Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Podravina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE- Mlađi učenici
KUMITE - Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U21 (muški)
KUMITE-U21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KUMITE - Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Open (male)
KATA-Open (female)
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi kadeti -Open
Kumite - Mlađi kadeti -41
331
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
533
2
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
533
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
144
3
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
331
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
263
8
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
533
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
144
1
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
199
0
BENEDEK EGRESSY (DMTK HU)
11
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
238
2
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
195
3
LUKA PEJIĆ (ENERGIJ)
15
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
150
DINO KOVAČ (KLENOVN)
99
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
263
6
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
533
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
144
1
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
11
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
195
3
LUKA PEJIĆ (ENERGIJ)
15
1
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
150
2
DINO KOVAČ (KLENOVN)
99
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
263
3
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
144
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
195
2
LUKA PEJIĆ (ENERGIJ)
150
1
DINO KOVAČ (KLENOVN)
263
0
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
195
2
LUKA PEJIĆ (ENERGIJ)
15
1
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
238
2
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
150
8
DINO KOVAČ (KLENOVN)
238
1
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUKA PEJIĆ, ENERGIJA
2. SINAN PALJEVAC, Baščaršija
3. ADRIAN STANČIĆ, KLENOVNIK
3. DINO KOVAČ, KLENOVNIK