Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo regije 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BUJE
CBS PULA
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
NOVIGRAD
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Juniori -68
Kata - Kadeti (P10)
Kata - Kadetkinje (P26)
Kata - Mlađi kadeti (P8)
Kata - Mlađe kadetkinje (P24)
Kata - Učenici (P6)
Kata - Učenice (P22)
Kata - Mlađi učenici 8.g. (P3)
Kata - Mlađi učenici 9.g. (P4)
Kata - Mlađe Učenice 8.g. (P19)
Kata - Mlađe Učenice 9.g. (P20)
Kata - Cicibanke 6.god (P17)
Kata - Cicibanke 7.god (P18)
Kata tim - Kadetkinje i juniorke (P28)
Kata tim - Mlađe kadetkinje (P25)
Kata tim - Učenice (P23)
Kata tim - Mlađe učenice (P21)
Kata - Mlađi kadeti (P8)
324
0
MAURO REŠETAR (ZAMET)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
214
0
ROBERTO RUKAVINA (RAB-ENP)
324
0
MAURO REŠETAR (ZAMET)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
211
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
342
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
261
0
FILIP BERBER (SKKU)
206
0
FRANE ČALUŠIĆ (RAB-ENP)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
244
0
MIHAEL ZAHARIJA (SENSEI)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
140
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
216
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
342
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
261
0
FILIP BERBER (SKKU)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
216
0
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
216
0
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
140
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
140
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
Osvajači medalja
1. RAUL VEDRIŠ, Delta
2. JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ, BUJE
3. IAN ŠPELIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. ANDY TIN PATRK, Delta