Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
PRVENSTVO REGIJE 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
9. ZMAJ RIJEKA
CBS PULA
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
Metal - Jurdani
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
Pula
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici -26 (MU1)
Kumite - Mlađi učenici -34 (MU3)
Kumite - Mlađe učenice -28 (MU6)
Kumite - Učenici -38 (U3)
Kumite - Učenici -42 (U4)
Kumite - Učenici -46 (U5)
Kumite - Učenice -40 (U10)
Kumite - Učenice +44 (U12)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (ML2)
Kumite - Mlađi kadeti -57 (ML6)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (ML7)
Kumite - Mlađi kadeti - ekipno (ML8)
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (ML9)
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (ML10)
Kumite - Kadeti -63 (K3)
Kumite - Kadeti -70 (K4)
Kumite - Kadeti +70 (K5)
Kumite - Kadetkinje -54 (K8)
Kumite - Kadetkinje +54 (K9)
Kumite - Juniori -68 (J3)
Cicibani 7.g. (P2)
Cicibanke 7.g. (P17)
Mlađe učenice (P18)
Učenice (P20)
Mlađi kadeti (P7)
Mlađekadetkinje (P22)
Kadetkinje (P24)
Juniori (P10)
Juniorke (P25)
Kadetkinje i Juniorke - tim (P26)
Ml. seniori (P12)
Ml. seniorke (P27)
Učenice (P20)
363
0
MIKELA JURIČIĆ (SENSEI)
249
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
249
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
135
0
SARA HRKALOVIĆ (DELTA)
249
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
41
0
EMA MILJANOVIĆ (ZAMET)
108
0
ELA BRKLJAČA (DELTA)
363
0
MIKELA JURIČIĆ (SENSEI)
135
0
SARA HRKALOVIĆ (DELTA)
444
0
TARA MARICEVIC (NOKACHI)
345
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
312
0
SARA TANEVSKI (VIKT)
469
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
424
0
TINA BLAŽIČEVIĆ (NOKACHI)
43
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
331
0
STELLA ĆUK (VIKT)
197
0
PETRA RAMLJAK (DELTA)
440
0
ANJA ALEKSIĆ (NOKACHI)
69
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
249
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
108
0
ELA BRKLJAČA (DELTA)
135
0
SARA HRKALOVIĆ (DELTA)
312
0
SARA TANEVSKI (VIKT)
469
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
43
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
197
0
PETRA RAMLJAK (DELTA)
69
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
108
0
ELA BRKLJAČA (DELTA)
135
0
SARA HRKALOVIĆ (DELTA)
469
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
197
0
PETRA RAMLJAK (DELTA)
108
0
ELA BRKLJAČA (DELTA)
469
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
43
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
424
0
TINA BLAŽIČEVIĆ (NOKACHI)
197
0
PETRA RAMLJAK (DELTA)
43
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
Osvajači medalja
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. ELA BRKLJAČA, Delta
3. SARA HRKALOVIĆ, Delta
3. EMA SGARDELLI, ZAMET