Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Eurocup Istria 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
A.S.D. KARATE SHOTOKAN BUJA
Accademia Karate Union Team
ASCD atlantide troina
ASD APS ARTESPORT
ASD MASTER RAPID SKF
ASD Millennium Karate
ASD PIELLE
ASD Progetto Karate Shotokan
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
ASD TALARICO KARATE TEAM
Bregana
BushidokaratePerugia
CBS PULA
CENTRO KARATE RIMINI
CHAMPION RIJEKA
club arti orientali cantu asd
CROHERC
DALMACIJA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HKS
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
Ippon karate lentini
ISTRA
ITALY NATIONAL TEAM
JOHNNY'S KARATE
KAPTOL
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karate Shito Ryu Gnas
Karate Trenčín
Karlovac 1969
Kastav
KK "OSVIT"
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LIFE CHAMPION MADDALONI
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OPATIJA
POLIZIA DI STATO
Pula
RAB-ENPI
RADVANJE
RI CROATIA
SAMOBOR
SEKI SV. JERNEJ
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
SHOTOKAN UMAG
Slavonski Brod
SPORT TARGET GERMINAL
Sportova skola karate Prievidza
SPORTSLIFE
SSD BRACELLI CLUB
STIJENA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
universal center
UNIVERSAL TEAM KARATE
Velebit
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - 2013/14 (M) -26
KATA - Dječaci 2013. OPEN
KATA - Dječaci 2012. OPEN
KATA - Dječaci 2011. OPEN
KATA - Dječaci 2010. OPEN
Kata - Juniori
Kata-Ml.seniori U21
Kata - Seniori
KATA - Djevojčice 2009. OPEN
KATA - Djevojčice 2008. OPEN
Kumite - 2013/14 (M) -26
834
0
TADEJ MAVSAR (SEKI)
650
0
IVAN DRAŽIĆ (KKHZG)
Osvajači medalja
1. IVAN DRAŽIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. TADEJ MAVSAR, SEKI SV. JERNEJ
3. ----
3. ----
KATA - Dječaci 2013. OPEN
833
0
TADEJ MAVSAR (SEKI)
231
0
JAN CESAR (KAPTOL)
Osvajači medalja
1. TADEJ MAVSAR, SEKI SV. JERNEJ
2. JAN CESAR, KAPTOL
3. ----
3. ----
KATA - Dječaci 2012. OPEN
286
0
MIROSLAV HLINKA (SKK PD)
832
0
TADEJ MAVSAR (SEKI)
Osvajači medalja
1. TADEJ MAVSAR, SEKI SV. JERNEJ
2. MIROSLAV HLINKA, Sportova skola karate Prievidza
3. ----
3. ----
KATA - Dječaci 2011. OPEN
831
0
TADEJ MAVSAR (SEKI)
682
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
Osvajači medalja
1. TADEJ MAVSAR, SEKI SV. JERNEJ
2. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
3. ----
3. ----
KATA - Dječaci 2010. OPEN
830
0
TADEJ MAVSAR (SEKI)
815
0
DUJE KAC (RAB-ENP)
681
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
830
0
TADEJ MAVSAR (SEKI)
681
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. TADEJ MAVSAR, SEKI SV. JERNEJ
2. TIN GLAVINIĆ, Tigar Sisak
3. DUJE KAC, RAB-ENPI
3. ----
Kata - Juniori
312
EDERAR KARIM (91174)
312
0
EDERAR KARIM (91174)
80
0
CLEMENTELLI MATTEO (TALARIC)
312
0
EDERAR KARIM (91174)
483
0
THOMAS GALEOTTI (ITA NT)
312
0
EDERAR KARIM (91174)
238
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
593
POLSINELLI GUIDO (POLIZIA)
145
GIOELE GIOVAGNONI (BKP)
80
CLEMENTELLI MATTEO (TALARIC)
307
BARLETTA LEONARDO (91174)
483
THOMAS GALEOTTI (ITA NT)
146
ALEX FUSCAGNI (BKP)
825
JURE SLUGA (SEKI)
521
FEDERICO ARNONE (91174)
484
SAMUELE MOSCATELLI (ITA NT)
325
DARIE RACLAU (BKP)
167
ANTONACCIO LORENZO (TALARIC)
309
MAZZARELLO ANDREA (91174)
485
VINCENZO PAPPALARDO (ITA NT)
587
CRISTIAN VILLANO (UTK)
781
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
312
0
EDERAR KARIM (91174)
593
0
POLSINELLI GUIDO (POLIZIA)
145
0
GIOELE GIOVAGNONI (BKP)
80
0
CLEMENTELLI MATTEO (TALARIC)
307
0
BARLETTA LEONARDO (91174)
483
0
THOMAS GALEOTTI (ITA NT)
146
0
ALEX FUSCAGNI (BKP)
825
0
JURE SLUGA (SEKI)
521
0
FEDERICO ARNONE (91174)
484
0
SAMUELE MOSCATELLI (ITA NT)
325
0
DARIE RACLAU (BKP)
167
0
ANTONACCIO LORENZO (TALARIC)
309
0
MAZZARELLO ANDREA (91174)
485
0
VINCENZO PAPPALARDO (ITA NT)
587
0
CRISTIAN VILLANO (UTK)
781
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
593
0
POLSINELLI GUIDO (POLIZIA)
80
0
CLEMENTELLI MATTEO (TALARIC)
483
0
THOMAS GALEOTTI (ITA NT)
825
0
JURE SLUGA (SEKI)
484
0
SAMUELE MOSCATELLI (ITA NT)
325
0
DARIE RACLAU (BKP)
485
0
VINCENZO PAPPALARDO (ITA NT)
587
0
CRISTIAN VILLANO (UTK)
593
0
POLSINELLI GUIDO (POLIZIA)
483
0
THOMAS GALEOTTI (ITA NT)
484
0
SAMUELE MOSCATELLI (ITA NT)
587
0
CRISTIAN VILLANO (UTK)
593
0
POLSINELLI GUIDO (POLIZIA)
484
0
SAMUELE MOSCATELLI (ITA NT)
521
FEDERICO ARNONE (91174)
325
0
DARIE RACLAU (BKP)
521
0
FEDERICO ARNONE (91174)
587
0
CRISTIAN VILLANO (UTK)
325
0
DARIE RACLAU (BKP)
Osvajači medalja
1. SAMUELE MOSCATELLI, ITALY NATIONAL TEAM
2. POLSINELLI GUIDO, POLIZIA DI STATO
3. THOMAS GALEOTTI, ITALY NATIONAL TEAM
3. DARIE RACLAU, BushidokaratePerugia
Kata-Ml.seniori U21
476
0
DARIE RACLAU (BKP)
601
0
ALESSANDRO GENTILINI (TARGET)
476
0
DARIE RACLAU (BKP)
588
0
CRISTIAN VILLANO (UTK)
476
0
DARIE RACLAU (BKP)
486
0
ALESSIO GHINAMI (ITA NT)
601
0
ALESSANDRO GENTILINI (TARGET)
295
0
TIMOTEJ HORÁK (TRENCIN)
311
0
BARLETTA LEONARDO (91174)
588
0
CRISTIAN VILLANO (UTK)
594
0
GUIDO POLSINELLI (POLIZIA)
806
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
310
0
MAZZARELLO ANDREA (91174)
154
0
VITTORIO BALZANO (UTK)
537
0
PIETRO BINOTTO (TARGET)
783
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
522
0
FEDERICO ARNONE (91174)
826
0
JURE SLUGA (SEKI)
597
MANUEL GRAZIA (POLIZIA)
486
0
ALESSIO GHINAMI (ITA NT)
601
0
ALESSANDRO GENTILINI (TARGET)
588
0
CRISTIAN VILLANO (UTK)
594
0
GUIDO POLSINELLI (POLIZIA)
310
0
