Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Križevci Open 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -26
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađi učenici -38
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađi učenici -26
169
0
LUKA GRUMEREC (DURDEVA)
233
0
FRAN ZVONAR (PODRSOK)
130
0
MATIJA MARKAČ (KK MS)
169
0
LUKA GRUMEREC (DURDEVA)
233
FRAN ZVONAR (PODRSOK)
228
0
ADRIAN VEDRIŠ (PODRSOK)
238
0
TONI GULAM (OKIT)
98
NOA ŠEŠET (IVANEC)
130
0
MATIJA MARKAČ (KK MS)
233
0
FRAN ZVONAR (PODRSOK)
238
0
TONI GULAM (OKIT)
98
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
130
0
MATIJA MARKAČ (KK MS)
98
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
238
TONI GULAM (OKIT)
Medalists
1. NOA ŠEŠET, IVANEC
2. MATIJA MARKAČ, Mala Subotica
3. FRAN ZVONAR, PODRAVSKI SOKOL
3. TONI GULAM, OKIT
Kumite - Mlađi učenici -30
219
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
284
0
BENJAMIN MIJATOVIĆ (NEXE)
219
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
91
0
ERIK BENCEK (IVANEC)
284
BENJAMIN MIJATOVIĆ (NEXE)
319
0
PETAR JAGIĆ (KARATE)
199
0
FRAN KESER (PODRAVK)
66
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
91
0
ERIK BENCEK (IVANEC)
284
0
BENJAMIN MIJATOVIĆ (NEXE)
319
0
PETAR JAGIĆ (KARATE)
66
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
91
0
ERIK BENCEK (IVANEC)
66
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
319
PETAR JAGIĆ (KARATE)
Medalists
1. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
2. ERIK BENCEK, IVANEC
3. BENJAMIN MIJATOVIĆ, KK Nexe
3. PETAR JAGIĆ, Koprivnica
Kumite - Mlađi učenici -34
87
0
SVEN STRAHIJA (KK MS)
45
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
104
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
87
0
SVEN STRAHIJA (KK MS)
104
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
Medalists
1. SVEN STRAHIJA, Mala Subotica
2. MATIJA ŠPOLJAR, ĐURĐEVAC
3. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
3. ----
Kumite - Mlađi učenici -38
239
0
NEO TURČINOV (OKIT)
310
0
BORNA BOJKIĆ (KTC KŽ)
239
0
NEO TURČINOV (OKIT)
132
0
LUKA SOKAČ (KK MS)
310
BORNA BOJKIĆ (KTC KŽ)
380
MARTIN BOGAT (NZG)
229
DANILO BAKOV (PODRSOK)
132
0
LUKA SOKAČ (KK MS)
310
0
BORNA BOJKIĆ (KTC KŽ)
380
0
MARTIN BOGAT (NZG)
229
0
DANILO BAKOV (PODRSOK)
132
0
LUKA SOKAČ (KK MS)
380
0
MARTIN BOGAT (NZG)
229
DANILO BAKOV (PODRSOK)
Medalists
1. LUKA SOKAČ, Mala Subotica
2. MARTIN BOGAT, NOVI ZAGREB
3. NEO TURČINOV, OKIT
3. DANILO BAKOV, PODRAVSKI SOKOL
Kumite - Mlađi učenici +38
381
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
361
0
BRUNO ŠPILEK (NZG)
381
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
123
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
361
BRUNO ŠPILEK (NZG)
221
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
153
0
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
200
GRGUR KRAPINEC (PODRAVK)
123
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
361
0
BRUNO ŠPILEK (NZG)
221
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
200
0
GRGUR KRAPINEC (PODRAVK)
123
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
221
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
200
0
GRGUR KRAPINEC (PODRAVK)
153
0
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. ZORAN ZORIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
2. DOMAGOJ KESAK, Virovitica
3. BRUNO ŠPILEK, NOVI ZAGREB
3. GRGUR KRAPINEC, PODRAVKA