Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Bibinje
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub OSI Krka Šibenik
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK "OSVIT"
KK 10. DAN
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
LJUBUŠKI
OBI Kaštela
OKIT
PIROVAC
Student Mostar
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KUMITE - Kadeti +70
KUMITE - Kadetkinje -54
KUMITE - Kadetkinje -61
KUMITE - Juniori -76
KUMITE - Seniori +84
KATA - Kadetkinje
KATA - Juniorke
KUMITE - Kadeti +70
1
0
DENIS TOSUNI (KK SOKO)
188
0
BAKIR IDRIZOVIC (UKKS)
1
0
DENIS TOSUNI (KK SOKO)
226
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
42
0
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
188
0
BAKIR IDRIZOVIC (UKKS)
443
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
227
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
279
ROKO ŽAPER (DAL)
226
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
188
0
BAKIR IDRIZOVIC (UKKS)
227
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
279
0
ROKO ŽAPER (DAL)
226
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
227
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
279
0
ROKO ŽAPER (DAL)
443
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
Medalists
1. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. BAKIR IDRIZOVIC, Student Mostar
3. ROKO ŽAPER, DALMACIJA
KUMITE - Kadetkinje -54
236
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
301
0
MERJEM ĐONKO (UKKS)
9
LUCIJA VRDOLJAK (KK SOKO)
236
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
9
0
LUCIJA VRDOLJAK (KK SOKO)
Medalists
1. KATJA JERKOVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. LUCIJA VRDOLJAK, KK SOKOL
3. MERJEM ĐONKO, Student Mostar
3. ----
KUMITE - Kadetkinje -61
39
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
189
0
STELA ČUČAK (UKKS)
17
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
189
0
STELA ČUČAK (UKKS)
17
0
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
Medalists
1. STELA ČUČAK, Student Mostar
2. KORINA VRANDEČIĆ, KK SOKOL
3. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato
3. ----
KUMITE - Juniori -76
187
0
DANIS KUKO (UKKS)
488
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
187
0
DANIS KUKO (UKKS)
265
0
DINO SUČIĆ (DAL)
488
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
186
ANEL TANOVIC (UKKS)
266
ORLEAN BRKIĆ -AVDIĆ (DAL)
265
0
DINO SUČIĆ (DAL)
488
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
186
0
ANEL TANOVIC (UKKS)
266
0
ORLEAN BRKIĆ -AVDIĆ (DAL)
265
0
DINO SUČIĆ (DAL)
186
0
ANEL TANOVIC (UKKS)
266
ORLEAN BRKIĆ -AVDIĆ (DAL)
Medalists
1. DINO SUČIĆ, DALMACIJA
2. ANEL TANOVIC, Student Mostar
3. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. ORLEAN BRKIĆ -AVDIĆ, DALMACIJA
KUMITE - Seniori +84
92
0
MATEO PERIŠIĆ (BSHDOZG)
192
0
HARIS BEŠIĆ (UKKS)
Medalists
1. MATEO PERIŠIĆ, BUSHIDO
2. HARIS BEŠIĆ, Student Mostar
3. ----
3. ----
KATA - Kadetkinje
29
EVA ŠANJE (KAKATO)
29
0
EVA ŠANJE (KAKATO)
194
0
MERJEM ĐONKO (UKKS)
149
0
LEA ŠOLIĆ (KKGALEB)
194
0
MERJEM ĐONKO (UKKS)
286
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
75
LARA JURČEVIĆ (KCŠ)
29
EVA ŠANJE (KAKATO)
399
LUCIJA FUZUL (#)
31
SILVIJA RADIĆ (KAKATO)
74
ERIKA GRABOVAC (KCŠ)
30
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
194
0
MERJEM ĐONKO (UKKS)
286
0
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
75
0
LARA JURČEVIĆ (KCŠ)
29
0
EVA ŠANJE (KAKATO)
399
0
LUCIJA FUZUL (#)
31
0
SILVIJA RADIĆ (KAKATO)
74
0
ERIKA GRABOVAC (KCŠ)
30
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
194
0
MERJEM ĐONKO (UKKS)
75
0
LARA JURČEVIĆ (KCŠ)
31
0
SILVIJA RADIĆ (KAKATO)
30
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
75
0
LARA JURČEVIĆ (KCŠ)
30
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
74
ERIKA GRABOVAC (KCŠ)
31
0
SILVIJA RADIĆ (KAKATO)
74
0
ERIKA GRABOVAC (KCŠ)
Medalists
1. LARA JURČEVIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
2. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato
3. MERJEM ĐONKO, Student Mostar
3. ERIKA GRABOVAC, CENTAR ŠENKOVEC
KATA - Juniorke
122
0
SARA BEŠLIĆ (POSUŠJE)
264
0
ANA MATAS (DAL)
193
0
IMAN DEMIĆ (UKKS)
263
0
NINA ELPEZA (DAL)
122
0
SARA BEŠLIĆ (POSUŠJE)
263
0
NINA ELPEZA (DAL)
Medalists
1. NINA ELPEZA, DALMACIJA
2. SARA BEŠLIĆ, KK Posušje
3. IMAN DEMIĆ, Student Mostar
3. ANA MATAS, DALMACIJA