Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Grada Vukovara 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE- Mlađi učenici
KUMITE - Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi kadeti -36
151
0
NEDIM SHAQIRI (RINIA)
4
0
NIKŠA LUKIĆ (44)
130
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
7
0
MARKO BERENDIKA (44)
151
0
NEDIM SHAQIRI (RINIA)
130
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
Medalists
1. NIKO MAROVIĆ, ĐURĐEVAC
2. NEDIM SHAQIRI, RINIA
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -41
243
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
132
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
103
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
243
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
246
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
106
0
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
239
ADAM TERZIĆ (0354451)
103
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
243
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
246
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
239
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
103
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
246
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
239
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
106
0
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
Medalists
1. JOSIP SLAVIČEK, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod
3. ANTONIO BIONDIĆ, Slavonski Brod
3. MIHAEL VESELČIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
Kumite - Mlađi kadeti -45
296
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
262
0
IVAN MUSA (CROHEC)
296
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
339
0
DRAGAN VUČIĆ (LJU)
262
IVAN MUSA (CROHEC)
73
0
KARLO BALOG ŠIRIĆ (VUKOVAR)
152
0
ARSIM ABDULLAI (RINIA)
133
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
339
0
DRAGAN VUČIĆ (LJU)
262
0
IVAN MUSA (CROHEC)
152
0
ARSIM ABDULLAI (RINIA)
133
0
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
339
0
DRAGAN VUČIĆ (LJU)
152
0
ARSIM ABDULLAI (RINIA)
73
KARLO BALOG ŠIRIĆ (VUKOVAR)
Medalists
1. ARSIM ABDULLAI, RINIA
2. DRAGAN VUČIĆ, LJUBUŠKI
3. LUKA ĆUJO, ICTUS
3. KARLO BALOG ŠIRIĆ, Vukovar`91
Kumite - Mlađi kadeti -48
297
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
104
0
LEON UDAROVIĆ (VK)
61
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
207
0
MUGNI SELA (ELDIKAN)
104
0
LEON UDAROVIĆ (VK)
61
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
Medalists
1. LEON UDAROVIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. VALENTINO IVANIĆ, Mladost
3. ----
3. MUGNI SELA, ELDI KAN
Kumite - Mlađi kadeti -52
288
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
248
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
128
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
80
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
248
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
80
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
Medalists
1. KARLO KALANJ, Vukovar`91
2. ILAJ MACURA, Vukovar`91
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -57
77
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
240
0
IVANO KARIĆ (0354451)
302
0
ADRIAN BUINAC (ICTUS)
341
0
IAN POSAVEC (MEĐIMUR)
240
0
IVANO KARIĆ (0354451)
302
0
ADRIAN BUINAC (ICTUS)
Medalists
1. IVANO KARIĆ, Slavonski Brod
2. ADRIAN BUINAC, ICTUS
3. KARLO JUKIĆ, Vukovar`91
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti +57
102
0
ERIK UDAROVIĆ (VK)
228
0
OZREN MALINIĆ (BELIMAN)
294
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
102
0
ERIK UDAROVIĆ (VK)
294
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
Medalists
1. LEON KLJAIĆ, ICTUS
2. ERIK UDAROVIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. OZREN MALINIĆ, BELI MANASTIR 98
3. ----