Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Sevnica Open 2016
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
BORIŠČE
Borišče 1
Borišče 2
Borišče 3
TEŽA/LETO
Kata-2007-2008 1st level (M) - K2
Kata-2005-2006 3rd level (M) - K7
Kata-2005-2006 1st level (F) - K25
Kata-2003-2004 3rd level (M) - K10
Kata-2003-2004 3rd level (F) - K30
Kata-2001-2002 1st level (F) - K31
Kata-2001-2002 3rd level (F) - K33
Kata - 2010-2011 (M) - L1
Kata-2007-2008 1st level (M) - K2
46
0
MATEVŽ HUDAK (UNSU)
116
0
NIK ZORKO (DREN)
46
0
MATEVŽ HUDAK (UNSU)
31
0
MATIC PASKVALE (KBV )
98
0
MATEVŽ PEKLAR (WKSA H)
116
0
NIK ZORKO (DREN)
46
0
MATEVŽ HUDAK (UNSU)
29
0
TADEJ BOŽIČ (KBV )
56
0
JULIJ STAREŠINIČ (UNSU)
31
0
MATIC PASKVALE (KBV )
50
LEO HUDAK (UNSU)
96
0
GAŠPER ŠIROVNIK (WKSA H)
114
0
JAN PRAPROTNIK (DREN)
43
0
ŽIGA VLAHOVIČ (UNSU)
27
0
ČRT PAČNIK (KBV )
51
0
ŽAN KRALJ (UNSU)
41
0
ANTONIO DIMOVSKI (UNSU)
30
TILEN CVELBAR (KBV )
116
0
NIK ZORKO (DREN)
29
0
TADEJ BOŽIČ (KBV )
31
0
MATIC PASKVALE (KBV )
50
0
LEO HUDAK (UNSU)
114
0
JAN PRAPROTNIK (DREN)
27
0
ČRT PAČNIK (KBV )
41
0
ANTONIO DIMOVSKI (UNSU)
30
0
TILEN CVELBAR (KBV )
29
0
TADEJ BOŽIČ (KBV )
31
0
MATIC PASKVALE (KBV )
114
0
JAN PRAPROTNIK (DREN)
41
0
ANTONIO DIMOVSKI (UNSU)
29
0
TADEJ BOŽIČ (KBV )
41
0
ANTONIO DIMOVSKI (UNSU)
30
0
TILEN CVELBAR (KBV )
51
0
ŽAN KRALJ (UNSU)
114
0
JAN PRAPROTNIK (DREN)
30
0
TILEN CVELBAR (KBV )
Dobitniki medalj
1. ANTONIO DIMOVSKI, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
2. TADEJ BOŽIČ, KBV SEVNICA
3. MATEVŽ HUDAK, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
3. JAN PRAPROTNIK, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
Kata-2005-2006 3rd level (M) - K7
137
0
SIMON TIČAR (KK NM)
86
0
NIK PENCA (KK NM)
Dobitniki medalj
1. NIK PENCA, NOVO MESTO
2. SIMON TIČAR, NOVO MESTO
3. ----
3. ----
Kata-2005-2006 1st level (F) - K25
70
NIKA VERDNIK (KUNGOTA)
70
0
NIKA VERDNIK (KUNGOTA)
76
0
MAŠA PEČEK (ŠD NIKA)
42
0
LAURA RAZINGER (UNSU)
76
0
MAŠA PEČEK (ŠD NIKA)
19
LUCIJA MESAREC (DUPLEK)
70
NIKA VERDNIK (KUNGOTA)
79
ANA MIHELČIČ (KK NM)
44
LARA GORENC (UNSU)
11
EMA KOVAČ (DUPLEK)
28
ANA KOŽUH ŠANTEJ (KBV )
75
GAJA GERMAVC PUŠNAR (ŠD NIKA)
76
0
MAŠA PEČEK (ŠD NIKA)
19
0
LUCIJA MESAREC (DUPLEK)
70
0
NIKA VERDNIK (KUNGOTA)
79
0
ANA MIHELČIČ (KK NM)
44
0
LARA GORENC (UNSU)
11
0
EMA KOVAČ (DUPLEK)
28
0
ANA KOŽUH ŠANTEJ (KBV )
75
0
GAJA GERMAVC PUŠNAR (ŠD NIKA)
76
0
MAŠA PEČEK (ŠD NIKA)
79
0
ANA MIHELČIČ (KK NM)
11
0
EMA KOVAČ (DUPLEK)
75
0
GAJA GERMAVC PUŠNAR (ŠD NIKA)
79
0
ANA MIHELČIČ (KK NM)
75
0
GAJA GERMAVC PUŠNAR (ŠD NIKA)
28
ANA KOŽUH ŠANTEJ (KBV )
11
0
EMA KOVAČ (DUPLEK)
28
0
ANA KOŽUH ŠANTEJ (KBV )
Dobitniki medalj
1. ANA MIHELČIČ, NOVO MESTO
2. GAJA GERMAVC PUŠNAR, ŠD NIKAN
3. MAŠA PEČEK, ŠD NIKAN
3. EMA KOVAČ, WKSA DUPLEK
Kata-2003-2004 3rd level (M) - K10
131
0
LUKA BRSA (TKS KP)
113
0
LUKA ZEKOVIČ (DREN)
85
MICHEL HORN (KK NM)
131
0
LUKA BRSA (TKS KP)
85
0
MICHEL HORN (KK NM)
Dobitniki medalj
1. MICHEL HORN, NOVO MESTO
2. LUKA BRSA, TKS Samurai Koper
3. LUKA ZEKOVIČ, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
3. ----
Kata-2003-2004 3rd level (F) - K30
125
0
ANA CERKVENIK PETRARCA (TKS KP)
117
0
NINA KERIN (DREN)
124
URŠA MARUŠIČ (SAKURA)
117
0
NINA KERIN (DREN)
124
0
URŠA MARUŠIČ (SAKURA)
Dobitniki medalj
1. NINA KERIN, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
2. URŠA MARUŠIČ, KD Sakura Nova Gorica
3. ANA CERKVENIK PETRARCA, TKS Samurai Koper
3. ----
Kata-2001-2002 1st level (F) - K31
15
0
LANA ŽUGMAN (DUPLEK)
112
0
KLARA TEKAVEC (DREN)
Dobitniki medalj
1. KLARA TEKAVEC, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
2. LANA ŽUGMAN, WKSA DUPLEK
3. ----
3. ----
Kata-2001-2002 3rd level (F) - K33
132
0
MAGDALENA CVIJETIČ (TKS KP)
123
0
TEODORA ĐURĐEVIČ (SAKURA)
129
0
KAJA DUJMOVIČ (TKS KP)
65
0
ANEMARIE POTRČ (ŠENTILJ)
132
0
MAGDALENA CVIJETIČ (TKS KP)
129
0
KAJA DUJMOVIČ (TKS KP)
Dobitniki medalj
1. MAGDALENA CVIJETIČ, TKS Samurai Koper
2. KAJA DUJMOVIČ, TKS Samurai Koper
3. TEODORA ĐURĐEVIČ, KD Sakura Nova Gorica
3. ANEMARIE POTRČ, KK WKSA ŠENTILJ
Kata - 2010-2011 (M) - L1
140
0
VITO COLARIČ (KK NM)
142
0
LOVRO GOMBOC (KBV )
141
ERIK KOLENC SMERDU (KK NM)
140
0
VITO COLARIČ (KK NM)
141
0
ERIK KOLENC SMERDU (KK NM)
Dobitniki medalj
1. VITO COLARIČ, NOVO MESTO
2. ERIK KOLENC SMERDU, NOVO MESTO
3. LOVRO GOMBOC, KBV SEVNICA
3. ----