Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Grada Vukovara 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
Bushido Banja Luka
CROHERC
ĐURĐEVAC
ELDI KAN
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IVANEC
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KK KUNA OSIJEK
KK Nexe
KK VITEZ
Kondura Sisak
KUSHTRIMI
LJUBUŠKI
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
Osijek
RAVANGRAD
RINIA
Slavonski Brod
SUSEDGRAD
Virovitica
Vukovar`91
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Kadeti -63
Kata - Cicibanke 9-8 kyu
Kata - Mlađe učenice 9-8 kyu
Kata - Učenici 9-8 kyu
Kata - Učenice 9-8 kyu
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
75
0
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
345
0
VALENTINA OSTROGONAC (SOMBOR)
45
0
ALEKSANDRA PODGORICA (VUKOVAR)
263
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
345
0
VALENTINA OSTROGONAC (SOMBOR)
263
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
Medalists
1. ANAMARIJA BORAS, LJUBUŠKI
2. VALENTINA OSTROGONAC, RAVANGRAD
3. ALEKSANDRA PODGORICA, Vukovar`91
3. DOROTEA PLAVŠIĆ, Vukovar`91
Kumite - Kadeti -63
155
0
OMER MUSLIJI (RINIA)
344
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
54
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
295
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
155
0
OMER MUSLIJI (RINIA)
54
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
Medalists
1. OMER MUSLIJI, RINIA
2. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost
3. VUKAŠIN VUKOVIĆ, RAVANGRAD
3. LEON KLJAIĆ, ICTUS
Kata - Cicibanke 9-8 kyu
29
0
LORENA ROŠA (VUKOVAR)
335
0
JULIA SOPHIE LETINČIĆ (VUKOVAR)
335
0
JULIA SOPHIE LETINČIĆ (VUKOVAR)
334
0
TENA SALAMON (VUKOVAR)
29
0
LORENA ROŠA (VUKOVAR)
347
0
LEA RICA (SOMBOR)
24
0
IVA BEZJAK (VUKOVAR)
23
0
KATJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
25
MAJA BEZJAK (VUKOVAR)
335
0
JULIA SOPHIE LETINČIĆ (VUKOVAR)
347
0
LEA RICA (SOMBOR)
24
0
IVA BEZJAK (VUKOVAR)
25
0
MAJA BEZJAK (VUKOVAR)
347
0
LEA RICA (SOMBOR)
25
0
MAJA BEZJAK (VUKOVAR)
24
IVA BEZJAK (VUKOVAR)
Medalists
1. LEA RICA, RAVANGRAD
2. MAJA BEZJAK, Vukovar`91
3. LORENA ROŠA, Vukovar`91
3. IVA BEZJAK, Vukovar`91
Kata - Mlađe učenice 9-8 kyu
310
MARIJA CINDRIĆ (ICTUS)
310
0
MARIJA CINDRIĆ (ICTUS)
111
0
LANA KRILJ (KKNG)
111
0
LANA KRILJ (KKNG)
279
0
SARA HABAN (MAXIVK)
168
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
111
0
LANA KRILJ (KKNG)
38
NATALI MILJAK (VUKOVAR)
40
NIKA ANDRIĆ (VUKOVAR)
310
MARIJA CINDRIĆ (ICTUS)
15
ERIKA BAJNRAUCH (VUKOVAR)
279
SARA HABAN (MAXIVK)
26
KENDRA JERGIĆ ŠTAJDUHAR (VUKOVAR)
