Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Eurocup Istria 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
A.S.D. KARATE SHOTOKAN BUJA
Accademia Karate Union Team
ASCD atlantide troina
ASD APS ARTESPORT
ASD MASTER RAPID SKF
ASD Millennium Karate
ASD PIELLE
ASD Progetto Karate Shotokan
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
ASD TALARICO KARATE TEAM
Bregana
BushidokaratePerugia
CBS PULA
CENTRO KARATE RIMINI
CHAMPION RIJEKA
club arti orientali cantu asd
CROHERC
DALMACIJA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HKS
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
Ippon karate lentini
ISTRA
ITALY NATIONAL TEAM
JOHNNY'S KARATE
KAPTOL
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karate Shito Ryu Gnas
Karate Trenčín
Karlovac 1969
Kastav
KK "OSVIT"
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LIFE CHAMPION MADDALONI
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OPATIJA
POLIZIA DI STATO
Pula
RAB-ENPI
RADVANJE
RI CROATIA
SAMOBOR
SEKI SV. JERNEJ
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
SHOTOKAN UMAG
Slavonski Brod
SPORT TARGET GERMINAL
Sportova skola karate Prievidza
SPORTSLIFE
SSD BRACELLI CLUB
STIJENA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
universal center
UNIVERSAL TEAM KARATE
Velebit
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - 2011/12 (M) -29
Kumite - 2011/12 (M) -32
Kumite - 2011/12 (M) -35
Kumite - 2011/12 (M) -38
Kumite - 2011/12 (M) -41
Kumite - 2011/12 (Ž) -28
Kumite - 2009/10 (M) -35
Kumite - 2009/10 (M) +56
Kumite - 2007/08 (M) -42
Kumite - 2007/08 (M) -46
Kumite - 2007/08 (M) -62
Kumite - 2007/08 (M) +66
Kumite - 2007/08 (Ž) -49
Kumite - 2007/08 (Ž) -53
KUMITE-Kadeti -52
KUMITE-Kadeti -57
KUMITE-Kadeti -70
KUMITE-Kadetkinje-47
KUMITE-Kadetkinje-54
KUMITE-Kadetkinje+54
KUMITE-Juniori -61
KUMITE-U21 (M) -60
Kumite - 2011/12 (M) -29
225
0
ANTONIO BENAC (GROBNIK)
129
0
ANDREA COSTANZO (CAOCANT)
777
0
IVAN PEJIN (NEVERA)
128
0
FILIPPO SOMASCHINI (CAOCANT)
129
0
ANDREA COSTANZO (CAOCANT)
777
0
IVAN PEJIN (NEVERA)
Medalists
1. ANDREA COSTANZO, club arti orientali cantu asd
2. IVAN PEJIN, NEVERA
3. ANTONIO BENAC, KK Grobničan
3. FILIPPO SOMASCHINI, club arti orientali cantu asd
Kumite - 2011/12 (M) -32
245
0
IVAN KOJUNDŽIĆ (KAPTOL)
139
0
EDOARDO CAFISO (CAOCANT)
22
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
139
0
EDOARDO CAFISO (CAOCANT)
22
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
Medalists
1. PETAR PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ)
2. EDOARDO CAFISO, club arti orientali cantu asd
3. IVAN KOJUNDŽIĆ, KAPTOL
3. ----
Kumite - 2011/12 (M) -35
470
0
PETAR GRUBEŠIĆ (KA 1969)
566
0
LORENZO BERGNA (CAOCANT)
552
0
TEO DELTIN (TINJAN)
519
0
ALESSIO PRESTIANNI (CAOCANT)
566
0
LORENZO BERGNA (CAOCANT)
552
0
TEO DELTIN (TINJAN)
Medalists
1. LORENZO BERGNA, club arti orientali cantu asd
2. TEO DELTIN, TINJAN
3. PETAR GRUBEŠIĆ, Karlovac 1969
3. ALESSIO PRESTIANNI, club arti orientali cantu asd
Kumite - 2011/12 (M) -38
174
0
LUIGI LAMBRO (CAOCANT)
778
0
FRAN TRINAJSTIĆ (NEVERA)
173
0
GABRIELE GIANNULI (CAOCANT)
463
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
174
0
LUIGI LAMBRO (CAOCANT)
463
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
Medalists
1. IVAN FARKAŠ, Karlovac 1969
2. LUIGI LAMBRO, club arti orientali cantu asd
3. GABRIELE GIANNULI, club arti orientali cantu asd
3. FRAN TRINAJSTIĆ, NEVERA
Kumite - 2011/12 (M) -41
127
0
MARCELLO ZEMOLIN (CAOCANT)
670
0
LOVRE GOSPIĆ (STUDNT)
423
0
EMIN HUSKIĆ (KRK CRO)
127
0
MARCELLO ZEMOLIN (CAOCANT)
670
LOVRE GOSPIĆ (STUDNT)
426
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
98
0
GIORGIO KAROL MAZZOCCHI (CAOCANT)
817
ANTON KUŠEN (STUDNT)
423
0
EMIN HUSKIĆ (KRK CRO)
670
0
LOVRE GOSPIĆ (STUDNT)
426
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
817
0
ANTON KUŠEN (STUDNT)
423
0
EMIN HUSKIĆ (KRK CRO)
426
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
817
0
ANTON KUŠEN (STUDNT)
98
0
GIORGIO KAROL MAZZOCCHI (CAOCANT)
Medalists
1. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
2. EMIN HUSKIĆ, KRK CROATIA
3. MARCELLO ZEMOLIN, club arti orientali cantu asd
3. GIORGIO KAROL MAZZOCCHI, club arti orientali cantu asd
Kumite - 2011/12 (Ž) -28
544
0
TENA ADŽAMIĆ (SPRTSLF)
125
0
MATILDA VERONESE (CAOCANT)
222
FANI ČEBUHAR (GROBNIK)
544
0
TENA ADŽAMIĆ (SPRTSLF)
222
0
FANI ČEBUHAR (GROBNIK)
Medalists
1. FANI ČEBUHAR, KK Grobničan
2. TENA ADŽAMIĆ, SPORTSLIFE
3. MATILDA VERONESE, club arti orientali cantu asd
3. ----
Kumite - 2009/10 (M) -35
642
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
404
0
LORENZO BERGNA (CAOCANT)
642
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
738
0
MANUEL VEDRIŠ (KASTAV)
350
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
404
0
LORENZO BERGNA (CAOCANT)
641
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
268
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
471
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
520
0
EDOARDO CAFISO (CAOCANT)
738
0
MANUEL VEDRIŠ (KASTAV)
404
0
LORENZO BERGNA (CAOCANT)
641
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
520
0
EDOARDO CAFISO (CAOCANT)
738
0
MANUEL VEDRIŠ (KASTAV)
641
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
520
EDOARDO CAFISO (CAOCANT)
Medalists
1. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
2. MANUEL VEDRIŠ, Kastav
3. LORENZO BERGNA, club arti orientali cantu asd
3. EDOARDO CAFISO, club arti orientali cantu asd
Kumite - 2009/10 (M) +56
715
0
ANTE SMOLJAN (MEĐUGOR)
100
0
SIMONE GIULIANO (CAOCANT)
Medalists
1. SIMONE GIULIANO, club arti orientali cantu asd
2. ANTE SMOLJAN, MEĐUGORJE
3. ----
3. ----
Kumite - 2007/08 (M) -42
126
0
EDOARDO MESITI (CAOCANT)
371
0
LEONARDO DUCA (91174)
540
0
DEL BENE LAERTE (TARGET)
126
0
EDOARDO MESITI (CAOCANT)
371
0
LEONARDO DUCA (91174)
730
0
NOA BRICA (METAL)
541
0
DEL BENE LAPO (TARGET)
745
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
97
0
CARMINE APICELLA (SHIRAI)
341
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
540
0
DEL BENE LAERTE (TARGET)
371
0
LEONARDO DUCA (91174)
541
0
DEL BENE LAPO (TARGET)
97
0
CARMINE APICELLA (SHIRAI)
540
0
DEL BENE LAERTE (TARGET)
541
0
DEL BENE LAPO (TARGET)
97
0
CARMINE APICELLA (SHIRAI)
745
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
Medalists
1. DEL BENE LAPO, SPORT TARGET GERMINAL
2. DEL BENE LAERTE, SPORT TARGET GERMINAL
3. LEONARDO DUCA, ASD MASTER RAPID SKF
3. CARMINE APICELLA, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Kumite - 2007/08 (M) -46
408
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
147
0
MATTEO COSTANZO (CAOCANT)
204
0
DAN CHRISTIAN (CKR)
91
0
TOMMASO DI MAIO (SHIRAI)
408
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
91
0
TOMMASO DI MAIO (SHIRAI)
Medalists
1. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
2. TOMMASO DI MAIO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
3. MATTEO COSTANZO, club arti orientali cantu asd
3. ----
Kumite - 2007/08 (M) -62
567
0
SIMONE GIULIANO (CAOCANT)
398
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
557
0
CIRO GARGIULO (UTK)
576
0
BORNA BIBER (MEĐIMUR)
567
0
SIMONE GIULIANO (CAOCANT)
576
0
BORNA BIBER (MEĐIMUR)
Medalists
1. SIMONE GIULIANO, club arti orientali cantu asd
2. BORNA BIBER, Međimurje
3. NOA BANČIĆ, KLENOVNIK
3. CIRO GARGIULO, UNIVERSAL TEAM KARATE
Kumite - 2007/08 (M) +66
272
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
376
0
GIOVANNI RUIU (UTK)
272
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
554
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
580
0
BENEDIKT ĐURĐEK (MEĐIMUR)
376
0
GIOVANNI RUIU (UTK)
411
0
KARLO BJELOVUK (KK IPON)
737
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
853
0
SALVATORE PINTO (UTK)
115
0
ANDREA SESTO (CAOCANT)
554
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
376
0
GIOVANNI RUIU (UTK)
411
0
KARLO BJELOVUK (KK IPON)
853
0
SALVATORE PINTO (UTK)
554
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
853
0
SALVATORE PINTO (UTK)
411
0
KARLO BJELOVUK (KK IPON)
115
0
ANDREA SESTO (CAOCANT)
Medalists
1. VITO TURKOVIĆ, TINJAN
2. SALVATORE PINTO, UNIVERSAL TEAM KARATE
3. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA
3. KARLO BJELOVUK, IPON ZAGREB
Kumite - 2007/08 (Ž) -49
728
MEDINA DORIĆ (METAL)
102
0
VIOLA GANDOLA (CAOCANT)
728
0
MEDINA DORIĆ (METAL)
208
GIADA CHIAPPARELLI (JSK 94)
533
GRAZIELLA ECCHILI (TARGET)
620
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
103
GRETA GANDOLA (CAOCANT)
440
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
843
LAURA GIRALDI (MILLENN)
564
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
728
0
MEDINA DORIĆ (METAL)
208
0
GIADA CHIAPPARELLI (JSK 94)
533
0
GRAZIELLA ECCHILI (TARGET)
620
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
103
0
GRETA GANDOLA (CAOCANT)
440
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
843
0
LAURA GIRALDI (MILLENN)
564
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
728
0
MEDINA DORIĆ (METAL)
533
0
GRAZIELLA ECCHILI (TARGET)
103
0
GRETA GANDOLA (CAOCANT)
843
0
LAURA GIRALDI (MILLENN)
533
0
GRAZIELLA ECCHILI (TARGET)
843
0
LAURA GIRALDI (MILLENN)
564
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
103
0
GRETA GANDOLA (CAOCANT)
564
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. LAURA GIRALDI, ASD Millennium Karate
2. GRAZIELLA ECCHILI, SPORT TARGET GERMINAL
3. MEDINA DORIĆ, Metal - Jurdani
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
Kumite - 2007/08 (Ž) -53
605
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
226
0
LEONA STEVIĆ (GROBNIK)
142
0
TANCAU SARA (TALARIC)
605
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
226
0
LEONA STEVIĆ (GROBNIK)
253
0
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
140
0
ELISA CATTANEO (CAOCANT)
427
0
NADIA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
723
0
ENI KINKELA (METAL)
849
0
URŠKA KUTNJAK (RADVANJ)
142
0
TANCAU SARA (TALARIC)
226
0
LEONA STEVIĆ (GROBNIK)
140
0
ELISA CATTANEO (CAOCANT)
849
0
URŠKA KUTNJAK (RADVANJ)
142
0
TANCAU SARA (TALARIC)
140
0
ELISA CATTANEO (CAOCANT)
849
0
URŠKA KUTNJAK (RADVANJ)
427
0
NADIA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. ELISA CATTANEO, club arti orientali cantu asd
2. TANCAU SARA, ASD TALARICO KARATE TEAM
3. ZARA BURNIĆ, KRK CROATIA
3. NADIA IBRAHIMOVIĆ, KRK CROATIA
KUMITE-Kadeti -52
762
0
ANTE ZOVKO (HR.DRAG)
412
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
412
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
457
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
457
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
757
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
689
0
HRVOJE ŠULEK (HR.DRAG)
329
0
MATTEO COSTANZO (CAOCANT)
412
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
205
0
SEBASTIAN FOSCHI (JSK 94)
762
0
ANTE ZOVKO (HR.DRAG)
492
0
GUIDO SQUILLANTE (ITA NT)
409
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
383
0
SALVATORE SERINO (UCENTER)
400
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
393
0
EDOARDO MESITI (CAOCANT)
351
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
673
0
ALESSANDRO DI LEMME (SHIRAI)
701
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
457
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
689
0
HRVOJE ŠULEK (HR.DRAG)
412
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
492
0
GUIDO SQUILLANTE (ITA NT)
409
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
400
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
351
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
701
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
457
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
492
0
GUIDO SQUILLANTE (ITA NT)
400
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
701
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
492
0
GUIDO SQUILLANTE (ITA NT)
701
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
351
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
400
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
351
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
Medalists
1. ŽELJKO PERVAN, CROHERC
2. GUIDO SQUILLANTE, ITALY NATIONAL TEAM
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
3. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE-Kadeti -57
375
MOKHTAR JAZOUANI (CAOCANT)
375
0
MOKHTAR JAZOUANI (CAOCANT)
493
0
EMANUELE CALIFANO (ITA NT)
493
0
EMANUELE CALIFANO (ITA NT)
425
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
582
KARLO PANIĆ (KK IPON)
375
MOKHTAR JAZOUANI (CAOCANT)
386
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
384
0
FRANCESCO AVOLIO (UCENTER)
744
0
RAUL VEDRIŠ (KASTAV)
407
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
662
MICHAIL KOROTENKO (SHIRAI)
702
IVANO MAGZAN (CHMPRI)
493
0
EMANUELE CALIFANO (ITA NT)
582
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
375
0
MOKHTAR JAZOUANI (CAOCANT)
386
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
384
0
FRANCESCO AVOLIO (UCENTER)
407
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
662
0
MICHAIL KOROTENKO (SHIRAI)
702
0
IVANO MAGZAN (CHMPRI)
493
0
EMANUELE CALIFANO (ITA NT)
386
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
407
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
662
0
MICHAIL KOROTENKO (SHIRAI)
386
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
407
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
384
FRANCESCO AVOLIO (UCENTER)
662
0
MICHAIL KOROTENKO (SHIRAI)
384
0
FRANCESCO AVOLIO (UCENTER)
Medalists
1. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
2. DAMIAN DRAŽENOVIĆ, IPON ZAGREB
3. EMANUELE CALIFANO, ITALY NATIONAL TEAM
3. MICHAIL KOROTENKO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
KUMITE-Kadeti -70
454
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
454
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
760
0
TOMO KOLOBARIĆ (HR.DRAG)
711
0
JOSIP-LEON JERKOVIĆ (MEĐUGOR)
454
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
322
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
760
0
TOMO KOLOBARIĆ (HR.DRAG)
331
0
ANDREA SESTO (CAOCANT)
575
ERIK ARSENIJEVIĆ (NOKACHI)
712
0
DAVID VASILJ (MEĐUGOR)
385
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
274
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
191
0
IVAN GARAJ (10.DAN)
495
0
CRISTIAN TORRE (ITA NT)
321
LEON NEDIĆ (TUSKNC)
454
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
322
0
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
760
0
TOMO KOLOBARIĆ (HR.DRAG)
575
0
ERIK ARSENIJEVIĆ (NOKACHI)
385
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
274
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
495
0
CRISTIAN TORRE (ITA NT)
321
0
LEON NEDIĆ (TUSKNC)
322
0
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
760
0
TOMO KOLOBARIĆ (HR.DRAG)
385
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
495
0
CRISTIAN TORRE (ITA NT)
322
0
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
495
0
CRISTIAN TORRE (ITA NT)
321
0
LEON NEDIĆ (TUSKNC)
191
0
IVAN GARAJ (10.DAN)
385
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
321
0
LEON NEDIĆ (TUSKNC)
Medalists
1. CRISTIAN TORRE, ITALY NATIONAL TEAM
2. MARTIN BOGAT, TUŠKANAC
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. LEON NEDIĆ, TUŠKANAC
KUMITE-Kadetkinje-47
419
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
628
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
419
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
489
0
LEGITTIMO LUDOVICA (ITA NT)
692
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
489
0
LEGITTIMO LUDOVICA (ITA NT)
269
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
677
0
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
419
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
65
0
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
628
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
706
0
ANA KARADŽA (CRO)
490
0
EMMA COLLETTI (ITA NT)
417
0
TEA KAVAN GREGURIC (KK IPON)
332
0
GRETA GANDOLA (CAOCANT)
323
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
77
0
ROCCA MARGHERITA (TALARIC)
275
ANA LUJIĆ (0354451)
489
0
LEGITTIMO LUDOVICA (ITA NT)
677
0
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
65
0
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
628
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
490
0
EMMA COLLETTI (ITA NT)
417
0
TEA KAVAN GREGURIC (KK IPON)
323
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
275
0
ANA LUJIĆ (0354451)
489
0
LEGITTIMO LUDOVICA (ITA NT)
65
0
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
490
0
EMMA COLLETTI (ITA NT)
275
0
ANA LUJIĆ (0354451)
65
0
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
275
0
ANA LUJIĆ (0354451)
323
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
490
0
EMMA COLLETTI (ITA NT)
323
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
Medalists
1. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
2. PIOVANO CECILIA, ASD TALARICO KARATE TEAM
3. LEGITTIMO LUDOVICA, ITALY NATIONAL TEAM
3. EMMA COLLETTI, ITALY NATIONAL TEAM
KUMITE-Kadetkinje-54
684
MAGDALENA VAJDA (HKS)
684
0
MAGDALENA VAJDA (HKS)
491
0
ANGELA BRIGANTI (ITA NT)
684
0
MAGDALENA VAJDA (HKS)
402
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
215
0
PETRA BANDIĆ (ZRINSKI)
491
0
ANGELA BRIGANTI (ITA NT)
851
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
684
MAGDALENA VAJDA (HKS)
416
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
631
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
88
0
GRANATIERO SOFIA (TALARIC)
270
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
402
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
259
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
763
0
BARBARA KOLOBARIĆ (HR.DRAG)
143
0
TANCAU SARA (TALARIC)
171
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
697
PETRA SOTOŠEK (CHMPRI)
625
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
389
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
319
0
ELISA CATTANEO (CAOCANT)
444
DOROTEA IVANČIĆ (KKHZG)
799
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
844
FRANCESCA GIRALDI (MILLENN)
491
0
ANGELA BRIGANTI (ITA NT)
851
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
684
0
MAGDALENA VAJDA (HKS)
416
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
88
0
GRANATIERO SOFIA (TALARIC)
270
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
402
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
259
0
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
763
0
BARBARA KOLOBARIĆ (HR.DRAG)
171
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
697
0
PETRA SOTOŠEK (CHMPRI)
625
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
389
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
444
0
DOROTEA IVANČIĆ (KKHZG)
799
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
844
0
FRANCESCA GIRALDI (MILLENN)
491
0
ANGELA BRIGANTI (ITA NT)
416
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
270
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
402
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
171
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
625
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
444
0
DOROTEA IVANČIĆ (KKHZG)
844
0
FRANCESCA GIRALDI (MILLENN)
416
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
402
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
171
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
844
0
FRANCESCA GIRALDI (MILLENN)
416
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
844
0
FRANCESCA GIRALDI (MILLENN)
799
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
444
0
DOROTEA IVANČIĆ (KKHZG)
799
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
171
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
444
0
DOROTEA IVANČIĆ (KKHZG)
Medalists
1. RAFAELA RUMENJAK, IPON ZAGREB
2. FRANCESCA GIRALDI, ASD Millennium Karate
3. MAGDALENA VAJDA, HKS
3. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela
KUMITE-Kadetkinje+54
665
ERMELINDA DE VIVO (SHIRAI)
665
0
ERMELINDA DE VIVO (SHIRAI)
569
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
569
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
626
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
626
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
67
0
SAMMARCO REBECCA (TALARIC)
696
0
IVONA HORVAT (CHMPRI)
624
0
BASMA CHEROUAQI (91174)
265
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
487
0
GIADA CORNOLO' (ITA NT)
709
VERONIKA RAC (CRO)
431
0
IVONA SAMBOL (KKHZG)
665
0
ERMELINDA DE VIVO (SHIRAI)
691
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
569
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
369
0
GIORGIA DUCA (91174)
743
MIA MILAS (CBSPULA)
441
0
SARA TOMIĆ (KKHZG)
61
0
MONTEBELLO CARLOTTA (TALARIC)
699
EMMA ZEJNIĆ (CHMPRI)
622
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
130
0
AURORA VERONESE (CAOCANT)
708
TEA KREŠIĆ (CRO)
261
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
488
0
ANNA PIA DESIDERIO (ITA NT)
214
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
756
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
372
0
LAVINIA RIFUGIO (91174)
459
NIKA BAF (FINIDA)
626
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
696
0
IVONA HORVAT (CHMPRI)
487
0
GIADA CORNOLO' (ITA NT)
709
0
VERONIKA RAC (CRO)
665
0
ERMELINDA DE VIVO (SHIRAI)
691
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
569
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
743
0
MIA MILAS (CBSPULA)
441
0
SARA TOMIĆ (KKHZG)
699
0
EMMA ZEJNIĆ (CHMPRI)
622
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
708
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
488
0
ANNA PIA DESIDERIO (ITA NT)
214
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
756
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
459
0
NIKA BAF (FINIDA)
626
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
487
0
GIADA CORNOLO' (ITA NT)
691
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
569
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
441
0
SARA TOMIĆ (KKHZG)
622
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
488
0
ANNA PIA DESIDERIO (ITA NT)
756
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
626
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
691
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
441
0
SARA TOMIĆ (KKHZG)
488
0
ANNA PIA DESIDERIO (ITA NT)
691
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
488
0
ANNA PIA DESIDERIO (ITA NT)
214
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
261
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
756
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
214
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
441
0
SARA TOMIĆ (KKHZG)
214
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
Medalists
1. ANNA PIA DESIDERIO, ITALY NATIONAL TEAM
2. KATJA JURKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. EMA FILKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. SARA TOMIĆ, Hercegovina-Zagreb
KUMITE-Juniori -61
525
ANDREA D'ANNA (IPPON84)
525
0
ANDREA D'ANNA (IPPON84)
334
0
DAVID MILINOVICH (METAL)
218
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
525
0
ANDREA D'ANNA (IPPON84)
636
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
334
DAVID MILINOVICH (METAL)
40
CHRISTIAN SABATINO (SHIRAI)
439
0
VALENTINO IVANIĆ (KKHZG)
498
0
ALEX PAPPALARDO (ITA NT)
320
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
451
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
374
MOKHTAR JAZOUANI (CAOCANT)
525
0
ANDREA D'ANNA (IPPON84)
636
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
334
0
DAVID MILINOVICH (METAL)
40
0
CHRISTIAN SABATINO (SHIRAI)
498
0
ALEX PAPPALARDO (ITA NT)
320
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
451
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
374
0
MOKHTAR JAZOUANI (CAOCANT)
636
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
334
0
DAVID MILINOVICH (METAL)
320
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
451
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
636
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
320
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
498
ALEX PAPPALARDO (ITA NT)
451
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
498
0
ALEX PAPPALARDO (ITA NT)
Medalists
1. MATIJA NASTESKI, TUŠKANAC
2. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
3. ANDREA D'ANNA, Ippon karate lentini
3. ALEX PAPPALARDO, ITALY NATIONAL TEAM
KUMITE-U21 (M) -60
449
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
507
0
ELIA MAURO (ITA NT)
449
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
123
LORENZO VERONESE (CAOCANT)
380
DARIO CATRICALÁ (UCENTER)
414
NOA RUMENJAK (KK IPON)
449
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
123
0
LORENZO VERONESE (CAOCANT)
380
0
DARIO CATRICALÁ (UCENTER)
414
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
123
0
LORENZO VERONESE (CAOCANT)
414
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
380
DARIO CATRICALÁ (UCENTER)
Medalists
1. NOA RUMENJAK, IPON ZAGREB
2. LORENZO VERONESE, club arti orientali cantu asd
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. DARIO CATRICALÁ, universal center