Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Eurocup Istria 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE - 2013/14 (M)
KUMITE - 2013/14 (Ž)
KUMITE - 2011/12 (M)
KUMITE - 2011/12 (Ž)
KUMITE - 2009/10 (M)
KUMITE - 2009/10 (Ž)
KUMITE - 2007/08 (M)
KUMITE - 2007/08 (Ž)
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniorke (U21)
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KATA - Djevojčice 2015. OPEN
KATA - Djevojčice 2013. OPEN
KATA - Djevojčice 2012. (9-7kyu)
KATA - Djevojčice 2011. OPEN
KATA - Djevojčice 2010. (9-6kyu)
KATA - Djevojčice 2010. OPEN
KATA - Djevojčice 2009. OPEN
KATA - Djevojčice 2008. OPEN
KATA - Djevojčice 2007. OPEN
Kata - Kadetkinje
Kata - Juniorke
Kata-Ml.seniorke U21
Kata - Seniorke
Kata - Veteranke 35-50
Kata-Ml.seniorke U21
535
GIADA PERUZZI (TARGET)
535
0
GIADA PERUZZI (TARGET)
278
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
535
0
GIADA PERUZZI (TARGET)
283
0
KRISTÍNA BRUŇANSKÁ (SKK PD)
318
NORIS GIADA (91174)
353
0
LUDOVICA RIFUGIO (91174)
278
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
149
TERESA ESPOSITO (UTK)
480
0
ELENA ROVERSI (ITA NT)
300
0
NINA KNAZOVČIKOVÁ (TRENCIN)
109
MARTINA MESAGLIO (SKZ)
355
LARA BRESCIANI (91174)
285
LAURA LÍŠKOVÁ (SKK PD)
535
0
GIADA PERUZZI (TARGET)
318
0
NORIS GIADA (91174)
278
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
149
0
TERESA ESPOSITO (UTK)
480
0
ELENA ROVERSI (ITA NT)
109
0
MARTINA MESAGLIO (SKZ)
355
0
LARA BRESCIANI (91174)
285
0
LAURA LÍŠKOVÁ (SKK PD)
318
0
NORIS GIADA (91174)
278
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
480
0
ELENA ROVERSI (ITA NT)
355
0
LARA BRESCIANI (91174)
318
0
NORIS GIADA (91174)
480
0
ELENA ROVERSI (ITA NT)
109
0
MARTINA MESAGLIO (SKZ)
300
0
NINA KNAZOVČIKOVÁ (TRENCIN)
355
0
LARA BRESCIANI (91174)
300
0
NINA KNAZOVČIKOVÁ (TRENCIN)
Medalists
1. ELENA ROVERSI, ITALY NATIONAL TEAM
2. NORIS GIADA, ASD MASTER RAPID SKF
3. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
3. NINA KNAZOVČIKOVÁ, Karate Trenčín