Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Eurocup Istria 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
A.S.D. KARATE SHOTOKAN BUJA
Accademia Karate Union Team
ASCD atlantide troina
ASD APS ARTESPORT
ASD MASTER RAPID SKF
ASD Millennium Karate
ASD PIELLE
ASD Progetto Karate Shotokan
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
ASD TALARICO KARATE TEAM
Bregana
BushidokaratePerugia
CBS PULA
CENTRO KARATE RIMINI
CHAMPION RIJEKA
club arti orientali cantu asd
CROHERC
DALMACIJA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HKS
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
Ippon karate lentini
ISTRA
ITALY NATIONAL TEAM
JOHNNY'S KARATE
KAPTOL
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karate Shito Ryu Gnas
Karate Trenčín
Karlovac 1969
Kastav
KK "OSVIT"
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LIFE CHAMPION MADDALONI
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OPATIJA
POLIZIA DI STATO
Pula
RAB-ENPI
RADVANJE
RI CROATIA
SAMOBOR
SEKI SV. JERNEJ
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
SHOTOKAN UMAG
Slavonski Brod
SPORT TARGET GERMINAL
Sportova skola karate Prievidza
SPORTSLIFE
SSD BRACELLI CLUB
STIJENA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
universal center
UNIVERSAL TEAM KARATE
Velebit
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - 2009/10 (M) -41
Kumite - 2009/10 (M) -47
Kumite - 2009/10 (M) -56
Kumite - 2009/10 (Ž) +52
Kumite - 2007/08 (M) -42
Kumite - 2007/08 (M) -46
Kumite - 2007/08 (M) -54
Kumite - 2007/08 (Ž) +61
KUMITE-Kadeti -52
KUMITE-Kadeti -57
KUMITE-Kadetkinje+54
KUMITE-Juniori -55
KUMITE-Juniori -61
KUMITE-U21 (Ž)-68
Kumite - Seniori OPEN
Kumite - Seniorke OPEN
Kumite - 2009/10 (M) -41
337
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
553
0
TINO TURKOVIĆ (TINJAN)
337
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
95
0
CARMINE APICELLA (SHIRAI)
553
TINO TURKOVIĆ (TINJAN)
472
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
769
ROKO RAČKI (NEVERA)
95
0
CARMINE APICELLA (SHIRAI)
553
0
TINO TURKOVIĆ (TINJAN)
472
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
769
0
ROKO RAČKI (NEVERA)
95
0
CARMINE APICELLA (SHIRAI)
472
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
769
ROKO RAČKI (NEVERA)
Medalists
1. CARMINE APICELLA, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
2. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. JAKOV PIŠKUR, Metal - Jurdani
3. ROKO RAČKI, NEVERA
Kumite - 2009/10 (M) -47
753
0
FILIP OBAJDIN (KASTAV)
589
0
MARIO SCARICO (UTK)
794
0
PETAR HORVATOVIĆ (ESSEKER)
93
0
TOMMASO DI MAIO (SHIRAI)
753
0
FILIP OBAJDIN (KASTAV)
93
0
TOMMASO DI MAIO (SHIRAI)
Medalists
1. TOMMASO DI MAIO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
2. FILIP OBAJDIN, Kastav
3. PETAR HORVATOVIĆ, Karate klub Esseker
3. MARIO SCARICO, UNIVERSAL TEAM KARATE
Kumite - 2009/10 (M) -56
94
0
DANIELE DURANTE (SHIRAI)
819
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
377
0
NICOLA ESPOSITO (UTK)
714
0
ANDREJ KVESIĆ (MEĐUGOR)
94
0
DANIELE DURANTE (SHIRAI)
377
0
NICOLA ESPOSITO (UTK)
Medalists
1. NICOLA ESPOSITO, UNIVERSAL TEAM KARATE
2. DANIELE DURANTE, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
3. ANDREJ KVESIĆ, MEĐUGORJE
3. ----
Kumite - 2009/10 (Ž) +52
645
0
IRMA LEDIĆ (KKHZG)
666
0
ANNACHIARA DE VIVO (SHIRAI)
252
JANA ŽUGČIĆ (STUDNT)
645
0
IRMA LEDIĆ (KKHZG)
252
0
JANA ŽUGČIĆ (STUDNT)
Medalists
1. JANA ŽUGČIĆ, STUDENT
2. IRMA LEDIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. ANNACHIARA DE VIVO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
3. ----
Kumite - 2007/08 (M) -42
126
0
EDOARDO MESITI (CAOCANT)
371
0
LEONARDO DUCA (91174)
540
0
DEL BENE LAERTE (TARGET)
126
0
EDOARDO MESITI (CAOCANT)
371
0
LEONARDO DUCA (91174)
730
0
NOA BRICA (METAL)
541
0
DEL BENE LAPO (TARGET)
745
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
97
0
CARMINE APICELLA (SHIRAI)
341
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
540
0
DEL BENE LAERTE (TARGET)
371
0
LEONARDO DUCA (91174)
541
0
DEL BENE LAPO (TARGET)
97
0
CARMINE APICELLA (SHIRAI)
540
0
DEL BENE LAERTE (TARGET)
541
0
DEL BENE LAPO (TARGET)
97
0
CARMINE APICELLA (SHIRAI)
745
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
Medalists
1. DEL BENE LAPO, SPORT TARGET GERMINAL
2. DEL BENE LAERTE, SPORT TARGET GERMINAL
3. LEONARDO DUCA, ASD MASTER RAPID SKF
3. CARMINE APICELLA, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Kumite - 2007/08 (M) -46
408
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
147
0
MATTEO COSTANZO (CAOCANT)
204
0
DAN CHRISTIAN (CKR)
91
0
TOMMASO DI MAIO (SHIRAI)
408
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
91
0
TOMMASO DI MAIO (SHIRAI)
Medalists
1. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
2. TOMMASO DI MAIO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
3. MATTEO COSTANZO, club arti orientali cantu asd
3. ----
Kumite - 2007/08 (M) -54
565
DAVID MOČIBOB (OPATIJA)
565
0
DAVID MOČIBOB (OPATIJA)
92
0
DANIELE DURANTE (SHIRAI)
775
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
734
0
LEON BURŠIĆ (KASTAV)
792
0
NICOLA ESPOSITO (UTK)
465
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
565
0
DAVID MOČIBOB (OPATIJA)
775
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
734
0
LEON BURŠIĆ (KASTAV)
465
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
775
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
734
0
LEON BURŠIĆ (KASTAV)
465
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
792
0
NICOLA ESPOSITO (UTK)
Medalists
1. LEON BURŠIĆ, Kastav
2. MATEJ DMIOVIC, NEVERA
3. DAVID MOČIBOB, OPATIJA
3. NICOLA ESPOSITO, UNIVERSAL TEAM KARATE
Kumite - 2007/08 (Ž) +61
664
ERMELINDA DE VIVO (SHIRAI)
664
0
ERMELINDA DE VIVO (SHIRAI)
280
0
VERONIKA ČENGIĆ (0354451)
280
0
VERONIKA ČENGIĆ (0354451)
366
0
LAVINIA RIFUGIO (91174)
786
MARTA ASSAD DE MARCO (CBSPULA)
467
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
664
ERMELINDA DE VIVO (SHIRAI)
262
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
551
MELITA SMOLICA (TINJAN)
578
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
667
ANNACHIARA DE VIVO (SHIRAI)
280
0
VERONIKA ČENGIĆ (0354451)
786
0
MARTA ASSAD DE MARCO (CBSPULA)
467
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
664
0
ERMELINDA DE VIVO (SHIRAI)
262
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
551
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
578
0
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
667
0
ANNACHIARA DE VIVO (SHIRAI)
280
0
VERONIKA ČENGIĆ (0354451)
467
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
262
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
578
0
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
467
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
262
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
551
MELITA SMOLICA (TINJAN)
578
0
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
551
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
Medalists
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. ERMELINDA DE VIVO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
3. MELITA SMOLICA, TINJAN
KUMITE-Kadeti -52
762
0
ANTE ZOVKO (HR.DRAG)
412
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
412
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
457
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
457
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
757
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
689
0
HRVOJE ŠULEK (HR.DRAG)
329
0
MATTEO COSTANZO (CAOCANT)
412
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
205
0
SEBASTIAN FOSCHI (JSK 94)
762
0
ANTE ZOVKO (HR.DRAG)
492
0
GUIDO SQUILLANTE (ITA NT)
409
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
383
0
SALVATORE SERINO (UCENTER)
400
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
393
0
EDOARDO MESITI (CAOCANT)
351
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
673
0
ALESSANDRO DI LEMME (SHIRAI)
701
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
457
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
689
0
HRVOJE ŠULEK (HR.DRAG)
412
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
492
0
GUIDO SQUILLANTE (ITA NT)
409
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
400
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
351
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
701
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
457
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
492
0
GUIDO SQUILLANTE (ITA NT)
400
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
701
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
492
0
GUIDO SQUILLANTE (ITA NT)
701
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
351
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
400
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
351
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
Medalists
1. ŽELJKO PERVAN, CROHERC
2. GUIDO SQUILLANTE, ITALY NATIONAL TEAM
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
3. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE-Kadeti -57
375
MOKHTAR JAZOUANI (CAOCANT)
375
0
MOKHTAR JAZOUANI (CAOCANT)
493
0
EMANUELE CALIFANO (ITA NT)
493
0
EMANUELE CALIFANO (ITA NT)
425
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
582
KARLO PANIĆ (KK IPON)
375
MOKHTAR JAZOUANI (CAOCANT)
386
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
384
0
FRANCESCO AVOLIO (UCENTER)
