Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Kup Jadrana 2022.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
Bibinje
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub OSI Krka Šibenik
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK "OSVIT"
KK 10. DAN
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
LJUBUŠKI
OBI Kaštela
OKIT
PIROVAC
Student Mostar
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
TEŽA/LETO
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -35
KATA A (M) - 2015/16
KATA A (M) - 2014/15
KATA A (M) - 2012/13
KATA A (M) - 2011/12
KATA A (Ž) - 2014/15
KATA A (Ž) - 2011/12
KATA TEAM - Ml.učenice
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -35
370
IVANA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
370
0
IVANA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
400
0
MAJA ŠKULIĆ (FIGHT)
285
ANA ZEKIĆ (DAL)
353
0
MARIJA SOFIJA JURIČIĆ (CROHEC)
361
0
MIHAELA GALEŠIĆ (#)
89
MIA THERESA ŠKEDEL (BSHDOZG)
370
0
IVANA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
285
0
ANA ZEKIĆ (DAL)
353
0
MARIJA SOFIJA JURIČIĆ (CROHEC)
89
0
MIA THERESA ŠKEDEL (BSHDOZG)
285
0
ANA ZEKIĆ (DAL)
353
0
MARIJA SOFIJA JURIČIĆ (CROHEC)
89
0
MIA THERESA ŠKEDEL (BSHDOZG)
361
0
MIHAELA GALEŠIĆ (#)
Dobitniki medalj
1. MARIJA SOFIJA JURIČIĆ, CROHERC
2. ANA ZEKIĆ, DALMACIJA
3. IVANA MILIĆEVIĆ, CROHERC
3. MIHAELA GALEŠIĆ, Bibinje
KATA A (M) - 2015/16
460
0
JAKOV KNEZOVIĆ (LJU)
151
0
MIRKO STIPIČIN (OKIT)
468
0
NEDO MATIĆ (LJU)
403
0
DAVID HERENDA (FIGHT)
460
0
JAKOV KNEZOVIĆ (LJU)
468
0
NEDO MATIĆ (LJU)
Dobitniki medalj
1. NEDO MATIĆ, LJUBUŠKI
2. JAKOV KNEZOVIĆ, LJUBUŠKI
3. DAVID HERENDA, Velebit
3. MIRKO STIPIČIN, OKIT
KATA A (M) - 2014/15
470
0
LUKA ANIĆ (LJU)
416
0
DAVID HERENDA (FIGHT)
469
ANTE LUBURIĆ (LJU)
470
0
LUKA ANIĆ (LJU)
469
0
ANTE LUBURIĆ (LJU)
Dobitniki medalj
1. ANTE LUBURIĆ, LJUBUŠKI
2. LUKA ANIĆ, LJUBUŠKI
3. DAVID HERENDA, Velebit
3. ----
KATA A (M) - 2012/13
388
0
GABRIJEL SIKIRIĆ (#)
404
0
JAKOV HERENDA (FIGHT)
Dobitniki medalj
1. JAKOV HERENDA, Velebit
2. GABRIJEL SIKIRIĆ, Bibinje
3. ----
3. ----
KATA A (M) - 2011/12
395
0
ŠIME VUICA (#)
147
0
JOSIP CRNOV (KKGALEB)
418
JAKOV HERENDA (FIGHT)
147
0
JOSIP CRNOV (KKGALEB)
418
0
JAKOV HERENDA (FIGHT)
Dobitniki medalj
1. JAKOV HERENDA, Velebit
2. JOSIP CRNOV, KK Galeb
3. ŠIME VUICA, Bibinje
3. ----
KATA A (Ž) - 2014/15
293
0
KLARA SABLJIĆ (KKSOLIN)
407
0
MILA BULJAT (FIGHT)
Dobitniki medalj
1. KLARA SABLJIĆ, DALMACIJA-CEMENT
2. MILA BULJAT, Velebit
3. ----
3. ----
KATA A (Ž) - 2011/12
412
0
MAJA ŠKULIĆ (FIGHT)
487
0
MARTA BJELICA (KAKATO)
Dobitniki medalj
1. MARTA BJELICA, Kakato
2. MAJA ŠKULIĆ, Velebit
3. ----
3. ----
KATA TEAM - Ml.učenice
483
0
TEAM ML.UČENICE (PIROVAC)
478
0
TEAM ML.UČENICE (FIGHT)
Dobitniki medalj
1. TEAM ML.UČENICE, PIROVAC
2. TEAM ML.UČENICE, Velebit
3. ----
3. ----