Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO REGIJE 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
9. ZMAJ RIJEKA
CBS PULA
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
Metal - Jurdani
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
Pula
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -26 (MU1)
Kumite - Mlađi učenici -34 (MU3)
Kumite - Mlađe učenice -28 (MU6)
Kumite - Učenici -38 (U3)
Kumite - Učenici -42 (U4)
Kumite - Učenici -46 (U5)
Kumite - Učenice -40 (U10)
Kumite - Učenice +44 (U12)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (ML2)
Kumite - Mlađi kadeti -57 (ML6)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (ML7)
Kumite - Mlađi kadeti - ekipno (ML8)
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (ML9)
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (ML10)
Kumite - Kadeti -63 (K3)
Kumite - Kadeti -70 (K4)
Kumite - Kadeti +70 (K5)
Kumite - Kadetkinje -54 (K8)
Kumite - Kadetkinje +54 (K9)
Kumite - Juniori -68 (J3)
Cicibani 7.g. (P2)
Cicibanke 7.g. (P17)
Mlađe učenice (P18)
Učenice (P20)
Mlađi kadeti (P7)
Mlađekadetkinje (P22)
Kadetkinje (P24)
Juniori (P10)
Juniorke (P25)
Kadetkinje i Juniorke - tim (P26)
Ml. seniori (P12)
Ml. seniorke (P27)
Mlađekadetkinje (P22)
31
0
ANI TADEJ (ZAMET)
508
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
31
0
ANI TADEJ (ZAMET)
260
0
LORA DUMENČIĆ (RAB-ENP)
31
0
ANI TADEJ (ZAMET)
253
0
GJOZEFINA NOSHI (RAB-ENP)
136
0
SARA HRKALOVIĆ (DELTA)
508
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
439
0
ELENA TREPŠA (NOKACHI)
364
0
MIKELA JURIČIĆ (SENSEI)
260
0
LORA DUMENČIĆ (RAB-ENP)
511
0
LUCIJA TOMULIĆ (OPATIJA)
470
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
262
0
LORENA BIŠIĆ (RAB-ENP)
109
0
ELA BRKLJAČA (DELTA)
509
0
BARBARA ILIĆ (OPATIJA)
378
0
VANJA BOŽIĆ (NOVIGRA)
510
0
IVA DRAGOJEVIĆ (OPATIJA)
248
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
253
0
GJOZEFINA NOSHI (RAB-ENP)
508
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
364
0
MIKELA JURIČIĆ (SENSEI)
260
0
LORA DUMENČIĆ (RAB-ENP)
470
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
109
0
ELA BRKLJAČA (DELTA)
378
0
VANJA BOŽIĆ (NOVIGRA)
248
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
253
0
GJOZEFINA NOSHI (RAB-ENP)
260
0
LORA DUMENČIĆ (RAB-ENP)
470
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
248
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
253
0
GJOZEFINA NOSHI (RAB-ENP)
248
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
378
VANJA BOŽIĆ (NOVIGRA)
470
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
378
0
VANJA BOŽIĆ (NOVIGRA)
Medalists
1. ANA KATARINA TRAVAŠ, RAB-ENPI
2. GJOZEFINA NOSHI, RAB-ENPI
3. LORA DUMENČIĆ, RAB-ENPI
3. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)