Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Otvoreno državno prvenstvo školskih sportskih društava osnovnih škola Republike Hrvatske u karateu
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC
II. osnovna škola Varaždin
III. osnovna škola Varaždin
Osnovna škola 22. lipnja
Osnovna škola Antuna Mihanovića
OSNOVNA ŠKOLA AUGUSTA ŠENOE
OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA
Osnovna škola Braća Ribar
Osnovna škola Domašinec
Osnovna škola Dragutina Tadijanovića
Osnovna škola Fran Krsto Frankopan Krk
Osnovna škola Franje Krežme
OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA
Osnovna škola grofa Janka Draškovića
Osnovna škola Gustav Krklec Maruševec
Osnovna škola Horvati
Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog
Osnovna škola Izidora Kršnjavoga
OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC
Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera
OSNOVNA ŠKOLA JURE KAŠTELANA
Osnovna škola Ljube Babića
OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI
Osnovna škola Malešnica
Osnovna škola Marije i Line
OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA
Osnovna škola Mato Lovrak
OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA
OSNOVNA ŠKOLA NEDELIŠĆE
OSNOVNA ŠKOLA PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC
Osnovna škola Rikard Katalinić Jeretov
Osnovna škola Savski Gaj
OSNOVNA ŠKOLA TOMAŠA GORIČANCA MALA SUBOTICA
Osnovna škola Vladimir Nazor
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici (1-4) -34
Kumite - Učenici (5-8) -45
Kumite - Učenici (5-8) -52
Kumite - Učenici (5-8) +63
Kumite - Učenici (1-4) -34
216
0
ANDREJ POZDERAC (LJ.BABI)
9
0
FRAN KERETIĆ (VŽ 2)
216
0
ANDREJ POZDERAC (LJ.BABI)
241
0
FILIP ŽUČKO (M.LANG)
61
0
MARINO ĐUKIĆ (MIHANOV)
55
0
MARKO LEPOGLAVEC (NEDELIŠ)
241
FILIP ŽUČKO (M.LANG)
198
0
KARLO DŽAJKIĆ (MALEŠNI)
216
0
ANDREJ POZDERAC (LJ.BABI)
9
FRAN KERETIĆ (VŽ 2)
98
0
ROAN VIŽINTIN (UMAG)
219
0
EMIL TUTEK (LJ.BABI)
56
PETAR SLUKIĆ (NEDELIŠ)
159
ERIK ĐULA (KUKULJE)
108
MATEJ BOŽIĆ (TADIJAN)
61
0
MARINO ĐUKIĆ (MIHANOV)
241
0
FILIP ŽUČKO (M.LANG)
198
0
KARLO DŽAJKIĆ (MALEŠNI)
9
0
FRAN KERETIĆ (VŽ 2)
219
0
EMIL TUTEK (LJ.BABI)
56
0
PETAR SLUKIĆ (NEDELIŠ)
159
0
ERIK ĐULA (KUKULJE)
108
0
MATEJ BOŽIĆ (TADIJAN)
241
0
FILIP ŽUČKO (M.LANG)
198
0
KARLO DŽAJKIĆ (MALEŠNI)
219
0
EMIL TUTEK (LJ.BABI)
159
0
ERIK ĐULA (KUKULJE)
198
0
KARLO DŽAJKIĆ (MALEŠNI)
159
0
ERIK ĐULA (KUKULJE)
108
MATEJ BOŽIĆ (TADIJAN)
219
0
EMIL TUTEK (LJ.BABI)
108
0
MATEJ BOŽIĆ (TADIJAN)
Medalists
1. KARLO DŽAJKIĆ, Osnovna škola Malešnica
2. ERIK ĐULA, Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog
3. ANDREJ POZDERAC, Osnovna škola Ljube Babića
3. EMIL TUTEK, Osnovna škola Ljube Babića
Kumite - Učenici (5-8) -45
10
0
OTTO KERN (VŽ 2)
215
0
PAVAO CIBAN (LJ.BABI)
215
0
PAVAO CIBAN (LJ.BABI)
112
0
DAVID IVANJEK (TADIJAN)
10
0
OTTO KERN (VŽ 2)
50
0
DAVID MILINOVICH (JERETOV)
214
0
JAKOV KUPINA (LJ.BABI)
131
0
MATIJA ŠPOLJAR (KARLOVČ)
195
0
NOA RUMENJAK (JELKOVE)
232
0
BORNA BOLFEK (MODEC)
215
0
PAVAO CIBAN (LJ.BABI)
50
0
DAVID MILINOVICH (JERETOV)
214
0
JAKOV KUPINA (LJ.BABI)
195
0
NOA RUMENJAK (JELKOVE)
50
0
DAVID MILINOVICH (JERETOV)
214
0
JAKOV KUPINA (LJ.BABI)
195
0
NOA RUMENJAK (JELKOVE)
131
0
MATIJA ŠPOLJAR (KARLOVČ)
Medalists
1. DAVID MILINOVICH, Osnovna škola Rikard Katalinić Jeretov
2. JAKOV KUPINA, Osnovna škola Ljube Babića
3. PAVAO CIBAN, Osnovna škola Ljube Babića
3. NOA RUMENJAK, OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC
Kumite - Učenici (5-8) -52
109
0
PETAR KELEMEN (TADIJAN)
62
0
PETAR GUDELJ (MIHANOV)
11
0
JURA NIKŠIĆ (VŽ 2)
62
0
PETAR GUDELJ (MIHANOV)
109
0
PETAR KELEMEN (TADIJAN)
212
0
STIPE RUKAVINA (LJ.BABI)
261
0
KRISTIAN TOPLIČANEC (ČK 1)
51
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (JERETOV)
256
0
FILIP BERBER (UMAG)
173
0
JAKOV SILADI (KAŠTELA)
62
0
PETAR GUDELJ (MIHANOV)
212
0
STIPE RUKAVINA (LJ.BABI)
261
0
KRISTIAN TOPLIČANEC (ČK 1)
173
0
JAKOV SILADI (KAŠTELA)
212
0
STIPE RUKAVINA (LJ.BABI)
261
0
KRISTIAN TOPLIČANEC (ČK 1)
173
0
JAKOV SILADI (KAŠTELA)
51
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (JERETOV)
Medalists
1. STIPE RUKAVINA, Osnovna škola Ljube Babića
2. KRISTIAN TOPLIČANEC, I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC
3. PETAR GUDELJ, Osnovna škola Antuna Mihanovića
3. JAKOV SILADI, OSNOVNA ŠKOLA JURE KAŠTELANA
Kumite - Učenici (5-8) +63
90
DAMIR BAJRAMOVIĆ (UMAG)
90
0
DAMIR BAJRAMOVIĆ (UMAG)
107
0
LEON GOLJAK (TADIJAN)
273
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (FKFKRK)
107
0
LEON GOLJAK (TADIJAN)
213
0
MARKO KOVAČEVIĆ (LJ.BABI)
207
0
LOVRO ĐURĐEVIĆ (V.GRĐEV)
8
0
TIN HERCEG (VŽ 2)
90
0
DAMIR BAJRAMOVIĆ (UMAG)
283
JOSIP SLUKIĆ (NEDELIŠ)
274
PETAR BOSANČIĆ (FKFKRK)
53
IAN POSAVEC (NEDELIŠ)
123
0
MIHAEL SIRC (DOMAŠIN)
205
0
DOMAGOJ RIŠANEK (V.GRĐEV)
190
BELMIN KALENDER (JELKOVE)
107
0
LEON GOLJAK (TADIJAN)
213
0
MARKO KOVAČEVIĆ (LJ.BABI)
90
0
DAMIR BAJRAMOVIĆ (UMAG)
283
0
JOSIP SLUKIĆ (NEDELIŠ)
274
0
PETAR BOSANČIĆ (FKFKRK)
53
0
IAN POSAVEC (NEDELIŠ)
123
0
MIHAEL SIRC (DOMAŠIN)
190
0
BELMIN KALENDER (JELKOVE)
107
0
LEON GOLJAK (TADIJAN)
283
0
JOSIP SLUKIĆ (NEDELIŠ)
53
0
IAN POSAVEC (NEDELIŠ)
123
0
MIHAEL SIRC (DOMAŠIN)
283
0
JOSIP SLUKIĆ (NEDELIŠ)
123
0
MIHAEL SIRC (DOMAŠIN)
190
0
BELMIN KALENDER (JELKOVE)
205
0
DOMAGOJ RIŠANEK (V.GRĐEV)
53
0
IAN POSAVEC (NEDELIŠ)
190
0
BELMIN KALENDER (JELKOVE)
Medalists
1. MIHAEL SIRC, Osnovna škola Domašinec
2. JOSIP SLUKIĆ, OSNOVNA ŠKOLA NEDELIŠĆE
3. DAMIR BAJRAMOVIĆ, Osnovna škola Marije i Line
3. BELMIN KALENDER, OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC