Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Otvoreno državno prvenstvo školskih sportskih društava osnovnih škola Republike Hrvatske u karateu
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC
II. osnovna škola Varaždin
III. osnovna škola Varaždin
Osnovna škola 22. lipnja
Osnovna škola Antuna Mihanovića
OSNOVNA ŠKOLA AUGUSTA ŠENOE
OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA
Osnovna škola Braća Ribar
Osnovna škola Domašinec
Osnovna škola Dragutina Tadijanovića
Osnovna škola Fran Krsto Frankopan Krk
Osnovna škola Franje Krežme
OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA
Osnovna škola grofa Janka Draškovića
Osnovna škola Gustav Krklec Maruševec
Osnovna škola Horvati
Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog
Osnovna škola Izidora Kršnjavoga
OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC
Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera
OSNOVNA ŠKOLA JURE KAŠTELANA
Osnovna škola Ljube Babića
OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI
Osnovna škola Malešnica
Osnovna škola Marije i Line
OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA
Osnovna škola Mato Lovrak
OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA
OSNOVNA ŠKOLA NEDELIŠĆE
OSNOVNA ŠKOLA PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC
Osnovna škola Rikard Katalinić Jeretov
Osnovna škola Savski Gaj
OSNOVNA ŠKOLA TOMAŠA GORIČANCA MALA SUBOTICA
Osnovna škola Vladimir Nazor
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici (1-4) -34
Kumite - Učenici (1-4) -38
Kumite - Učenice (1-4) -32
Kumite - Učenice (1-4) -36
Kumite - Učenice (1-4) -40
Kumite - Učenice (1-4) +44
Kumite - Učenici (5-8) -36
Kumite - Učenici (5-8) -45
Kumite - Učenici (5-8) -52
Kumite - Učenici (5-8) +63
Kumite - Učenice (5-8) -45
Kumite - Učenice (5-8) -50
Kumite - Učenice (5-8) -55
Kumite - Učenici (5-8) -52
109
0
PETAR KELEMEN (TADIJAN)
62
0
PETAR GUDELJ (MIHANOV)
11
0
JURA NIKŠIĆ (VŽ 2)
62
0
PETAR GUDELJ (MIHANOV)
109
0
PETAR KELEMEN (TADIJAN)
212
0
STIPE RUKAVINA (LJ.BABI)
261
0
KRISTIAN TOPLIČANEC (ČK 1)
51
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (JERETOV)
256
0
FILIP BERBER (UMAG)
173
0
JAKOV SILADI (KAŠTELA)
62
0
PETAR GUDELJ (MIHANOV)
212
0
STIPE RUKAVINA (LJ.BABI)
261
0
KRISTIAN TOPLIČANEC (ČK 1)
173
0
JAKOV SILADI (KAŠTELA)
212
0
STIPE RUKAVINA (LJ.BABI)
261
0
KRISTIAN TOPLIČANEC (ČK 1)
173
0
JAKOV SILADI (KAŠTELA)
51
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (JERETOV)
Medalists
1. STIPE RUKAVINA, Osnovna škola Ljube Babića
2. KRISTIAN TOPLIČANEC, I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC
3. PETAR GUDELJ, Osnovna škola Antuna Mihanovića
3. JAKOV SILADI, OSNOVNA ŠKOLA JURE KAŠTELANA