Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Križevci Open 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Kadetkinje -OPEN
Kumite - Kadetkinje -47
287
LAURA BANAJ (NEXE)
342
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
174
0
ANTONIJA ENGLER (KK "VŽ")
28
0
RAJNA FRANULIĆ (KTC KŽ)
287
0
LAURA BANAJ (NEXE)
117
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
179
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
397
0
MARINA JURENEC (KARATE)
209
0
DORA BAHČIĆ (KGB)
342
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
287
0
LAURA BANAJ (NEXE)
179
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
209
0
DORA BAHČIĆ (KGB)
342
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
179
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
209
DORA BAHČIĆ (KGB)
Medalists
1. TARA NIKOLIĆ, VARAŽDIN
2. DOROTEA RUMENJAK, IPON ZAGREB
3. LAURA BANAJ, KK Nexe
3. DORA BAHČIĆ, Mladost
Kumite - Kadetkinje -54
102
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
307
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
157
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
307
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
176
0
IVONA CIGLAR (KK "VŽ")
102
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
242
0
KLARA VENDL (OKIT)
261
0
JOHANA JURIĆ (KARATE9)
346
ENA MEMIĆ (KK IPON)
307
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
176
0
IVONA CIGLAR (KK "VŽ")
242
0
KLARA VENDL (OKIT)
346
0
ENA MEMIĆ (KK IPON)
176
0
IVONA CIGLAR (KK "VŽ")
346
0
ENA MEMIĆ (KK IPON)
242
KLARA VENDL (OKIT)
Medalists
1. IVONA CIGLAR, VARAŽDIN
2. ENA MEMIĆ, IPON ZAGREB
3. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969
3. KLARA VENDL, OKIT
Kumite - Kadetkinje +54
31
0
SARA RADAKOVIĆ (KTC KŽ)
201
0
INES MARINKOVIĆ (PODRAVK)
248
IVANA BOROMISA (STUDNT)
31
0
SARA RADAKOVIĆ (KTC KŽ)
248
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
Medalists
1. IVANA BOROMISA, STUDENT
2. SARA RADAKOVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. INES MARINKOVIĆ, PODRAVKA
3. ----
Kumite - Kadetkinje -OPEN
29
0
RAJNA FRANULIĆ (KTC KŽ)
249
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
103
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
249
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
29
0
RAJNA FRANULIĆ (KTC KŽ)
294
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
118
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
148
0
LAURA FUČIK (DELTA)
158
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
96
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
249
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
294
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
148
0
LAURA FUČIK (DELTA)
158
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
294
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
148
0
LAURA FUČIK (DELTA)
158
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
Medalists
1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
2. LAURA FUČIK, Delta
3. IVANA BOROMISA, STUDENT
3. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec