Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Križevci Open 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CROATIA
Delta
ĐURĐEVAC
Ganz-Kesjar
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
Karate Federation of Serbia
Karlovac 1969
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK Petrinja
KLENOVNIK
Koprivnica
LEPOGLAVA
Mala Subotica
Međimurje
Mladost
NOVI ZAGREB
OKIT
OPATIJA
PODRAVKA
PODRAVSKI SOKOL
RI CROATIA
RIJEKA
SAMOBOR
SISAK
SOKOL
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
ZEN LUDBREG
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Mlađi učenici +38
381
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
361
0
BRUNO ŠPILEK (NZG)
381
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
123
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
361
BRUNO ŠPILEK (NZG)
221
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
153
0
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
200
GRGUR KRAPINEC (PODRAVK)
123
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
361
0
BRUNO ŠPILEK (NZG)
221
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
200
0
GRGUR KRAPINEC (PODRAVK)
123
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
221
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
200
0
GRGUR KRAPINEC (PODRAVK)
153
0
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. ZORAN ZORIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
2. DOMAGOJ KESAK, Virovitica
3. BRUNO ŠPILEK, NOVI ZAGREB
3. GRGUR KRAPINEC, PODRAVKA
Kumite - Učenici -30
95
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
95
0
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
164
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
57
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
222
0
LUKA KLARIĆ (KK CENT)
164
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
78
NINO BLAGUS (KK MS)
95
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
67
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
389
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
317
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
97
ROKO BENCEK (IVANEC)
57
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
164
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
78
0
NINO BLAGUS (KK MS)
95
0
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
67
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
389
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
317
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
97
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
164
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
78
0
NINO BLAGUS (KK MS)
389
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
317
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
78
0
NINO BLAGUS (KK MS)
389
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
67
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
317
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
67
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
Osvajači medalja
1. ADRIAN STANČIĆ, KLENOVNIK
2. NINO BLAGUS, Mala Subotica
3. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. GABRIJEL MATIJAŠIĆ, Koprivnica
Kumite - Učenici -34
155
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
223
0
NIKOLA GRMAČA (KK CENT)
266
0
GERGELY NYÍRI (GANZKES)
127
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
214
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
155
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
354
0
MATIJA NASTESKI (NZG)
324
0
TONI TRAJANOSKI (KARATE)
46
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
125
LUKA KAFKA (VIROVTC)
154
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
223
0
NIKOLA GRMAČA (KK CENT)
127
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
214
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
155
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
354
0
MATIJA NASTESKI (NZG)
46
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
125
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
154
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
223
0
NIKOLA GRMAČA (KK CENT)
155
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
354
0
MATIJA NASTESKI (NZG)
125
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
223
0
NIKOLA GRMAČA (KK CENT)
125
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
154
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
354
0
MATIJA NASTESKI (NZG)
154
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LUKA KAFKA, Virovitica
2. NIKOLA GRMAČA, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
3. ROBERT GLAVAŠ, Tigar Sisak
Kumite - Kadeti +70
135
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
352
0
MARKO VLAIĆ (NZG)
109
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
220
0
MATEO BAJKUŠA (KK CENT)
135
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
220
0
MATEO BAJKUŠA (KK CENT)
Osvajači medalja
1. IAN BAŽDAR, SAMOBOR
2. MATEO BAJKUŠA, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. MARKO VLAIĆ, NOVI ZAGREB
3. ----