Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO REGIJE 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
9. ZMAJ RIJEKA
CBS PULA
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
Metal - Jurdani
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
Pula
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -26 (MU1)
Kumite - Mlađi učenici -34 (MU3)
Kumite - Mlađe učenice -28 (MU6)
Kumite - Učenici -38 (U3)
Kumite - Učenici -42 (U4)
Kumite - Učenici -46 (U5)
Kumite - Učenice -40 (U10)
Kumite - Učenice +44 (U12)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (ML2)
Kumite - Mlađi kadeti -57 (ML6)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (ML7)
Kumite - Mlađi kadeti - ekipno (ML8)
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (ML9)
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (ML10)
Kumite - Kadeti -63 (K3)
Kumite - Kadeti -70 (K4)
Kumite - Kadeti +70 (K5)
Kumite - Kadetkinje -54 (K8)
Kumite - Kadetkinje +54 (K9)
Kumite - Juniori -68 (J3)
Cicibani 7.g. (P2)
Cicibanke 7.g. (P17)
Mlađe učenice (P18)
Učenice (P20)
Mlađi kadeti (P7)
Mlađekadetkinje (P22)
Kadetkinje (P24)
Juniori (P10)
Juniorke (P25)
Kadetkinje i Juniorke - tim (P26)
Ml. seniori (P12)
Ml. seniorke (P27)
Učenice (P20)
363
0
MIKELA JURIČIĆ (SENSEI)
249
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
249
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
135
0
SARA HRKALOVIĆ (DELTA)
249
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
41
0
EMA MILJANOVIĆ (ZAMET)
108
0
ELA BRKLJAČA (DELTA)
363
0
MIKELA JURIČIĆ (SENSEI)
135
0
SARA HRKALOVIĆ (DELTA)
444
0
TARA MARICEVIC (NOKACHI)
345
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
312
0
SARA TANEVSKI (VIKT)
469
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
424
0
TINA BLAŽIČEVIĆ (NOKACHI)
43
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
331
0
STELLA ĆUK (VIKT)
197
0
PETRA RAMLJAK (DELTA)
440
0
ANJA ALEKSIĆ (NOKACHI)
69
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
249
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
108
0
ELA BRKLJAČA (DELTA)
135
0
SARA HRKALOVIĆ (DELTA)
312
0
SARA TANEVSKI (VIKT)
469
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
43
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
197
0
PETRA RAMLJAK (DELTA)
69
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
108
0
ELA BRKLJAČA (DELTA)
135
0
SARA HRKALOVIĆ (DELTA)
469
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
197
0
PETRA RAMLJAK (DELTA)
108
0
ELA BRKLJAČA (DELTA)
469
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
43
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
424
0
TINA BLAŽIČEVIĆ (NOKACHI)
197
0
PETRA RAMLJAK (DELTA)
43
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
Medalists
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. ELA BRKLJAČA, Delta
3. SARA HRKALOVIĆ, Delta
3. EMA SGARDELLI, ZAMET