Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kaštela Karate Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AREA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -26
46
MARKO FRANJKOVIĆ (OKIT)
75
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
258
FRANKO AVIANI (DAL)
234
TONI ŠERKA (BRAČ)
37
TONI GJIRLIC (FORTITE)
65
IVANO BEADER (DAL)
258
FRANKO AVIANI (DAL)
65
IVANO BEADER (DAL)
Kumite - Mlađi učenici -30
130
MARIO PAŽIN (PORTO)
68
MARIN MARUNICA (DAL)
2
TONI GULAM (OKIT)
187
MARKO MORAČA (KK ZANS)
61
DOMINIK KLEPO (DAL)
41
DOMINIK POLJAK (FORTITE)
2
TONI GULAM (OKIT)
41
DOMINIK POLJAK (FORTITE)
Kumite - Mlađi učenici -34
123
MARINO MEDAK (PORTO)
257
TEO DOBRIĆ (DAL)
64
IVAN TARLE (DAL)
59
JOSIP ČUBRIĆ (OKIT)
76
JOSIP MATKOVIĆ (DAL)
64
IVAN TARLE (DAL)
59
JOSIP ČUBRIĆ (OKIT)
76
JOSIP MATKOVIĆ (DAL)
Kumite - Mlađi učenici -38
31
ANTE BOTIĆ (FORTITE)
151
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
Kumite - Mlađi učenici +38
33
IVICA JUKIĆ (FORTITE)
149
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
Kumite - Mlađe učenice -28
52
ANTONIA JURLIN (DAL)
8
LUANA BOŽAC (OKIT)
126
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
44
LORENA POLJAK (FORTITE)
Kumite - Mlađe učenice -32
72
MARJETA SMOJE (DAL)
62
GAJA RUŽIČANIN (DAL)
Kumite - Mlađe učenice -36
121
MAJA GRGURINOVIĆ (PORTO)
25
ANA MARIĆ (FORTITE)
Kumite - Mlađe učenice +36
56
EMMA BARIŠIĆ (DAL)
206
KIARA ŠARIĆ (ŠIBENIK)
79
TAMARA ROKOV (DAL)
79
TAMARA ROKOV (DAL)
Kumite - Učenici -30
195
KARLO RAMLJAK (DRNIS)
42
DOMINIK POLJAK (FORTITE)
38
TONI GJIRLIC (FORTITE)
38
TONI GJIRLIC (FORTITE)
Kumite - Učenici -34
118
LUKA DROPULJIĆ (PORTO)
192
ŠIMUN DŽELALIJA (DRNIS)
129
ANTONIO STOJANOVIĆ (PORTO)
235
MARKO POPOVIĆ (BRAČ)
Kumite - Učenici -38
5
PATRIK ADŽAGA (OKIT)
92
IVAN GUJINOVIĆ (KKKDM)
237
NIKO LUČIĆ (BRAČ)
209
DENIS ORLOVIĆ (TIGAR.K)
32
ANTE BOTIĆ (FORTITE)
237
NIKO LUČIĆ (BRAČ)
209
DENIS ORLOVIĆ (TIGAR.K)
32
ANTE BOTIĆ (FORTITE)
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke +59
Kumite - Seniori -67
Kumite - Seniori -84
Kumite - Seniorke -55
Kumite - Seniorke -68
Kumite - Seniorke +68
Kata - Cicibani
178
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
96
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
98
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
39
TONI GJIRLIC (FORTITE)
175
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
95
BRUNO NIŽIĆ (KKKDM)
97
MARKO VEKIĆ (KKKDM)
97
MARKO VEKIĆ (KKKDM)
Kata - Mlađi učenici
186
MARKO MORAČA (KK ZANS)
99
MARKO ILIĆ (KKKDM)
170
LUKAS BAČIĆ (KKSOLIN)
191
ANTONIO ZELIĆ (KK ZANS)
166
NINO VOLAREVIĆ (METKOVI)
170
LUKAS BAČIĆ (KKSOLIN)
191
ANTONIO ZELIĆ (KK ZANS)
166
NINO VOLAREVIĆ (METKOVI)
Kata - Mlađe učenice
189
KATARINA BJELOBRK (KK ZANS)
165
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
82
ELMA GUSIĆ (GAZIJAJ)
27
ANA MARIĆ (FORTITE)
250
ANA GUIĆ (BRAČ)
51
ANTONIA JURLIN (DAL)
188
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
164
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
77
LUCIA GRUBIŠIĆ (DAL)
83
LUNA MANIGODA (GAZIJAJ)
227
BARBARA GREGIĆ (BRAČ)
163
KLARA VOLAREVIĆ (METKOVI)
82
ELMA GUSIĆ (GAZIJAJ)
51
ANTONIA JURLIN (DAL)
77
LUCIA GRUBIŠIĆ (DAL)
163
KLARA VOLAREVIĆ (METKOVI)
Kata - Učenici
242
JURE GOIĆ (BRAČ)
218
LUKA KAZALICKI (BRAČ)
236
MARKO POPOVIĆ (BRAČ)
247
JURE MLADINEO (BRAČ)
246
ALBERT JELINČIĆ (BRAČ)
236
MARKO POPOVIĆ (BRAČ)
247
JURE MLADINEO (BRAČ)
246
ALBERT JELINČIĆ (BRAČ)
Kata - Učenice
48
ANA MATAS (DAL)
103
LANA SENTA (KKKDM)
162
KARLA PEZIĆ (METKOVI)
101
LUCIJA DOMINIKOVIĆ (KKKDM)
63
HELENA RADIĆ (DAL)
102
MIHAELA MAREVIĆ (KKKDM)
28
ANA MARIĆ (FORTITE)
28
ANA MARIĆ (FORTITE)
Kata - Mlađi kadeti
259
ANDRIJA PERIBONIO (DAL)
86
ERMAN KOVAČEVIĆ (GAZIJAJ)
196
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)
196
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)
Kata team - Mlađe učenice
249
ANA GUIĆ (BRAČ)
254
NIKA IVIĆ (BRAČ)
252
ROZA ŠPACAL (BRAČ)
58
K.K. DALMACIJA (DAL)
253
TEA MARTINIĆ (BRAČ)
251
MARTINA RADIĆ (BRAČ)
248
TINA GOSPODNETIĆ (BRAČ)
248
TINA GOSPODNETIĆ (BRAČ)
Kata (neslužbeno) - Cicibani
35
IVICA JUKIĆ (FORTITE)
180
KRISTIJAN BOŽIĆ - BRNIĆ (KKSOLIN)
104
PETAR ILIĆ (KKKDM)
179
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
40
TONI GJIRLIC (FORTITE)
177
DAVID LESKUR (KKSOLIN)
105
JURE ILIĆ (KKKDM)
105
JURE ILIĆ (KKKDM)
Kata (neslužbeno) - Mlađi učenici
81
STIPE TIČINOVIĆ (DAL)
176
ANTONIO PRANJIĆ (KKSOLIN)
67
LUKA BARBARIĆ (DAL)
36
ANTE BOTIĆ (FORTITE)
Kata (neslužbeno) - Mlađe učenice
69
NINA BILIĆ (DAL)
207
MARIJA MIHAJLOVIĆ (KKGALEB)
261
MARJETA SMOJE (DAL)
29
ANA MARIĆ (FORTITE)