Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Grada Vukovara 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
Bushido Banja Luka
CROHERC
ĐURĐEVAC
ELDI KAN
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IVANEC
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KK KUNA OSIJEK
KK Nexe
KK VITEZ
Kondura Sisak
KUSHTRIMI
LJUBUŠKI
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
Osijek
RAVANGRAD
RINIA
Slavonski Brod
SUSEDGRAD
Virovitica
Vukovar`91
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Juniori -61
Kumite - Učenici -42
278
LEON VUKOJA (MAXIVK)
278
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
50
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
242
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
254
0
LEON SUŠAC (CROHEC)
186
0
EMIR RAMADANI (KUSHTRI)
72
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
278
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
242
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
186
0
EMIR RAMADANI (KUSHTRI)
72
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
242
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
186
0
EMIR RAMADANI (KUSHTRI)
72
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
254
0
LEON SUŠAC (CROHEC)
Medalists
1. EMIR RAMADANI, KUSHTRIMI
2. MARKO TOMLJENOVIĆ, Slavonski Brod
3. LEON VUKOJA, Max Ivankovo
3. DAVID BOBAN, Vukovar`91
Kumite - Učenici -46
253
MATEJ PAPONJA (CROHEC)
253
0
MATEJ PAPONJA (CROHEC)
245
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
285
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
193
0
ANDI LUMANI (ELDIKAN)
252
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
134
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
332
TOMISLAV PILJAŠ (VUKOVAR)
253
0
MATEJ PAPONJA (CROHEC)
285
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
252
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
332
0
TOMISLAV PILJAŠ (VUKOVAR)
285
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
332
0
TOMISLAV PILJAŠ (VUKOVAR)
252
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
Medalists
1. MATEJ TISUCKI, Max Ivankovo
2. TOMISLAV PILJAŠ, Vukovar`91
3. MATEJ PAPONJA, CROHERC
3. TOMA BARBARIĆ, CROHERC
Kumite - Učenice +44
244
0
VERONIKA ČENGIĆ (0354451)
148
0
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
235
0
IVONA ŠTRBO (NEXE)
230
0
TENA FERČEC (NEXE)
148
0
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
230
0
TENA FERČEC (NEXE)
Medalists
1. ZVJEZDANA SAVELJIĆ, KK Nexe
2. TENA FERČEC, KK Nexe
3. VERONIKA ČENGIĆ, Slavonski Brod
3. IVONA ŠTRBO, KK Nexe
Kumite - Mlađi kadeti -41
243
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
132
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
103
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
243
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
246
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
106
0
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
239
ADAM TERZIĆ (0354451)
103
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
243
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
246
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
239
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
103
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
246
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
239
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
106
0
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
Medalists
1. JOSIP SLAVIČEK, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod
3. ANTONIO BIONDIĆ, Slavonski Brod
3. MIHAEL VESELČIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
Kumite - Mlađi kadeti -57
77
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
240
0
IVANO KARIĆ (0354451)
302
0
ADRIAN BUINAC (ICTUS)
341
0
IAN POSAVEC (MEĐIMUR)
240
0
IVANO KARIĆ (0354451)
302
0
ADRIAN BUINAC (ICTUS)
Medalists
1. IVANO KARIĆ, Slavonski Brod
2. ADRIAN BUINAC, ICTUS
3. KARLO JUKIĆ, Vukovar`91
3. ----
Kumite - Juniori -61
55
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
241
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
59
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
282
0
OMER MUSLIJI (RINIA)
241
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
282
0
OMER MUSLIJI (RINIA)
Medalists
1. OMER MUSLIJI, RINIA
2. DOMAGOJ LUKINIĆ, Slavonski Brod
3. LEO MARKOVIĆ, Mladost
3. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost