0
ALESSANDRO GENTILINI (TARGET)
295
0
TIMOTEJ HORÁK (TRENCIN)
311
0
BARLETTA LEONARDO (91174)
588
0
CRISTIAN VILLANO (UTK)
594
0
GUIDO POLSINELLI (POLIZIA)
806
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
310
0
MAZZARELLO ANDREA (91174)
154
0
VITTORIO BALZANO (UTK)
537
0
PIETRO BINOTTO (TARGET)
783
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
522
0
FEDERICO ARNONE (91174)
826
0
JURE SLUGA (SEKI)
597
MANUEL GRAZIA (POLIZIA)
486
0
ALESSIO GHINAMI (ITA NT)
601
0
ALESSANDRO GENTILINI (TARGET)
588
0
CRISTIAN VILLANO (UTK)
594
0
GUIDO POLSINELLI (POLIZIA)
310
0
MAZZARELLO ANDREA (91174)
537
0
PIETRO BINOTTO (TARGET)
826
0
JURE SLUGA (SEKI)
597
0
MANUEL GRAZIA (POLIZIA)
486
0
ALESSIO GHINAMI (ITA NT)
588
0
CRISTIAN VILLANO (UTK)
537
0
PIETRO BINOTTO (TARGET)
826
0
JURE SLUGA (SEKI)
486
0
ALESSIO GHINAMI (ITA NT)
826
0
JURE SLUGA (SEKI)
597
0
MANUEL GRAZIA (POLIZIA)
522
0
FEDERICO ARNONE (91174)
537
0
PIETRO BINOTTO (TARGET)
522
0
FEDERICO ARNONE (91174)
Medalists
1. ALESSIO GHINAMI, ITALY NATIONAL TEAM
2. JURE SLUGA, SEKI SV. JERNEJ
3. CRISTIAN VILLANO, UNIVERSAL TEAM KARATE
3. FEDERICO ARNONE, ASD MASTER RAPID SKF