311
ELENA MARUNČEK (ICTUS)
21
0
KARLA NATKAJ (VUKOVAR)
348
0
MIHAELA RICA (SOMBOR)
33
MARIJA IVKOVIĆ (VUKOVAR)
19
IVANA TERZIĆ (VUKOVAR)
313
ELI MATUŠENSKI (ICTUS)
27
LANA MARINKOVIĆ (VUKOVAR)
351
ANA KOVAČ (ESSEKER)
8
NIKA ANDRIĆ (VUKOVAR)
312
LANA ŠOLA (ICTUS)
111
0
LANA KRILJ (KKNG)
38
0
NATALI MILJAK (VUKOVAR)
40
0
NIKA ANDRIĆ (VUKOVAR)
310
0
MARIJA CINDRIĆ (ICTUS)
15
0
ERIKA BAJNRAUCH (VUKOVAR)
279
0
SARA HABAN (MAXIVK)
26
0
KENDRA JERGIĆ ŠTAJDUHAR (VUKOVAR)
311
0
ELENA MARUNČEK (ICTUS)
348
0
MIHAELA RICA (SOMBOR)
33
0
MARIJA IVKOVIĆ (VUKOVAR)
19
0
IVANA TERZIĆ (VUKOVAR)
313
0
ELI MATUŠENSKI (ICTUS)
27
0
LANA MARINKOVIĆ (VUKOVAR)
351
0
ANA KOVAČ (ESSEKER)
8
0
NIKA ANDRIĆ (VUKOVAR)
312
0
LANA ŠOLA (ICTUS)
111
0
LANA KRILJ (KKNG)
40
0
NIKA ANDRIĆ (VUKOVAR)
279
0
SARA HABAN (MAXIVK)
311
0
ELENA MARUNČEK (ICTUS)
33
0
MARIJA IVKOVIĆ (VUKOVAR)
19
0
IVANA TERZIĆ (VUKOVAR)
351
0
ANA KOVAČ (ESSEKER)
8
0
NIKA ANDRIĆ (VUKOVAR)
40
0
NIKA ANDRIĆ (VUKOVAR)
279
0
SARA HABAN (MAXIVK)
33
0
MARIJA IVKOVIĆ (VUKOVAR)
351
0
ANA KOVAČ (ESSEKER)
40
0
NIKA ANDRIĆ (VUKOVAR)
351
0
ANA KOVAČ (ESSEKER)
27
LANA MARINKOVIĆ (VUKOVAR)
33
0
MARIJA IVKOVIĆ (VUKOVAR)
27
0
LANA MARINKOVIĆ (VUKOVAR)
Medalists
1. NIKA ANDRIĆ, Vukovar`91
2. ANA KOVAČ, Karate klub Esseker
3. LANA KRILJ, Nova Gradiška
3. MARIJA IVKOVIĆ, Vukovar`91
Kata - Učenici 9-8 kyu
18
0
IVAN ŠUVAK (VUKOVAR)
357
0
KRISTIAN KOVAČEVIĆ (SOMBOR)
189
0
LEO POTURICA (KKNG)
18
0
IVAN ŠUVAK (VUKOVAR)
357
KRISTIAN KOVAČEVIĆ (SOMBOR)
170
NIKO HOBOR (KONDURA)
22
KARLO BENDRA (VUKOVAR)
189
0
LEO POTURICA (KKNG)
357
0
KRISTIAN KOVAČEVIĆ (SOMBOR)
170
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
22
0
KARLO BENDRA (VUKOVAR)
189
0
LEO POTURICA (KKNG)
170
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
22
KARLO BENDRA (VUKOVAR)
Medalists
1. LEO POTURICA, Nova Gradiška
2. NIKO HOBOR, Kondura Sisak
3. KRISTIAN KOVAČEVIĆ, RAVANGRAD
3. KARLO BENDRA, Vukovar`91
Kata - Učenice 9-8 kyu
112
LANA POTURICA (KKNG)
28
0
LARA AMSTADT (VUKOVAR)
112
0
LANA POTURICA (KKNG)
164
DORA KERKEZ (KONDURA)
31
0
LUCIJA MIKLIČANIN (VUKOVAR)
349
0
TAMARA VUČKOVIĆ (SOMBOR)
280
SARA HABAN (MAXIVK)
112
0
LANA POTURICA (KKNG)
164
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
349
0
TAMARA VUČKOVIĆ (SOMBOR)
280
0
SARA HABAN (MAXIVK)
164
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
349
0
TAMARA VUČKOVIĆ (SOMBOR)
280
0
SARA HABAN (MAXIVK)
31
0
LUCIJA MIKLIČANIN (VUKOVAR)
Medalists
1. TAMARA VUČKOVIĆ, RAVANGRAD
2. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
3. LANA POTURICA, Nova Gradiška
3. LUCIJA MIKLIČANIN, Vukovar`91