Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Kup Grada Vukovara 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE- Mlađi učenici
KUMITE - Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA TEAM-Mlađe učenice
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -30
194
0
NUREDIN OSMANI (ELDIKAN)
109
0
IVAN JURIĆ (VK)
284
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
109
0
IVAN JURIĆ (VK)
284
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. TONI VUKIĆ, Max Ivankovo
2. IVAN JURIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. NUREDIN OSMANI, ELDI KAN
3. ----
Kumite - Učenici -34
120
0
LUKA VARGA (VUKOVAR)
229
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
225
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
150
0
FISNIK SHAQIRI (RINIA)
229
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
150
0
FISNIK SHAQIRI (RINIA)
Osvajači medalja
1. FISNIK SHAQIRI, RINIA
2. NOA ŠEŠET, IVANEC
3. ERIK ĐULA, IVANEC
3. LUKA VARGA, Vukovar`91
Kumite - Učenici -38
129
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
118
0
IVAN VARGA (VUKOVAR)
Osvajači medalja
1. JAKOB ĐEBRO, ĐURĐEVAC
2. IVAN VARGA, Vukovar`91
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici -42
278
LEON VUKOJA (MAXIVK)
278
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
50
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
242
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
254
0
LEON SUŠAC (CROHEC)
186
0
EMIR RAMADANI (KUSHTRI)
72
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
278
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
242
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
186
0
EMIR RAMADANI (KUSHTRI)
72
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
242
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
186
0
EMIR RAMADANI (KUSHTRI)
72
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
254
0
LEON SUŠAC (CROHEC)
Osvajači medalja
1. EMIR RAMADANI, KUSHTRIMI
2. MARKO TOMLJENOVIĆ, Slavonski Brod
3. LEON VUKOJA, Max Ivankovo
3. DAVID BOBAN, Vukovar`91
Kumite - Učenici -46
253
MATEJ PAPONJA (CROHEC)
253
0
MATEJ PAPONJA (CROHEC)
245
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
285
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
193
0
ANDI LUMANI (ELDIKAN)
252
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
134
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
332
TOMISLAV PILJAŠ (VUKOVAR)
253
0
MATEJ PAPONJA (CROHEC)
285
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
252
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
332
0
TOMISLAV PILJAŠ (VUKOVAR)
285
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
332
0
TOMISLAV PILJAŠ (VUKOVAR)
252
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. MATEJ TISUCKI, Max Ivankovo
2. TOMISLAV PILJAŠ, Vukovar`91
3. MATEJ PAPONJA, CROHERC
3. TOMA BARBARIĆ, CROHERC
Kumite - Učenici +46
85
0
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
261
0
TOMISLAV PULJIC (CROHEC)
261
0
TOMISLAV PULJIC (CROHEC)
346
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
85
0
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
142
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
261
TOMISLAV PULJIC (CROHEC)
138
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
346
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
67
YOUNIS YASIN (VUKOVAR)
260
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
127
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
181
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
142
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
261
0
TOMISLAV PULJIC (CROHEC)
138
0
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
346
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
67
0
YOUNIS YASIN (VUKOVAR)
260
0
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
127
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
181
0
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
142
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
346
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
260
0
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
181
0
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
142
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
181
0
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
260
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. NIKOLA GONDI, Virovitica
2. GABRIJEL KOLIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo
3. JOSIP ŠIMOVIĆ, CROHERC