Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Krk kup 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Međimurje
NO KACHI
OPATIJA
Polet
PORTO TOLERO
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
Velebit
VELIKA GORICA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice -44
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniorke -OPEN
Kumite - Učenice -44
170
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
43
0
ENI GOJANOVIĆ (ŠI 1066)
263
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
14
LORENA JUSTIĆ (KRK CRO)
327
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
75
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
228
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
14
0
LORENA JUSTIĆ (KRK CRO)
327
0
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
228
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
327
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
327
0
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
Medalists
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA
3. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađi kadeti -57
287
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
234
0
SILVIO KAVELJ (PORTO)
Medalists
1. NOAH BUBIĆ, CBS PULA
2. SILVIO KAVELJ, PORTO TOLERO
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
32
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
154
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
32
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
91
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
154
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
22
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
237
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
91
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
154
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
22
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
237
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
91
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
22
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
237
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
Medalists
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
168
0
NADIA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
176
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
231
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
168
0
NADIA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
135
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
176
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
145
0
NERA GRLJUŠIĆ (METKOVI)
340
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
153
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
231
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
176
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
340
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
153
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
231
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
340
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
153
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
145
0
NERA GRLJUŠIĆ (METKOVI)
Medalists
1. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
2. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
3. NERA GRLJUŠIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
235
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
329
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
97
0
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
163
0
DORA GALOV (METKOVI)
329
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
97
0
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
Medalists
1. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI
2. RAINA ŠPOLJARIĆ, Međimurje
3. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO
3. DORA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Kadetkinje -47
127
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
232
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
217
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
127
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
232
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
210
0
MIA MILAS (CBSPULA)
253
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
312
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
117
ANA KARADŽA (GROBNIK)
217
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
232
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
253
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
117
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
217
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
253
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
117
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
312
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
Medalists
1. TEA SGARDELLI LJATIFI, CHAMPION RIJEKA
2. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan
Kumite - Kadetkinje +54
224
IVONA SAMBOL (KKHZG)
224
0
IVONA SAMBOL (KKHZG)
76
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
184
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
236
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
76
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
224
IVONA SAMBOL (KKHZG)
48
MIA ČAČKO (10.DAN)
343
0
IVA POFUK (IVANEC)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
330
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
79
LEONA GULIJA (GLOBUS)
47
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
184
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
76
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
224
0
IVONA SAMBOL (KKHZG)
48
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
330
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
79
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
47
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
76
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
48
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
79
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
48
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
79
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
47
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
47
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
Medalists
1. LEONA GULIJA, GLOBUS Čakovec
2. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
3. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
Kumite - Juniorke -OPEN
338
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
89
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
36
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
89
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
50
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
338
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
49
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
230
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
85
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
252
0
EMA SGARDELLI (CHMPRI)
89
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
50
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
230
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
252
0
EMA SGARDELLI (CHMPRI)
50
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
252
0
EMA SGARDELLI (CHMPRI)
230
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
85
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
Medalists
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. EMA SGARDELLI, CHAMPION RIJEKA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec