Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE - Dječaci (7-8 god)
KUMITE - Djevojčice (7-8 god)
KUMITE - Dječaci (9-10 god)
KUMITE - Djevojčice (9-10 god)
KUMITE - Dječaci (11-12 god)
KUMITE - Djevojčice (11-12 god)
KUMITE - Dječaci (13-14 god)
KUMITE - Djevojčice (13-14 god)
KUMITE WKF - Kadeti
KUMITE WKF - Kadetkinje
KUMITE WKF - Juniori
KUMITE WKF - Juniorke
KUMITE WKF - U21 (Ž)
KUMITE WKF - Seniori
KUMITE WKF - Seniorke
KATA WKF - muški
KATA WKF - ženski
KATA A - muški
KATA A - ženski
KATA B - muški
KATA B - ženski
KUMITE TEAM - ženski
KATA TEAM - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 34
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 39
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 44
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 49
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 54
KUMITE - Dječaci (11-12 god) + 54
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 34
355
0
PETAR VOLARIĆ (CROHEC)
172
0
ANTONIO TOMIĆ HUĐAN (KKGALEB)
184
OLIVER JOVIĆ (PIROVAC)
355
0
PETAR VOLARIĆ (CROHEC)
184
0
OLIVER JOVIĆ (PIROVAC)
Medalists
1. OLIVER JOVIĆ, PIROVAC
2. PETAR VOLARIĆ, CROHERC
3. ANTONIO TOMIĆ HUĐAN, KK Galeb
3. ----
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 39
208
LUKA VEGO (CROHEC)
208
0
LUKA VEGO (CROHEC)
3
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
155
0
GABRIJEL JURIČEV (OKIT)
123
0
MARIO KOVAČ (POSUŠJE)
208
LUKA VEGO (CROHEC)
383
PERO DŽIDA (CROHEC)
3
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
363
IVAN DUGANDŽIĆ (CROHEC)
204
NIKOLA SOLDO (CROHEC)
350
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
91
JOSIP BILAN (BSHDOZG)
123
0
MARIO KOVAČ (POSUŠJE)
208
0
LUKA VEGO (CROHEC)
383
0
PERO DŽIDA (CROHEC)
3
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
363
0
IVAN DUGANDŽIĆ (CROHEC)
204
0
NIKOLA SOLDO (CROHEC)
350
0
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
91
0
JOSIP BILAN (BSHDOZG)
123
0
MARIO KOVAČ (POSUŠJE)
3
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
363
0
IVAN DUGANDŽIĆ (CROHEC)
350
0
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
123
0
MARIO KOVAČ (POSUŠJE)
350
0
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
91
JOSIP BILAN (BSHDOZG)
363
0
IVAN DUGANDŽIĆ (CROHEC)
91
0
JOSIP BILAN (BSHDOZG)
Medalists
1. NIKOLA KRASIĆ, CROHERC
2. MARIO KOVAČ, KK Posušje
3. KARLO PLAZIBAT, KK SOKOL
3. IVAN DUGANDŽIĆ, CROHERC
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 44
331
0
BORNA BRAKUS (KK ZANS)
319
0
DAVID SESAR (ŠIROKI)
Medalists
1. DAVID SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
2. BORNA BRAKUS, KK Zanshin Split
3. ----
3. ----
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 49
62
0
NIKO RADOVČIĆ (AT05101)
239
0
MARKO MARKOVIĆ (METKOVI)
354
0
FILIP MATEJ VOLARIĆ (CROHEC)
62
0
NIKO RADOVČIĆ (AT05101)
239
MARKO MARKOVIĆ (METKOVI)
381
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
309
GRGA URLIĆ (KK SOKO)
354
0
FILIP MATEJ VOLARIĆ (CROHEC)
239
0
MARKO MARKOVIĆ (METKOVI)
381
0
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
309
0
GRGA URLIĆ (KK SOKO)
354
0
FILIP MATEJ VOLARIĆ (CROHEC)
381
0
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
309
GRGA URLIĆ (KK SOKO)
Medalists
1. FILIP MATEJ VOLARIĆ, CROHERC
2. KRISTIJAN BARBARIĆ, CROHERC
3. MARKO MARKOVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. GRGA URLIĆ, KK SOKOL
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 54
373
0
PETAR BULJAN (CROHEC)
356
0
ZORAN PLANINIĆ (CROHEC)
Medalists
1. ZORAN PLANINIĆ, CROHERC
2. PETAR BULJAN, CROHERC
3. ----
3. ----
KUMITE - Dječaci (11-12 god) + 54
60
0
MATEO NINIĆ (AT05101)
136
0
NOA MILAKOVIĆ (OKIT)
348
0
PATRIK VUČIĆ (CROHEC)
238
0
ROKO BARIŠIĆ (METKOVI)
136
0
NOA MILAKOVIĆ (OKIT)
238
0
ROKO BARIŠIĆ (METKOVI)
Medalists
1. ROKO BARIŠIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. NOA MILAKOVIĆ, OKIT
3. PATRIK VUČIĆ, CROHERC
3. MATEO NINIĆ, KK "OSVIT"