Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Križevci Open 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -30
95
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
95
0
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
164
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
57
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
222
0
LUKA KLARIĆ (KK CENT)
164
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
78
NINO BLAGUS (KK MS)
95
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
67
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
389
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
317
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
97
ROKO BENCEK (IVANEC)
57
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
164
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
78
0
NINO BLAGUS (KK MS)
95
0
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
67
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
389
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
317
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
97
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
164
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
78
0
NINO BLAGUS (KK MS)
389
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
317
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
78
0
NINO BLAGUS (KK MS)
389
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
67
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
317
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
67
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
Osvajači medalja
1. ADRIAN STANČIĆ, KLENOVNIK
2. NINO BLAGUS, Mala Subotica
3. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. GABRIJEL MATIJAŠIĆ, Koprivnica
Kumite - Učenici -34
155
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
223
0
NIKOLA GRMAČA (KK CENT)
266
0
GERGELY NYÍRI (GANZKES)
127
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
214
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
155
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
354
0
MATIJA NASTESKI (NZG)
324
0
TONI TRAJANOSKI (KARATE)
46
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
125
LUKA KAFKA (VIROVTC)
154
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
223
0
NIKOLA GRMAČA (KK CENT)
127
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
214
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
155
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
354
0
MATIJA NASTESKI (NZG)
46
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
125
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
154
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
223
0
NIKOLA GRMAČA (KK CENT)
155
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
354
0
MATIJA NASTESKI (NZG)
125
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
223
0
NIKOLA GRMAČA (KK CENT)
125
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
154
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
354
0
MATIJA NASTESKI (NZG)
154
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LUKA KAFKA, Virovitica
2. NIKOLA GRMAČA, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
3. ROBERT GLAVAŠ, Tigar Sisak
Kumite - Učenici -38
322
DARIO CRNOJA (KARATE)
322
0
DARIO CRNOJA (KARATE)
377
0
TIMO VLAHEK (KK MS)
338
0
MARDUK KRVAVAC (SOKOL)
267
0
DÁNIEL VARGA (GANZKES)
43
0
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
202
0
IVAN DELIĆ (PODRAVK)
246
PATRIK ADŽAGA (OKIT)
377
0
TIMO VLAHEK (KK MS)
338
0
MARDUK KRVAVAC (SOKOL)
43
0
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
246
0
PATRIK ADŽAGA (OKIT)
377
0
TIMO VLAHEK (KK MS)
43
0
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
246
0
PATRIK ADŽAGA (OKIT)
202
0
IVAN DELIĆ (PODRAVK)
Osvajači medalja
1. GORDAN PECIKOZIĆ, ĐURĐEVAC
2. TIMO VLAHEK, Mala Subotica
3. DARIO CRNOJA, Koprivnica
3. PATRIK ADŽAGA, OKIT
Kumite - Učenici -42
323
0
IVAN ŠVEGOVIĆ (KARATE)
205
0
JAN NOVAK (PODRAVK)
163
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
323
0
IVAN ŠVEGOVIĆ (KARATE)
302
0
FILIP BRUNOVIĆ (KTC KŽ)
205
0
JAN NOVAK (PODRAVK)
187
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
180
0
LUKA SALIHOVIĆ (KK "VŽ")
126
FILIP KAFKA (VIROVTC)
163
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
205
0
JAN NOVAK (PODRAVK)
187
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
126
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
163
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
187
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
126
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
180
0
LUKA SALIHOVIĆ (KK "VŽ")
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. JAN NOVAK, PODRAVKA
3. LUKA SALIHOVIĆ, VARAŽDIN
Kumite - Učenici -46
177
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
234
0
ŠIMUN SILADIĆ (PODRSOK)
161
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
393
0
IAN POSAVEC (MEĐIMUR)
177
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
161
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. LOVRO ROZMAN, VARAŽDIN
3. IAN POSAVEC, Međimurje
3. ŠIMUN SILADIĆ, PODRAVSKI SOKOL
Kumite - Učenici +46
188
0
IVAN BRLETIĆ (333CR)
101
0
PATRIK ŽLIBAR (IVANEC)
47
0
JURICA ŠVRAKA (DURDEVA)
178
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
188
0
IVAN BRLETIĆ (333CR)
178
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
Osvajači medalja
1. TIBOR KOVAČIĆ, VARAŽDIN
2. IVAN BRLETIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. JURICA ŠVRAKA, ĐURĐEVAC
3. PATRIK ŽLIBAR, IVANEC