Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Bibinje
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub OSI Krka Šibenik
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK "OSVIT"
KK 10. DAN
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
LJUBUŠKI
OBI Kaštela
OKIT
PIROVAC
Student Mostar
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 31
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -27
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -39
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 34
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 54
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 59
KUMITE - Kadeti -57
KATA - Kadeti
KATA - Kadetkinje
KATA A (M) - 2011/12
KATA A (Ž) - 2010/11
KATA A (Ž) - 2008/09
KATA B (M) - 2012/13
KATA B (M) - 2011/12
KATA B (Ž) - 2012/13
KATA B (Ž) - 2011/12
KATA B (Ž) - 2009/10
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 31
56
ANTE PALINIĆ (AT05101)
56
0
ANTE PALINIĆ (AT05101)
375
0
MARKO BELJO (CROHEC)
235
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
56
ANTE PALINIĆ (AT05101)
90
MARIN BEGIĆ (BSHDOZG)
375
MARKO BELJO (CROHEC)
231
0
FILIP GLAVIŠKIĆ (METKOVI)
324
0
DOMAGOJ ČOVIĆ (ŠIROKI)
212
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
83
ROKO JELIĆ (BSHDOZG)
159
FRAN ŠIMIĆ (KKGALEB)
235
0
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
56
0
ANTE PALINIĆ (AT05101)
90
0
MARIN BEGIĆ (BSHDOZG)
375
0
MARKO BELJO (CROHEC)
231
0
FILIP GLAVIŠKIĆ (METKOVI)
212
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
83
0
ROKO JELIĆ (BSHDOZG)
159
0
FRAN ŠIMIĆ (KKGALEB)
235
0
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
375
0
MARKO BELJO (CROHEC)
212
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
159
0
FRAN ŠIMIĆ (KKGALEB)
235
0
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
212
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
231
FILIP GLAVIŠKIĆ (METKOVI)
159
0
FRAN ŠIMIĆ (KKGALEB)
231
0
FILIP GLAVIŠKIĆ (METKOVI)
Medalists
1. LUKA GRBAVAC, CROHERC
2. IVAN KRSTIČEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. MARKO BELJO, CROHERC
3. FRAN ŠIMIĆ, KK Galeb
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -27
160
0
JOSIPA LOLIĆ (KKGALEB)
202
0
ANA PETRINA (CROHEC)
213
MARTA GRGIĆ (CROHEC)
202
0
ANA PETRINA (CROHEC)
213
0
MARTA GRGIĆ (CROHEC)
Medalists
1. MARTA GRGIĆ, CROHERC
2. ANA PETRINA, CROHERC
3. JOSIPA LOLIĆ, KK Galeb
3. ----
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -39
162
0
UMA KOSOVIĆ (KKGALEB)
385
0
LORENA GLAMUZINA (CROHEC)
161
0
MIA IBRAHIMPAŠIĆ (KKGALEB)
281
0
LEONA PEHAR- TRIPALO (DAL)
162
0
UMA KOSOVIĆ (KKGALEB)
161
0
MIA IBRAHIMPAŠIĆ (KKGALEB)
Medalists
1. UMA KOSOVIĆ, KK Galeb
2. MIA IBRAHIMPAŠIĆ, KK Galeb
3. LORENA GLAMUZINA, CROHERC
3. LEONA PEHAR- TRIPALO, DALMACIJA
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 34
355
0
PETAR VOLARIĆ (CROHEC)
172
0
ANTONIO TOMIĆ HUĐAN (KKGALEB)
184
OLIVER JOVIĆ (PIROVAC)
355
0
PETAR VOLARIĆ (CROHEC)
184
0
OLIVER JOVIĆ (PIROVAC)
Medalists
1. OLIVER JOVIĆ, PIROVAC
2. PETAR VOLARIĆ, CROHERC
3. ANTONIO TOMIĆ HUĐAN, KK Galeb
3. ----
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 54
104
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
304
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
164
0
MATEJ CAR (KKGALEB)
450
0
TOMISLAV PEHAR (LJU)
104
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
450
0
TOMISLAV PEHAR (LJU)
Medalists
1. MATEJ KLJUSURIĆ, KK Knez Domagoj Metković
2. TOMISLAV PEHAR, LJUBUŠKI
3. LUKA PIŠONIĆ, KK 10. DAN
3. MATEJ CAR, KK Galeb
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 59
269
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
167
0
ROKO SMOJE (KKGALEB)
269
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
314
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
167
ROKO SMOJE (KKGALEB)
270
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
229
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
314
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
167
0
ROKO SMOJE (KKGALEB)
270
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
229
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
314
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
270
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
229
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
Medalists
1. TOMO SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
2. DOMAGOJ TVRDE, DALMACIJA
3. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
3. DUJE ŽDERIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
KUMITE - Kadeti -57
449
0
LEO MUCIĆ (LJU)
274
0
ROKO ŽARKO (DAL)
313
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
174
0
LUKAS BAČIĆ (KKGALEB)
449
0
LEO MUCIĆ (LJU)
313
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
Medalists
1. TOMO SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
2. LEO MUCIĆ, LJUBUŠKI
3. LUKAS BAČIĆ, KK Galeb
3. ROKO ŽARKO, DALMACIJA
KATA - Kadeti
282
0
DOMAGOJ MILIČEVIĆ (KCŠ)
35
0
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
150
LUKAS BAČIĆ (KKGALEB)
282
0
DOMAGOJ MILIČEVIĆ (KCŠ)
150
0
LUKAS BAČIĆ (KKGALEB)
Medalists
1. DOMAGOJ MILIČEVIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
2. LUKAS BAČIĆ, KK Galeb
3. MARKO RADIVOJEVIĆ, Kakato
3. ----
KATA - Kadetkinje
29
EVA ŠANJE (KAKATO)
29
0
EVA ŠANJE (KAKATO)
194
0
MERJEM ĐONKO (UKKS)
149
0
LEA ŠOLIĆ (KKGALEB)
194
0
MERJEM ĐONKO (UKKS)
286
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
75
LARA JURČEVIĆ (KCŠ)
29
EVA ŠANJE (KAKATO)
399
LUCIJA FUZUL (#)
31
SILVIJA RADIĆ (KAKATO)
74
ERIKA GRABOVAC (KCŠ)
30
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
194
0
MERJEM ĐONKO (UKKS)
286
0
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
75
0
LARA JURČEVIĆ (KCŠ)
29
0
EVA ŠANJE (KAKATO)
399
0
LUCIJA FUZUL (#)
31
0
SILVIJA RADIĆ (KAKATO)
74
0
ERIKA GRABOVAC (KCŠ)
30
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
194
0
MERJEM ĐONKO (UKKS)
75
0
LARA JURČEVIĆ (KCŠ)
31
0
SILVIJA RADIĆ (KAKATO)
30
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
75
0
LARA JURČEVIĆ (KCŠ)
30
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
74
ERIKA GRABOVAC (KCŠ)
31
0
SILVIJA RADIĆ (KAKATO)
74
0
ERIKA GRABOVAC (KCŠ)
Medalists
1. LARA JURČEVIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
2. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato
3. MERJEM ĐONKO, Student Mostar
3. ERIKA GRABOVAC, CENTAR ŠENKOVEC
KATA A (M) - 2011/12
395
0
ŠIME VUICA (#)
147
0
JOSIP CRNOV (KKGALEB)
418
JAKOV HERENDA (FIGHT)
147
0
JOSIP CRNOV (KKGALEB)
418
0
JAKOV HERENDA (FIGHT)
Medalists
1. JAKOV HERENDA, Velebit
2. JOSIP CRNOV, KK Galeb
3. ŠIME VUICA, Bibinje
3. ----
KATA A (Ž) - 2010/11
141
0
FANI KARABATIĆ (KKGALEB)
253
0
MATEA ČAGALJ (OBI KAŠ)
386
LARA FUZUL (#)
253
0
MATEA ČAGALJ (OBI KAŠ)
386
0
LARA FUZUL (#)
Medalists
1. MATEA ČAGALJ, OBI Kaštela
2. LARA FUZUL, Bibinje
3. FANI KARABATIĆ, KK Galeb
3. ----
KATA A (Ž) - 2008/09
146
0
MARE MEŠTROV (OKIT)
283
0
ENA RAJKOVIĆ (KCŠ)
214
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
387
0
LUCIJA FUZUL (#)
283
0
ENA RAJKOVIĆ (KCŠ)
214
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
Medalists
1. ENA RAJKOVIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
2. ANTEA KNEZOVIĆ, KK Galeb
3. MARE MEŠTROV, OKIT
3. LUCIJA FUZUL, Bibinje
KATA B (M) - 2012/13
255
0
DARIO SUČIĆ (OBI KAŠ)
142
0
ADRIAN KOKAN (KKGALEB)
43
0
ANTE PALINIĆ (AT05101)
374
0
FERDINAND LISICA (#)
142
0
ADRIAN KOKAN (KKGALEB)
374
0
FERDINAND LISICA (#)
Medalists
1. ADRIAN KOKAN, KK Galeb
2. FERDINAND LISICA, Bibinje
3. DARIO SUČIĆ, OBI Kaštela
3. ANTE PALINIĆ, KK "OSVIT"
KATA B (M) - 2011/12
44
0
BORNA BELAMARIĆ (AT05101)
13
0
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
152
0
MAURICIO AGNIĆ (KKGALEB)
423
0
IVANO SORIĆ (#)
44
0
BORNA BELAMARIĆ (AT05101)
152
0
MAURICIO AGNIĆ (KKGALEB)
Medalists
1. BORNA BELAMARIĆ, KK "OSVIT"
2. MAURICIO AGNIĆ, KK Galeb
3. LOVRO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
3. IVANO SORIĆ, Bibinje
KATA B (Ž) - 2012/13
435
0
SARA VUKOJA (BUSHI)
252
0
NIKA KRAVAR (OBI KAŠ)
157
0
SANJA HADŽOVIĆ KRAGIĆ (KKGALEB)
252
0
NIKA KRAVAR (OBI KAŠ)
50
0
MIA NINIĆ (AT05101)
435
0
SARA VUKOJA (BUSHI)
48
0
MARTA ZORICA (AT05101)
327
0
NICOLL CARINA LIŠNIĆ (BUSHI)
22
0
KATARINA ČVELJO (KK SOKO)
232
0
LEA KUREVIJA (VITEZ)
252
0
NIKA KRAVAR (OBI KAŠ)
50
0
MIA NINIĆ (AT05101)
48
0
MARTA ZORICA (AT05101)
232
0
LEA KUREVIJA (VITEZ)
50
0
MIA NINIĆ (AT05101)
232
0
LEA KUREVIJA (VITEZ)
48
0
MARTA ZORICA (AT05101)
22
0
KATARINA ČVELJO (KK SOKO)
Medalists
1. LEA KUREVIJA, KK VITEZ
2. MIA NINIĆ, KK "OSVIT"
3. NIKA KRAVAR, OBI Kaštela
3. MARTA ZORICA, KK "OSVIT"
KATA B (Ž) - 2011/12
156
0
NOELLE AGNIĆ (KKGALEB)
21
0
ŽANA BOKAN (KK SOKO)
428
0
MIHAELA GALEŠIĆ (#)
389
0
NOEMI KUNCE (#)
21
0
ŽANA BOKAN (KK SOKO)
389
0
NOEMI KUNCE (#)
Medalists
1. ŽANA BOKAN, KK SOKOL
2. NOEMI KUNCE, Bibinje
3. NOELLE AGNIĆ, KK Galeb
3. MIHAELA GALEŠIĆ, Bibinje
KATA B (Ž) - 2009/10
154
0
MIA IBRAHIMPAŠIĆ (KKGALEB)
121
0
MATEA ČAMBER (POSUŠJE)
181
0
PETRA JUKIĆ (POSUŠJE)
453
0
MARIJA PALAC (LJU)
121
0
MATEA ČAMBER (POSUŠJE)
181
0
PETRA JUKIĆ (POSUŠJE)
Medalists
1. PETRA JUKIĆ, KK Posušje
2. MATEA ČAMBER, KK Posušje
3. MARIJA PALAC, LJUBUŠKI
3. MIA IBRAHIMPAŠIĆ, KK Galeb