Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Krk kup 2020.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Međimurje
NO KACHI
OPATIJA
Polet
PORTO TOLERO
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
Velebit
VELIKA GORICA
TEŽA/LETO
Kumite - Juniori -OPEN
Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadetkinje
Kumite - Juniori -OPEN
211
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
337
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
286
0
LEO LAZAR (TAD )
211
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
337
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
115
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
218
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
78
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
99
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
349
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
286
0
LEO LAZAR (TAD )
337
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
218
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
99
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
286
0
LEO LAZAR (TAD )
218
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
99
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
78
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
Dobitniki medalj
1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
2. VIKTOR FAGNJEN, Delta
3. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)
108
0
LEON KOVAR (333CR)
249
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
183
KARLO HALUDEK (KK KIK)
108
0
LEON KOVAR (333CR)
183
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
Dobitniki medalj
1. LEON KOVAR, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. KARLO HALUDEK, KK KIK
3. PETAR PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ----
Kata - Mlađe kadetkinje
62
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
111
0
LUCIJA VARAT (333CR)
295
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
107
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
62
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
295
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
Dobitniki medalj
1. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
2. MAGDALENA BLAŽAK, KK KIK
3. LUCIJA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LENA BRLETIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Kadetkinje
98
0
ANA VUJIĆ (333CR)
214
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
244
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
98
0
ANA VUJIĆ (333CR)
311
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
214
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
250
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
102
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
103
LANA HORVAT (333CR)
244
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
214
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
250
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
103
0
LANA HORVAT (333CR)
244
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
250
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
103
0
LANA HORVAT (333CR)
102
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
Dobitniki medalj
1. EMMA BERTA BOČKOR, SHOTOKAN UMAG
2. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ)
3. LUCIJA POSAVEC, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. KRISTIJANA POPOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR