Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Eurocup Istria 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE - 2013/14 (M)
KUMITE - 2013/14 (Ž)
KUMITE - 2011/12 (M)
KUMITE - 2011/12 (Ž)
KUMITE - 2009/10 (M)
KUMITE - 2009/10 (Ž)
KUMITE - 2007/08 (M)
KUMITE - 2007/08 (Ž)
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniorke (U21)
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KATA - Dječaci 2013. OPEN
KATA - Dječaci 2012. (9-7kyu)
KATA - Dječaci 2012. OPEN
KATA - Dječaci 2011. (9-6kyu)
KATA - Dječaci 2011. OPEN
KATA - Dječaci 2010. (9-6kyu)
KATA - Dječaci 2010. OPEN
KATA - Dječaci 2009. OPEN
KATA - Dječaci 2008. OPEN
KATA - Dječaci 2007. OPEN
Kata - Kadeti
Kata - Juniori
Kata-Ml.seniori U21
Kata - Seniori
Kata - Veterani 35-50
Kata - Veterani +50
Kata - Kadeti
596
GIUSEPPE ROSIELLO (POLIZIA)
596
0
GIUSEPPE ROSIELLO (POLIZIA)
48
0
FILIPPO CALABRESE (91174)
596
0
GIUSEPPE ROSIELLO (POLIZIA)
361
0
OSCAR MORETTI (91174)
237
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
281
0
JAKUB JÁN DENČIAK (SKK PD)
69
FALCO SAMUELE (TALARIC)
361
OSCAR MORETTI (91174)
482
FRANCESCO SERGI (ITA NT)
48
FILIPPO CALABRESE (91174)
68
MARZANO MICHELE (TALARIC)
596
GIUSEPPE ROSIELLO (POLIZIA)
38
ALEX FUSCAGNI (BKP)
784
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
287
0
SIMON URGOŠÍK (SKK PD)
74
PORTOGALLO MATTEO (TALARIC)
55
EDERAR KARIM (91174)
36
GIOELE GIOVAGNONI (BKP)
357
DIEGO PORCU (91174)
481
LEONARDO BOMBARDI (ITA NT)
365
SALAMITI GIUSEPPE (LCM)
37
EMANUEL ROMAGNOLI (BKP)
281
0
JAKUB JÁN DENČIAK (SKK PD)
69
0
FALCO SAMUELE (TALARIC)
361
0
OSCAR MORETTI (91174)
482
0
FRANCESCO SERGI (ITA NT)
48
0
FILIPPO CALABRESE (91174)
68
0
MARZANO MICHELE (TALARIC)
596
0
GIUSEPPE ROSIELLO (POLIZIA)
38
0
ALEX FUSCAGNI (BKP)
287
0
SIMON URGOŠÍK (SKK PD)
74
0
PORTOGALLO MATTEO (TALARIC)
55
0
EDERAR KARIM (91174)
36
0
GIOELE GIOVAGNONI (BKP)
357
0
DIEGO PORCU (91174)
481
0
LEONARDO BOMBARDI (ITA NT)
365
0
SALAMITI GIUSEPPE (LCM)
37
0
EMANUEL ROMAGNOLI (BKP)
69
0
FALCO SAMUELE (TALARIC)
361
0
OSCAR MORETTI (91174)
48
0
FILIPPO CALABRESE (91174)
38
0
ALEX FUSCAGNI (BKP)
74
0
PORTOGALLO MATTEO (TALARIC)
36
0
GIOELE GIOVAGNONI (BKP)
481
0
LEONARDO BOMBARDI (ITA NT)
37
0
EMANUEL ROMAGNOLI (BKP)
361
0
OSCAR MORETTI (91174)
38
0
ALEX FUSCAGNI (BKP)
36
0
GIOELE GIOVAGNONI (BKP)
481
0
LEONARDO BOMBARDI (ITA NT)
38
0
ALEX FUSCAGNI (BKP)
36
0
GIOELE GIOVAGNONI (BKP)
55
EDERAR KARIM (91174)
74
0
PORTOGALLO MATTEO (TALARIC)
55
0
EDERAR KARIM (91174)
481
0
LEONARDO BOMBARDI (ITA NT)
55
0
EDERAR KARIM (91174)
Medalists
1. GIOELE GIOVAGNONI, BushidokaratePerugia
2. ALEX FUSCAGNI, BushidokaratePerugia
3. GIUSEPPE ROSIELLO, POLIZIA DI STATO
3. LEONARDO BOMBARDI, ITALY NATIONAL TEAM