Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Bibinje
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub OSI Krka Šibenik
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK "OSVIT"
KK 10. DAN
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
LJUBUŠKI
OBI Kaštela
OKIT
PIROVAC
Student Mostar
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KUMITE - Juniorke -66
KATA A (Ž) - 2014/15
KATA A (Ž) - 2012/13
KATA B (M) - 2015/16
KATA B (M) - 2014/15
KATA B (M) - 2013/14
KATA B (M) - 2009/10
KATA B (Ž) - 2015/16
KATA B (Ž) - 2013/14
KUMITE - Juniorke -66
337
LAURA VLADUŠIĆ (KK ZANS)
303
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
471
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
337
LAURA VLADUŠIĆ (KK ZANS)
338
LUCIJA MARIĆ (KK ZANS)
299
MARTA ŠIMIĆ (KKSOLIN)
303
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
337
0
LAURA VLADUŠIĆ (KK ZANS)
338
0
LUCIJA MARIĆ (KK ZANS)
299
0
MARTA ŠIMIĆ (KKSOLIN)
303
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
299
0
MARTA ŠIMIĆ (KKSOLIN)
338
LUCIJA MARIĆ (KK ZANS)
Medalists
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. MARTA ŠIMIĆ, DALMACIJA-CEMENT
3. LAURA VLADUŠIĆ, KK Zanshin Split
3. LUCIJA MARIĆ, KK Zanshin Split
KATA A (Ž) - 2014/15
293
0
KLARA SABLJIĆ (KKSOLIN)
407
0
MILA BULJAT (FIGHT)
Medalists
1. KLARA SABLJIĆ, DALMACIJA-CEMENT
2. MILA BULJAT, Velebit
3. ----
3. ----
KATA A (Ž) - 2012/13
148
0
BARBARA KROŠELJ (OKIT)
297
0
TONKA ŠIMIĆ (KKSOLIN)
Medalists
1. BARBARA KROŠELJ, OKIT
2. TONKA ŠIMIĆ, DALMACIJA-CEMENT
3. ----
3. ----
KATA B (M) - 2015/16
295
0
PETAR PUHALO (KKSOLIN)
45
0
BRUNO MARTINOVIĆ (AT05101)
292
IVANO JASPRICA (KKSOLIN)
45
0
BRUNO MARTINOVIĆ (AT05101)
292
0
IVANO JASPRICA (KKSOLIN)
Medalists
1. BRUNO MARTINOVIĆ, KK "OSVIT"
2. IVANO JASPRICA, DALMACIJA-CEMENT
3. PETAR PUHALO, DALMACIJA-CEMENT
3. ----
KATA B (M) - 2014/15
289
0
CHRISTIAN ČALJKUŠIĆ CANO (KKSOLIN)
302
0
MARIN JAKIĆ (KKKDM)
291
FRANE BANJAN (KKSOLIN)
302
0
MARIN JAKIĆ (KKKDM)
291
0
FRANE BANJAN (KKSOLIN)
Medalists
1. FRANE BANJAN, DALMACIJA-CEMENT
2. MARIN JAKIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. CHRISTIAN ČALJKUŠIĆ CANO, DALMACIJA-CEMENT
3. ----
KATA B (M) - 2013/14
397
0
TOMA LISICA (#)
290
0
DUJE ŠKOKIĆ (KKSOLIN)
397
0
TOMA LISICA (#)
330
0
DAVID PEHNEC (BUSHI)
290
DUJE ŠKOKIĆ (KKSOLIN)
421
DUJE PETKOVIĆ (#)
417
ANDREJ RADONJIĆ (BUSHI)
330
0
DAVID PEHNEC (BUSHI)
290
0
DUJE ŠKOKIĆ (KKSOLIN)
421
0
DUJE PETKOVIĆ (#)
417
0
ANDREJ RADONJIĆ (BUSHI)
330
0
DAVID PEHNEC (BUSHI)
421
0
DUJE PETKOVIĆ (#)
417
ANDREJ RADONJIĆ (BUSHI)
Medalists
1. DUJE PETKOVIĆ, Bibinje
2. DAVID PEHNEC, Karate Dojo Brač
3. TOMA LISICA, Bibinje
3. ANDREJ RADONJIĆ, Karate Dojo Brač
KATA B (M) - 2009/10
287
ANDRO VUČEMILOVIĆ (KKSOLIN)
51
0
NIKO RADOVČIĆ (AT05101)
70
0
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
287
0
ANDRO VUČEMILOVIĆ (KKSOLIN)
70
0
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
Medalists
1. DOMAGOJ VUK, KK VITEZ
2. ANDRO VUČEMILOVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
3. NIKO RADOVČIĆ, KK "OSVIT"
3. ----
KATA B (Ž) - 2015/16
296
0
SARA BRČIĆ (KKSOLIN)
153
0
SOFIA VRCAN PLAZA (OKIT)
Medalists
1. SOFIA VRCAN PLAZA, OKIT
2. SARA BRČIĆ, DALMACIJA-CEMENT
3. ----
3. ----
KATA B (Ž) - 2013/14
254
0
NATALIJA BILIŠKOV (OBI KAŠ)
221
0
BRIGITA OBRADOVIĆ (KKKDM)
326
0
ALEKSANDRA KOSTADINOVA (BUSHI)
254
0
NATALIJA BILIŠKOV (OBI KAŠ)
221
BRIGITA OBRADOVIĆ (KKKDM)
222
0
IVA PLEĆAS (KKKDM)
258
0
TEA PERAGA (OBI KAŠ)
288
ANĐELA DEKOVIĆ (KKSOLIN)
326
0
ALEKSANDRA KOSTADINOVA (BUSHI)
221
0
BRIGITA OBRADOVIĆ (KKKDM)
258
0
TEA PERAGA (OBI KAŠ)
288
0
ANĐELA DEKOVIĆ (KKSOLIN)
326
0
ALEKSANDRA KOSTADINOVA (BUSHI)
258
0
TEA PERAGA (OBI KAŠ)
288
0
ANĐELA DEKOVIĆ (KKSOLIN)
222
0
IVA PLEĆAS (KKKDM)
Medalists
1. ALEKSANDRA KOSTADINOVA, Karate Dojo Brač
2. TEA PERAGA, OBI Kaštela
3. NATALIJA BILIŠKOV, OBI Kaštela
3. IVA PLEĆAS, KK Knez Domagoj Metković