Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Kup Grada Vukovara 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
Bushido Banja Luka
CROHERC
ĐURĐEVAC
ELDI KAN
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IVANEC
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KK KUNA OSIJEK
KK Nexe
KK VITEZ
Kondura Sisak
KUSHTRIMI
LJUBUŠKI
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
Osijek
RAVANGRAD
RINIA
Slavonski Brod
SUSEDGRAD
Virovitica
Vukovar`91
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kata - Učenice 7-6 kyu
Kata - Mlađi kadeti open
Kumite - Učenice -40
232
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
5
0
ANASTASIJA BALAĆ (44)
105
NIKA BRKIĆ (VK)
232
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
105
0
NIKA BRKIĆ (VK)
Osvajači medalja
1. NIKA BRKIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. MARIJA PANJKOVIĆ, KK Nexe
3. ----
3. ----
Kumite - Učenice +44
244
0
VERONIKA ČENGIĆ (0354451)
148
0
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
235
0
IVONA ŠTRBO (NEXE)
230
0
TENA FERČEC (NEXE)
148
0
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
230
0
TENA FERČEC (NEXE)
Osvajači medalja
1. ZVJEZDANA SAVELJIĆ, KK Nexe
2. TENA FERČEC, KK Nexe
3. VERONIKA ČENGIĆ, Slavonski Brod
3. IVONA ŠTRBO, KK Nexe
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
65
0
KARLA MOLNAR (VUKOVAR)
47
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
65
0
KARLA MOLNAR (VUKOVAR)
185
0
RUDINA ALIU (KUSHTRI)
47
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
76
MARIJA ZERA (VUKOVAR)
149
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
185
0
RUDINA ALIU (KUSHTRI)
47
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
76
0
MARIJA ZERA (VUKOVAR)
149
0
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
185
0
RUDINA ALIU (KUSHTRI)
149
0
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
Osvajači medalja
1. RUDINA ALIU, KUSHTRIMI
2. ZVJEZDANA SAVELJIĆ, KK Nexe
3. ASJA ŠTALMAJER, Vukovar`91
3. ----
Kata - Učenice 7-6 kyu
337
ANA PILJAŠ (VUKOVAR)
337
0
ANA PILJAŠ (VUKOVAR)
219
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
231
0
TENA FERČEC (NEXE)
219
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
307
TRICIA VUJEVA (ICTUS)
222
NAĐA DRAGAŠ (BELIMAN)
337
ANA PILJAŠ (VUKOVAR)
233
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
237
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
217
LUNA KATALINIĆ (BELIMAN)
177
LUCIJA VARAT (333CR)
219
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
307
0
TRICIA VUJEVA (ICTUS)
222
0
NAĐA DRAGAŠ (BELIMAN)
337
0
ANA PILJAŠ (VUKOVAR)
233
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
237
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
217
0
LUNA KATALINIĆ (BELIMAN)
177
0
LUCIJA VARAT (333CR)
219
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
222
0
NAĐA DRAGAŠ (BELIMAN)
237
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
177
0
LUCIJA VARAT (333CR)
222
0
NAĐA DRAGAŠ (BELIMAN)
177
0
LUCIJA VARAT (333CR)
217
LUNA KATALINIĆ (BELIMAN)
237
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
217
0
LUNA KATALINIĆ (BELIMAN)
Osvajači medalja
1. LUCIJA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. NAĐA DRAGAŠ, BELI MANASTIR 98
3. MARTA JAKOBFI, BELI MANASTIR 98
3. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
Kata - Mlađi kadeti open
223
OZREN MALINIĆ (BELIMAN)
223
0
OZREN MALINIĆ (BELIMAN)
234
0
BENJAMIN MIJATOVIĆ (NEXE)
81
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
78
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
197
0
MUGNI SELA (ELDIKAN)
86
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
223
0
OZREN MALINIĆ (BELIMAN)
81
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
78
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
86
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
81
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
86
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
78
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
Osvajači medalja
1. KARLO KALANJ, Vukovar`91
2. ILAJ MACURA, Vukovar`91
3. OZREN MALINIĆ, BELI MANASTIR 98
3. KARLO JUKIĆ, Vukovar`91