Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Bibinje
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub OSI Krka Šibenik
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK "OSVIT"
KK 10. DAN
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
LJUBUŠKI
OBI Kaštela
OKIT
PIROVAC
Student Mostar
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 28
KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 32
KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 36
KUMITE - Dječaci (7-8 god) + 36
KUMITE - Dječaci (9-10 god) + 43
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 44
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 39
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) + 54
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 49
KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 49
KUMITE - Kadeti +70
KUMITE - Juniorke -59
KUMITE - Juniorke -66
KUMITE - U21 (Ž) +68
KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 28
242
0
NEDJELJKO PRUSAC (METKOVI)
206
0
DAVID VEGO (CROHEC)
394
0
IVANO PADOVAN (METKOVI)
344
0
JOSIP VIDEKA (KK ZANS)
206
0
DAVID VEGO (CROHEC)
344
0
JOSIP VIDEKA (KK ZANS)
Medalists
1. JOSIP VIDEKA, KK Zanshin Split
2. DAVID VEGO, CROHERC
3. IVANO PADOVAN, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. NEDJELJKO PRUSAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 32
234
0
GABRIJEL TURUDIĆ (METKOVI)
345
0
BRUNO MUSTAPIĆ (KK ZANS)
88
FELIX MERK (BSHDOZG)
234
0
GABRIJEL TURUDIĆ (METKOVI)
88
0
FELIX MERK (BSHDOZG)
Medalists
1. GABRIJEL TURUDIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. FELIX MERK, BUSHIDO
3. BRUNO MUSTAPIĆ, KK Zanshin Split
3. ----
KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 36
79
0
LOVRE SLAVICA (BSHDOZG)
332
0
PAVE BARADA (KK ZANS)
131
NOA ADRIAN PERKOVIĆ (OKIT)
332
0
PAVE BARADA (KK ZANS)
131
0
NOA ADRIAN PERKOVIĆ (OKIT)
Medalists
1. NOA ADRIAN PERKOVIĆ, OKIT
2. PAVE BARADA, KK Zanshin Split
3. ----
3. ----
KUMITE - Dječaci (7-8 god) + 36
86
0
NEO TURČINOV (BSHDOZG)
410
0
JOZO MASLAĆ (METKOVI)
329
HRVOJE DVORNIK (KK ZANS)
410
0
JOZO MASLAĆ (METKOVI)
329
0
HRVOJE DVORNIK (KK ZANS)
Medalists
1. JOZO MASLAĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. HRVOJE DVORNIK, KK Zanshin Split
3. ----
3. ----
KUMITE - Dječaci (9-10 god) + 43
211
MARO PLANINIĆ (CROHEC)
87
0
FABIAN PILIPAC (BSHDOZG)
211
0
MARO PLANINIĆ (CROHEC)
138
JOSIP KOVILIĆ (OKIT)
422
DUJE AMIŽIĆ (KK ZANS)
207
MARKO VEGO (CROHEC)
211
0
MARO PLANINIĆ (CROHEC)
138
0
JOSIP KOVILIĆ (OKIT)
422
0
DUJE AMIŽIĆ (KK ZANS)
207
0
MARKO VEGO (CROHEC)
138
0
JOSIP KOVILIĆ (OKIT)
422
0
DUJE AMIŽIĆ (KK ZANS)
207
MARKO VEGO (CROHEC)
Medalists
1. JOSIP KOVILIĆ, OKIT
2. DUJE AMIŽIĆ, KK Zanshin Split
3. MARO PLANINIĆ, CROHERC
3. MARKO VEGO, CROHERC
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 44
331
0
BORNA BRAKUS (KK ZANS)
319
0
DAVID SESAR (ŠIROKI)
Medalists
1. DAVID SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
2. BORNA BRAKUS, KK Zanshin Split
3. ----
3. ----
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 39
357
0
EVA KRASIĆ (CROHEC)
352
0
IVANA JURIČIĆ (CROHEC)
357
0
EVA KRASIĆ (CROHEC)
358
0
MARTA PRSKALO (CROHEC)
352
0
IVANA JURIČIĆ (CROHEC)
408
0
LUCA MASLAĆ (METKOVI)
205
0
MAGDALENA SOLDO (CROHEC)
343
0
NIKOLINA MACURA (KK ZANS)
372
0
JOSIPA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
241
0
SARA MAREVIĆ (METKOVI)
358
0
MARTA PRSKALO (CROHEC)
352
0
IVANA JURIČIĆ (CROHEC)
205
0
MAGDALENA SOLDO (CROHEC)
372
0
JOSIPA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
358
0
MARTA PRSKALO (CROHEC)
372
0
JOSIPA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
205
0
MAGDALENA SOLDO (CROHEC)
241
0
SARA MAREVIĆ (METKOVI)
Medalists
1. MARTA PRSKALO, CROHERC
2. JOSIPA MILIĆEVIĆ, CROHERC
3. IVANA JURIČIĆ, CROHERC
3. SARA MAREVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) + 54
103
0
LUCIJA ZOVKO (KKKDM)
391
0
IVONA ŽABIĆ (1)
100
0
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
444
0
EMA BODLOVIĆ (KK ZANS)
391
0
IVONA ŽABIĆ (1)
100
0
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
Medalists
1. IVONA ŽABIĆ, KNIN
2. LUCIJA BEBIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. LUCIJA ZOVKO, KK Knez Domagoj Metković
3. EMA BODLOVIĆ, KK Zanshin Split
