Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Križevci Open 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti -OPEN
Kumite - Kadeti -52
211
LEO MARKOVIĆ (KGB)
293
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
211
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
121
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
120
0
IVOR BABIĆ (VGORICA)
305
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
285
MARKO KARAKAŠ (NEXE)
293
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
121
0
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
305
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
285
0
MARKO KARAKAŠ (NEXE)
293
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
305
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
285
MARKO KARAKAŠ (NEXE)
Medalists
1. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD
2. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969
3. LEO MARKOVIĆ, Mladost
3. MARKO KARAKAŠ, KK Nexe
Kumite - Kadeti -57
349
0
LUKA DŽIMBEG (NZG)
210
0
MARKO BOGDANOVIĆ (KGB)
340
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
349
0
LUKA DŽIMBEG (NZG)
115
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
210
0
MARKO BOGDANOVIĆ (KGB)
254
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
22
0
LUKA DOLAČKI (KTC KŽ)
119
SLAVKO VLAHINIĆ (VGORICA)
340
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
210
0
MARKO BOGDANOVIĆ (KGB)
254
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
119
0
SLAVKO VLAHINIĆ (VGORICA)
340
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
254
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
22
LUKA DOLAČKI (KTC KŽ)
Medalists
1. BESIM ADEMI, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. KRISTIJAN LACKOVIĆ, IPON ZAGREB
3. LUKA DŽIMBEG, NOVI ZAGREB
3. LUKA DOLAČKI, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Kadeti -63
113
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
12
0
ERIK WOLF (KTC KŽ)
318
ANTO MIJATOVIĆ (KARATE)
12
0
ERIK WOLF (KTC KŽ)
318
0
ANTO MIJATOVIĆ (KARATE)
Medalists
1. ANTO MIJATOVIĆ, Koprivnica
2. ERIK WOLF, KK KTC KRIŽEVCI
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti -70
344
STIPE RAŠIĆ (KK IPON)
204
0
IVAN VARGA (PODRAVK)
344
0
STIPE RAŠIĆ (KK IPON)
143
LEON HENČ (SAMOBOR)
315
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
343
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
344
0
STIPE RAŠIĆ (KK IPON)
143
0
LEON HENČ (SAMOBOR)
315
0
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
343
0
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
143
0
LEON HENČ (SAMOBOR)
315
0
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
343
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
Medalists
1. TOMISLAV ŠAŠKO, Koprivnica
2. LEON HENČ, SAMOBOR
3. STIPE RAŠIĆ, IPON ZAGREB
3. MARIJAN LOVRIĆ, IPON ZAGREB
Kumite - Kadeti +70
135
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
352
0
MARKO VLAIĆ (NZG)
109
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
220
0
MATEO BAJKUŠA (KK CENT)
135
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
220
0
MATEO BAJKUŠA (KK CENT)
Medalists
1. IAN BAŽDAR, SAMOBOR
2. MATEO BAJKUŠA, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. MARKO VLAIĆ, NOVI ZAGREB
3. ----
Kumite - Kadeti -OPEN
286
MARKO KARAKAŠ (NEXE)
286
0
MARKO KARAKAŠ (NEXE)
351
0
MARKO VLAIĆ (NZG)
13
ERIK WOLF (KTC KŽ)
255
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
114
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
23
0
LUKA DOLAČKI (KTC KŽ)
136
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
341
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
316
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
110
IGOR VRBAN (VGORICA)
286
0
MARKO KARAKAŠ (NEXE)
13
0
ERIK WOLF (KTC KŽ)
255
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
114
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
136
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
341
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
316
0
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
110
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
286
0
MARKO KARAKAŠ (NEXE)
255
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
136
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
316
0
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
255
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
316
0
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
136
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
Medalists
1. TOMISLAV ŠAŠKO, Koprivnica
2. BESIM ADEMI, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. MARKO KARAKAŠ, KK Nexe
3. IAN BAŽDAR, SAMOBOR