MAZZARELLO ANDREA (91174)
537
0
PIETRO BINOTTO (TARGET)
826
0
JURE SLUGA (SEKI)
597
0
MANUEL GRAZIA (POLIZIA)
486
0
ALESSIO GHINAMI (ITA NT)
588
0
CRISTIAN VILLANO (UTK)
537
0
PIETRO BINOTTO (TARGET)
826
0
JURE SLUGA (SEKI)
486
0
ALESSIO GHINAMI (ITA NT)
826
0
JURE SLUGA (SEKI)
597
0
MANUEL GRAZIA (POLIZIA)
522
0
FEDERICO ARNONE (91174)
537
0
PIETRO BINOTTO (TARGET)
522
0
FEDERICO ARNONE (91174)
Osvajači medalja
1. ALESSIO GHINAMI, ITALY NATIONAL TEAM
2. JURE SLUGA, SEKI SV. JERNEJ
3. CRISTIAN VILLANO, UNIVERSAL TEAM KARATE
3. FEDERICO ARNONE, ASD MASTER RAPID SKF
Kata - Seniori
827
0
JURE SLUGA (SEKI)
595
0
GUIDO POLSINELLI (POLIZIA)
523
0
FEDERICO ARNONE (91174)
827
0
JURE SLUGA (SEKI)
595
GUIDO POLSINELLI (POLIZIA)
598
0
MANUEL GRAZIA (POLIZIA)
678
0
HRVOJE ROŽIĆ (KKSISAK)
296
TIMOTEJ HORÁK (TRENCIN)
523
0
FEDERICO ARNONE (91174)
595
0
GUIDO POLSINELLI (POLIZIA)
598
0
MANUEL GRAZIA (POLIZIA)
296
0
TIMOTEJ HORÁK (TRENCIN)
523
0
FEDERICO ARNONE (91174)
598
0
MANUEL GRAZIA (POLIZIA)
296
TIMOTEJ HORÁK (TRENCIN)
Osvajači medalja
1. FEDERICO ARNONE, ASD MASTER RAPID SKF
2. MANUEL GRAZIA, POLIZIA DI STATO
3. GUIDO POLSINELLI, POLIZIA DI STATO
3. TIMOTEJ HORÁK, Karate Trenčín
KATA - Djevojčice 2009. OPEN
614
0
LARA GUDELJ (ESSEKER)
19
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
614
0
LARA GUDELJ (ESSEKER)
559
0
SOFIA CRUCITTI (AS-TEAM)
19
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
168
0
MACIAS VINCI ANGELICA ELIZABET (TALARIC)
11
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
148
0
EMILIA ESPOSITO (UTK)
829
TAJDA MAVSAR (SEKI)
559
0
SOFIA CRUCITTI (AS-TEAM)
19
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
148
0
EMILIA ESPOSITO (UTK)
829
0
TAJDA MAVSAR (SEKI)
559
0
SOFIA CRUCITTI (AS-TEAM)
829
0
TAJDA MAVSAR (SEKI)
148
EMILIA ESPOSITO (UTK)
Osvajači medalja
1. TAJDA MAVSAR, SEKI SV. JERNEJ
2. SOFIA CRUCITTI, ASD APS ARTESPORT
3. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. EMILIA ESPOSITO, UNIVERSAL TEAM KARATE
KATA - Djevojčice 2008. OPEN
46
0
GLORIA HECK (SHITOKA)
592
0
EMILIA ESPOSITO (UTK)
592
0
EMILIA ESPOSITO (UTK)
4
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
46
0
GLORIA HECK (SHITOKA)
293
0
MICHELLE GRZNÁROVÁ (TRENCIN)
72
0
DUBLINO SOFIA (TALARIC)
828
0
TAJDA MAVSAR (SEKI)
795
NIKOLINA HORVATOVIĆ (ESSEKER)
592
0
EMILIA ESPOSITO (UTK)
293
0
MICHELLE GRZNÁROVÁ (TRENCIN)
72
0
DUBLINO SOFIA (TALARIC)
795
0
NIKOLINA HORVATOVIĆ (ESSEKER)
293
0
MICHELLE GRZNÁROVÁ (TRENCIN)
72
0
DUBLINO SOFIA (TALARIC)
795
0
NIKOLINA HORVATOVIĆ (ESSEKER)
828
0
TAJDA MAVSAR (SEKI)
Osvajači medalja
1. DUBLINO SOFIA, ASD TALARICO KARATE TEAM
2. MICHELLE GRZNÁROVÁ, Karate Trenčín
3. GLORIA HECK, Karate Shito Ryu Gnas
3. TAJDA MAVSAR, SEKI SV. JERNEJ