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 49
95
0
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
11
0
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
341
0
ANTE RADOŠ (KK ZANS)
320
0
IVAN ŠKOKO (DAL)
95
0
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
320
0
IVAN ŠKOKO (DAL)
Medalists
1. DEAN KNEŽIĆ, KK Knez Domagoj Metković
2. IVAN ŠKOKO, DALMACIJA
3. MATO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
3. ANTE RADOŠ, KK Zanshin Split
KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 49
342
0
LANA MACURA (KK ZANS)
209
0
MARIJETA SELAK (CROHEC)
342
0
LANA MACURA (KK ZANS)
392
0
MIA PAŠKALJ (1)
209
MARIJETA SELAK (CROHEC)
278
0
MIHAELA DILBER (DAL)
118
0
MATEA ČAMBER (POSUŠJE)
129
TARA JUKIĆ (OKIT)
392
0
MIA PAŠKALJ (1)
209
0
MARIJETA SELAK (CROHEC)
118
0
MATEA ČAMBER (POSUŠJE)
129
0
TARA JUKIĆ (OKIT)
392
0
MIA PAŠKALJ (1)
129
0
TARA JUKIĆ (OKIT)
118
MATEA ČAMBER (POSUŠJE)
Medalists
1. TARA JUKIĆ, OKIT
2. MIA PAŠKALJ, KNIN
3. MARIJETA SELAK, CROHERC
3. MATEA ČAMBER, KK Posušje
KUMITE - Kadeti +70
1
0
DENIS TOSUNI (KK SOKO)
188
0
BAKIR IDRIZOVIC (UKKS)
1
0
DENIS TOSUNI (KK SOKO)
226
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
42
0
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
188
0
BAKIR IDRIZOVIC (UKKS)
443
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
227
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
279
ROKO ŽAPER (DAL)
226
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
188
0
BAKIR IDRIZOVIC (UKKS)
227
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
279
0
ROKO ŽAPER (DAL)
226
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
227
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
279
0
ROKO ŽAPER (DAL)
443
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
Medalists
1. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. BAKIR IDRIZOVIC, Student Mostar
3. ROKO ŽAPER, DALMACIJA
KUMITE - Juniorke -59
451
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
268
0
KASJA BAN (DAL)
249
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
451
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
268
KASJA BAN (DAL)
442
0
IVANA RADOŠ (KK ZANS)
445
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
179
ANETA JOVIĆ (PIROVAC)
249
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
268
0
KASJA BAN (DAL)
445
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
179
0
ANETA JOVIĆ (PIROVAC)
249
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
445
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
179
0
ANETA JOVIĆ (PIROVAC)
442
0
IVANA RADOŠ (KK ZANS)
Medalists
1. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela
2. ANAMARIJA BORAS, LJUBUŠKI
3. TONKA BERIŠA, KK JADRAN
3. ANETA JOVIĆ, PIROVAC
KUMITE - Juniorke -66
337
LAURA VLADUŠIĆ (KK ZANS)
303
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
471
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
337
LAURA VLADUŠIĆ (KK ZANS)
338
LUCIJA MARIĆ (KK ZANS)
299
MARTA ŠIMIĆ (KKSOLIN)
303
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
337
0
LAURA VLADUŠIĆ (KK ZANS)
338
0
LUCIJA MARIĆ (KK ZANS)
299
0
MARTA ŠIMIĆ (KKSOLIN)
303
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
299
0
MARTA ŠIMIĆ (KKSOLIN)
338
LUCIJA MARIĆ (KK ZANS)
Medalists
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. MARTA ŠIMIĆ, DALMACIJA-CEMENT
3. LAURA VLADUŠIĆ, KK Zanshin Split
3. LUCIJA MARIĆ, KK Zanshin Split
KUMITE - U21 (Ž) +68
440
0
ZORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
340
0
DOMINA PAVLOVIĆ (KK ZANS)
440
0
ZORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
251
0
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
340
DOMINA PAVLOVIĆ (KK ZANS)
308
TONKA BERIŠA (JADRAN)
248
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
251
0
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
340
0
DOMINA PAVLOVIĆ (KK ZANS)
308
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
248
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
251
0
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
248
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
308
TONKA BERIŠA (JADRAN)
Medalists
1. TINA GRKOVIĆ, OBI Kaštela
2. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
3. DOMINA PAVLOVIĆ, KK Zanshin Split
3. TONKA BERIŠA, KK JADRAN