Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniorke
KATA TEAM-Ml. učenici
KATA TEAM-Ml. učenice
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Ml. kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
340
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
521
0
LUKA PAPONJA (CROHEC)
288
0
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
521
0
LUKA PAPONJA (CROHEC)
340
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
170
0
FILIP KOMARAC (METAL)
276
0
BRUNO NIŽIĆ (KKKDM)
476
0
IVAN LJUBIČIĆ (TIGAR.K)
520
0
DAVID PAPONJA (CROHEC)
49
0
FRANKO AVIANI (DAL)
521
0
LUKA PAPONJA (CROHEC)
170
0
FILIP KOMARAC (METAL)
276
0
BRUNO NIŽIĆ (KKKDM)
520
0
DAVID PAPONJA (CROHEC)
170
0
FILIP KOMARAC (METAL)
520
0
DAVID PAPONJA (CROHEC)
276
0
BRUNO NIŽIĆ (KKKDM)
49
0
FRANKO AVIANI (DAL)
Medalists
1. DAVID PAPONJA, CROHERC
2. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
3. DAVID SESAR, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. BRUNO NIŽIĆ, KK Knez Domagoj Metković
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
493
0
ANTE KALEB (OKIT)
48
0
IVANO BEADER (DAL)
493
0
ANTE KALEB (OKIT)
448
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
289
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
48
0
IVANO BEADER (DAL)
494
0
NIKO MARJANOVIĆ (OKIT)
80
0
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
470
0
DANIJEL ORLOVIĆ (TIGAR.K)
336
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
448
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
48
0
IVANO BEADER (DAL)
80
0
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
336
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
448
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
336
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
80
0
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
470
0
DANIJEL ORLOVIĆ (TIGAR.K)
Medalists
1. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
2. TOMO SESAR, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. IVANO BEADER, DALMACIJA
3. LOVRE DRAŠKOVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
38
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
38
0
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
79
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
391
0
ROKO RONČEVIĆ (FORUM)
523
0
NEVENKO PEHAR (CROHEC)
79
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
38
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
613
LUKA DENIZET (DAL)
596
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
42
DOMINIK KLEPO (DAL)
451
KARLO PANIĆ (KK IPON)
41
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
523
0
NEVENKO PEHAR (CROHEC)
79
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
38
0
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
613
0
LUKA DENIZET (DAL)
596
0
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
42
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
451
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
41
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
79
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
613
0
LUKA DENIZET (DAL)
42
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
451
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
613
0
LUKA DENIZET (DAL)
451
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
41
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
42
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
41
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
Medalists
1. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
2. LUKA DENIZET, DALMACIJA
3. DUJE LESKUR, DALMACIJA-CEMENT
3. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
283
0
JURE ILIĆ (KKKDM)
81
0
BOŠKO LELAS (KKSOLIN)
283
0
JURE ILIĆ (KKKDM)
495
0
NIKOLA VUKMAN (OKIT)
614
0
IVAN DRAGAN (DAL)
81
0
BOŠKO LELAS (KKSOLIN)
111
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
142
0
MATEO PEĆAR (1110978)
295
0
IVAN TARLE (DAL)
524
0
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
495
0
NIKOLA VUKMAN (OKIT)
81
0
BOŠKO LELAS (KKSOLIN)
111
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
524
0
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
495
0
NIKOLA VUKMAN (OKIT)
524
0
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
111
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
295
0
IVAN TARLE (DAL)
Medalists
1. DANE JURIČIĆ, CROHERC
2. NIKOLA VUKMAN, OKIT
3. BOŠKO LELAS, DALMACIJA-CEMENT
3. DUJE ŽDERIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
144
IVANO BORIĆ (1110978)
144
0
IVANO BORIĆ (1110978)
58
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
23
0
DUJE STANČIĆ (AT05101)
576
0
LEO MUCIĆ (LJU)
58
MARINO BONAČIĆ (DAL)
525
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
144
IVANO BORIĆ (1110978)
555
ANTONIO PLANINIĆ (CROHEC)
55
JOSIP MATKOVIĆ (DAL)
612
JAKOV CIVADELIĆ (DAL)
36
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
23
0
DUJE STANČIĆ (AT05101)
58
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
525
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
144
0
IVANO BORIĆ (1110978)
555
0
ANTONIO PLANINIĆ (CROHEC)
55
0
JOSIP MATKOVIĆ (DAL)
612
0
JAKOV CIVADELIĆ (DAL)
36
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
58
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
525
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
555
0
ANTONIO PLANINIĆ (CROHEC)
36
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
525
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
36
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
612
JAKOV CIVADELIĆ (DAL)
555
0
ANTONIO PLANINIĆ (CROHEC)
612
0
JAKOV CIVADELIĆ (DAL)
Medalists
1. MIHAEL MILIČEVIĆ, CROHERC
2. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. MARINO BONAČIĆ, DALMACIJA
3. ANTONIO PLANINIĆ, CROHERC