Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Križevci Open 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice -32
321
0
EMA SOKOLIĆ (KARATE)
82
0
EMA MARČEC (KK MS)
79
NIKA ŽERJAV (KK MS)
82
0
EMA MARČEC (KK MS)
79
0
NIKA ŽERJAV (KK MS)
Osvajači medalja
1. NIKA ŽERJAV, Mala Subotica
2. EMA MARČEC, Mala Subotica
3. EMA SOKOLIĆ, Koprivnica
3. ----
Kumite - Učenice -36
165
0
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
152
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
373
0
ANA HARAMBAŠA (ZEN)
359
0
NIKA BRDAL (NZG)
152
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
373
0
ANA HARAMBAŠA (ZEN)
Osvajači medalja
1. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
2. ANA HARAMBAŠA, ZEN LUDBREG
3. TEA-LENA ŠPOLJARIĆ, GLOBUS Čakovec
3. NIKA BRDAL, NOVI ZAGREB
Kumite - Učenice -40
243
0
TEREZA VUNIĆ (OKIT)
237
0
LANA KOKOTEC (KLENOVN)
360
0
ANTONIJA KAŠINEC (NZG)
49
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
237
0
LANA KOKOTEC (KLENOVN)
49
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
Osvajači medalja
1. LANA HRVOIĆ, ĐURĐEVAC
2. LANA KOKOTEC, KLENOVNIK
3. ANTONIJA KAŠINEC, NOVI ZAGREB
3. ----
Kumite - Učenice -44
93
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
227
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
235
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
227
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
235
0
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
Osvajači medalja
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. LEONA GULIJA, VARAŽDIN
3. MELANI MAGDIĆ, IVANEC
3. ----
Kumite - Učenice +44
133
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
60
0
PETRA JANČIJEV (DURDEVA)
90
0
DORA ŽUGČIĆ (STUDNT)
133
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
60
PETRA JANČIJEV (DURDEVA)
258
ANA DUĆA (KARATE9)
129
ANA FILIPOVIĆ (KK MS)
90
0
DORA ŽUGČIĆ (STUDNT)
60
0
PETRA JANČIJEV (DURDEVA)
258
0
ANA DUĆA (KARATE9)
129
0
ANA FILIPOVIĆ (KK MS)
90
0
DORA ŽUGČIĆ (STUDNT)
129
0
ANA FILIPOVIĆ (KK MS)
258
ANA DUĆA (KARATE9)
Osvajači medalja
1. ANA FILIPOVIĆ, Mala Subotica
2. DORA ŽUGČIĆ, STUDENT
3. PETRA JANČIJEV, ĐURĐEVAC
3. ANA DUĆA, KK Petrinja