Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Grada Vukovara 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
Bushido Banja Luka
CROHERC
ĐURĐEVAC
ELDI KAN
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IVANEC
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KK KUNA OSIJEK
KK Nexe
KK VITEZ
Kondura Sisak
KUSHTRIMI
LJUBUŠKI
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
Osijek
RAVANGRAD
RINIA
Slavonski Brod
SUSEDGRAD
Virovitica
Vukovar`91
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Učenici +46
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Juniori +76
Kata - Mlađi učenici open
Kata - Mlađe učenice open
Kata - Kadeti
Kumite - Mlađe učenice -32
140
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
238
0
EVA POŽEGA (MAXIVK)
Medalists
1. MARIA KNEŽEVIĆ, Virovitica
2. EVA POŽEGA, Max Ivankovo
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici +46
85
0
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
261
0
TOMISLAV PULJIC (CROHEC)
261
0
TOMISLAV PULJIC (CROHEC)
346
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
85
0
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
142
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
261
TOMISLAV PULJIC (CROHEC)
138
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
346
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
67
YOUNIS YASIN (VUKOVAR)
260
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
127
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
181
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
142
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
261
0
TOMISLAV PULJIC (CROHEC)
138
0
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
346
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
67
0
YOUNIS YASIN (VUKOVAR)
260
0
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
127
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
181
0
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
142
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
346
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
260
0
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
181
0
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
142
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
181
0
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
260
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
Medalists
1. NIKOLA GONDI, Virovitica
2. GABRIJEL KOLIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo
3. JOSIP ŠIMOVIĆ, CROHERC
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
359
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
141
0
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
88
EMA ŠEŠET (IVANEC)
359
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
88
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
Medalists
1. EMA ŠEŠET, IVANEC
2. RUŽICA PAVIĆ, SUSEDGRAD
3. LUCIA KNEŽEVIĆ, Virovitica
3. ----
Kumite - Kadetkinje -54
144
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
276
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
Medalists
1. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
2. MAJA KOZLINGER, Virovitica
3. ----
3. ----
Kumite - Juniori +76
99
0
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
267
0
GRGO TOLIĆ (LJU)
301
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
99
0
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
267
GRGO TOLIĆ (LJU)
97
TOMISLAV SOVAR (VUKOVAR)
143
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
301
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
267
0
GRGO TOLIĆ (LJU)
97
0
TOMISLAV SOVAR (VUKOVAR)
143
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
301
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
143
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
97
TOMISLAV SOVAR (VUKOVAR)
Medalists
1. MILAN ĆUJO, ICTUS
2. PAVLE RADENIĆ, Virovitica
3. GRGO TOLIĆ, LJUBUŠKI
3. TOMISLAV SOVAR, Vukovar`91
Kata - Mlađi učenici open
328
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
145
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
303
0
DAMIR ĆULUBRK (ICTUS)
200
0
DARDAN DINARICA (ELDIKAN)
145
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
200
0
DARDAN DINARICA (ELDIKAN)
Medalists
1. LOVRO ERAK, Virovitica
2. DARDAN DINARICA, ELDI KAN
3. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
3. DAMIR ĆULUBRK, ICTUS
Kata - Mlađe učenice open
353
0
DORA ANDRIĆ (ESSEKER)
63
0
LUCIJA JOSIĆ (VUKOVAR)
353
0
DORA ANDRIĆ (ESSEKER)
146
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
63
LUCIJA JOSIĆ (VUKOVAR)
64
0
RENATA SELAK (VUKOVAR)
163
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
326
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
146
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
63
0
LUCIJA JOSIĆ (VUKOVAR)
163
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
326
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
146
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
326
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
163
DORA KERKEZ (KONDURA)
Medalists
1. LAURA ERAK, Virovitica
2. EMA ALŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek
3. LUCIJA JOSIĆ, Vukovar`91
3. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
Kata - Kadeti
157
MEDIN DEMA (KUSHTRI)
157
0
MEDIN DEMA (KUSHTRI)
82
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
87
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
6
0
NEMANJA RADULOVIĆ (44)
147
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
211
0
ANTONIO GERDEŠIĆ (BELIMAN)
79
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
157
0
MEDIN DEMA (KUSHTRI)
87
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
211
0
ANTONIO GERDEŠIĆ (BELIMAN)
79
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
87
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
79
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
211
ANTONIO GERDEŠIĆ (BELIMAN)
Medalists
1. KARLO KALANJ, Vukovar`91
2. KARLO JUKIĆ, Vukovar`91
3. MEDIN DEMA, KUSHTRIMI
3. ANTONIO GERDEŠIĆ, BELI MANASTIR 98