744
0
RAUL VEDRIŠ (KASTAV)
407
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
662
MICHAIL KOROTENKO (SHIRAI)
702
IVANO MAGZAN (CHMPRI)
493
0
EMANUELE CALIFANO (ITA NT)
582
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
375
0
MOKHTAR JAZOUANI (CAOCANT)
386
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
384
0
FRANCESCO AVOLIO (UCENTER)
407
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
662
0
MICHAIL KOROTENKO (SHIRAI)
702
0
IVANO MAGZAN (CHMPRI)
493
0
EMANUELE CALIFANO (ITA NT)
386
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
407
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
662
0
MICHAIL KOROTENKO (SHIRAI)
386
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
407
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
384
FRANCESCO AVOLIO (UCENTER)
662
0
MICHAIL KOROTENKO (SHIRAI)
384
0
FRANCESCO AVOLIO (UCENTER)
Medalists
1. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
2. DAMIAN DRAŽENOVIĆ, IPON ZAGREB
3. EMANUELE CALIFANO, ITALY NATIONAL TEAM
3. MICHAIL KOROTENKO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
KUMITE-Kadetkinje+54
665
ERMELINDA DE VIVO (SHIRAI)
665
0
ERMELINDA DE VIVO (SHIRAI)
569
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
569
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
626
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
626
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
67
0
SAMMARCO REBECCA (TALARIC)
696
0
IVONA HORVAT (CHMPRI)
624
0
BASMA CHEROUAQI (91174)
265
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
487
0
GIADA CORNOLO' (ITA NT)
709
VERONIKA RAC (CRO)
431
0
IVONA SAMBOL (KKHZG)
665
0
ERMELINDA DE VIVO (SHIRAI)
691
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
569
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
369
0
GIORGIA DUCA (91174)
743
MIA MILAS (CBSPULA)
441
0
SARA TOMIĆ (KKHZG)
61
0
MONTEBELLO CARLOTTA (TALARIC)
699
EMMA ZEJNIĆ (CHMPRI)
622
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
130
0
AURORA VERONESE (CAOCANT)
708
TEA KREŠIĆ (CRO)
261
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
488
0
ANNA PIA DESIDERIO (ITA NT)
214
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
756
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
372
0
LAVINIA RIFUGIO (91174)
459
NIKA BAF (FINIDA)
626
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
696
0
IVONA HORVAT (CHMPRI)
487
0
GIADA CORNOLO' (ITA NT)
709
0
VERONIKA RAC (CRO)
665
0
ERMELINDA DE VIVO (SHIRAI)
691
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
569
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
743
0
MIA MILAS (CBSPULA)
441
0
SARA TOMIĆ (KKHZG)
699
0
EMMA ZEJNIĆ (CHMPRI)
622
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
708
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
488
0
ANNA PIA DESIDERIO (ITA NT)
214
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
756
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
459
0
NIKA BAF (FINIDA)
626
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
487
0
GIADA CORNOLO' (ITA NT)
691
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
569
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
441
0
SARA TOMIĆ (KKHZG)
622
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
488
0
ANNA PIA DESIDERIO (ITA NT)
756
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
626
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
691
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
441
0
SARA TOMIĆ (KKHZG)
488
0
ANNA PIA DESIDERIO (ITA NT)
691
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
488
0
ANNA PIA DESIDERIO (ITA NT)
214
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
261
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
756
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
214
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
441
0
SARA TOMIĆ (KKHZG)
214
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
Medalists
1. ANNA PIA DESIDERIO, ITALY NATIONAL TEAM
2. KATJA JURKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. EMA FILKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. SARA TOMIĆ, Hercegovina-Zagreb
KUMITE-Juniori -55
674
0
ALESSANDRO DI LEMME (SHIRAI)
84
0
NINO DONADIĆ (TAD )
674
0
ALESSANDRO DI LEMME (SHIRAI)
497
0
SALVATORE BAMUNDO (ITA NT)
84
NINO DONADIĆ (TAD )
663
MICHAIL KOROTENKO (SHIRAI)
452
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
497
0
SALVATORE BAMUNDO (ITA NT)
84
0
NINO DONADIĆ (TAD )
663
0
MICHAIL KOROTENKO (SHIRAI)
452
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
497
0
SALVATORE BAMUNDO (ITA NT)
452
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
663
MICHAIL KOROTENKO (SHIRAI)
Medalists
1. SALVATORE BAMUNDO, ITALY NATIONAL TEAM
2. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. ALESSANDRO DI LEMME, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
3. MICHAIL KOROTENKO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
KUMITE-Juniori -61
525
ANDREA D'ANNA (IPPON84)
525
0
ANDREA D'ANNA (IPPON84)
334
0
DAVID MILINOVICH (METAL)
218
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
525
0
ANDREA D'ANNA (IPPON84)
636
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
334
DAVID MILINOVICH (METAL)
40
CHRISTIAN SABATINO (SHIRAI)
439
0
VALENTINO IVANIĆ (KKHZG)
498
0
ALEX PAPPALARDO (ITA NT)
320
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
451
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
374
MOKHTAR JAZOUANI (CAOCANT)
525
0
ANDREA D'ANNA (IPPON84)
636
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
334
0
DAVID MILINOVICH (METAL)
40
0
CHRISTIAN SABATINO (SHIRAI)
498
0
ALEX PAPPALARDO (ITA NT)
320
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
451
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
374
0
MOKHTAR JAZOUANI (CAOCANT)
636
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
334
0
DAVID MILINOVICH (METAL)
320
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
451
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
636
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
320
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
498
ALEX PAPPALARDO (ITA NT)
451
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
498
0
ALEX PAPPALARDO (ITA NT)
Medalists
1. MATIJA NASTESKI, TUŠKANAC
2. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
3. ANDREA D'ANNA, Ippon karate lentini
3. ALEX PAPPALARDO, ITALY NATIONAL TEAM
KUMITE-U21 (Ž)-68
718
0
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
805
0
SYRIA FABBRO (A.S.D.)
718
0
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
363
0
PAMELA BODEI (91174)
805
SYRIA FABBRO (A.S.D.)
516
SOFIA RAMPAZZO (ITA NT)
89
MARIA TERESA SCHERZI (SHIRAI)
363
0
PAMELA BODEI (91174)
805
0
SYRIA FABBRO (A.S.D.)
516
0
SOFIA RAMPAZZO (ITA NT)
89
0
MARIA TERESA SCHERZI (SHIRAI)
363
0
PAMELA BODEI (91174)
516
0
SOFIA RAMPAZZO (ITA NT)
89
MARIA TERESA SCHERZI (SHIRAI)
Medalists
1. PAMELA BODEI, ASD MASTER RAPID SKF
2. SOFIA RAMPAZZO, ITALY NATIONAL TEAM
3. BARBARA GRGIĆ, CROHERC
3. MARIA TERESA SCHERZI, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Kumite - Seniori OPEN
797
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
807
0
ALESSIO CHIARCOS (A.S.D.)
166
MONDANI JUAN CARLOS (TALARIC)
577
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
661
DOMENICO SGROMO (SHIRAI)
791
GORAN FAZLOVIĆ (KK PULA)
82
PUPPO MATTEO (TALARIC)
430
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
382
EMANUELE SARNATARO (UCENTER)
797
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
166
0
MONDANI JUAN CARLOS (TALARIC)
577
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
661
0
DOMENICO SGROMO (SHIRAI)
791
0
GORAN FAZLOVIĆ (KK PULA)
82
0
PUPPO MATTEO (TALARIC)
430
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
382
0
EMANUELE SARNATARO (UCENTER)
797
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
577
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
791
0
GORAN FAZLOVIĆ (KK PULA)
382
0
EMANUELE SARNATARO (UCENTER)
797
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
382
0
EMANUELE SARNATARO (UCENTER)
430
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
791
0
GORAN FAZLOVIĆ (KK PULA)
430
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. EMANUELE SARNATARO, universal center
2. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. ----
3. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Seniorke OPEN
251
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
848
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
848
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
694
0
LUCIA BATTAIA (CHMPRI)
251
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
90
0
MARIA TERESA SCHERZI (SHIRAI)
203
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SAMOBOR)
809
0
SYRIA FABBRO (A.S.D.)
772
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
848
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
90
0
MARIA TERESA SCHERZI (SHIRAI)
203
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SAMOBOR)
772
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
90
0
MARIA TERESA SCHERZI (SHIRAI)
203
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SAMOBOR)
772
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
809
0
SYRIA FABBRO (A.S.D.)
Medalists
1. SADEA BEĆIROVIĆ, SAMOBOR
2. MARIA TERESA SCHERZI, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
3. IVANA BOROMISA, STUDENT
3. DOROTEA RUMENJAK, IPON ZAGREB